Автор Тема: Разделно хранене и здравословния начин на живот  (Прочетена 10665 пъти)

dalex1

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 52
    • Профил
Диетите Не са най-здравословния начин да отслабнеш. За да се намали теглото ни и заедно с това да бъдем здрави е необходимо разделно хранене. Какво знаете за разделното хранене и дали бихте го използвали? :)

Araman

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #1 -: Август 26, 2015, 05:17:12 pm »
Разделното хранене е вид хранителна диета която препоръчва да не се смесват въглехидрати с белтъчини и кисели плодове , по време на едно и също хранене.

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #2 -: Август 28, 2015, 05:24:57 pm »
Тази тема е много опасна да се подхваща когато няма диетолог който да ни обясни всичко по-подробно защото може да стане някой голям диетичен фал :Д

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #3 -: Август 28, 2015, 06:12:30 pm »
Тази тема е много опасна да се подхваща когато няма диетолог който да ни обясни всичко по-подробно защото може да стане някой голям диетичен фал :Д
Да и аз съм съгласен с доктора, по-добре не я захващайте, за да не объркаме хората.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #4 -: Август 29, 2015, 02:08:52 am »
Диетолозите отричат разделното хранене и изобщо изключването на която и да е група храни. Според мен лично е по-важно, колко ядете, а не какво и кога.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #5 -: Август 30, 2015, 09:49:26 pm »
Една приятелка направи 90 дневната диета и остана много доволна, а тя е именно разделно хранене и то по дни, а не по часове.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #6 -: Август 30, 2015, 10:37:33 pm »
Да, действително тази диета помогна на много хора да свалят килограми, но притеснителното е, че трябва по 1 ден в месеца да се кара само на вода.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #7 -: Август 30, 2015, 10:58:39 pm »
Защо да е притеснително? Това е страхотен начин да изхвърлиш токсините. Важно е само да се настроиш, че няма да приемаш никаква храна - другото е лесно. :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #8 -: Август 31, 2015, 04:53:29 pm »
Защо да е притеснително? Това е страхотен начин да изхвърлиш токсините. Важно е само да се настроиш, че няма да приемаш никаква храна - другото е лесно. :)
Аз го правил това, дори веднъж 3 дни не ядох нищо, но трудно се изкарва особено ако работиш, макар че след втория ден свикваш с глада. После захраних с една сланина, помня. :D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #9 -: Август 31, 2015, 11:44:23 pm »
Защо да е притеснително? Това е страхотен начин да изхвърлиш токсините. Важно е само да се настроиш, че няма да приемаш никаква храна - другото е лесно. :)
Аз го правил това, дори веднъж 3 дни не ядох нищо, но трудно се изкарва особено ако работиш, макар че след втория ден свикваш с глада. После захраних с една сланина, помня. :D

Тц-тц-тц е, как може? Захранването е по-важно от самото гладуване, не се започва със сланина по никакъв начин.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #10 -: Септември 01, 2015, 01:56:19 am »
Защо да е притеснително? Това е страхотен начин да изхвърлиш токсините. Важно е само да се настроиш, че няма да приемаш никаква храна - другото е лесно. :)
Аз го правил това, дори веднъж 3 дни не ядох нищо, но трудно се изкарва особено ако работиш, макар че след втория ден свикваш с глада. После захраних с една сланина, помня. :D

Тц-тц-тц е, как може? Захранването е по-важно от самото гладуване, не се започва със сланина по никакъв начин.
Ами нямах нищо други в хладилника и затова нападнах нея, макар че беше страшно солена и отвратителна на вкус.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Разделно хранене и здравословния начин на живот
« Отговор #11 -: Септември 01, 2015, 11:43:43 am »
Защо да е притеснително? Това е страхотен начин да изхвърлиш токсините. Важно е само да се настроиш, че няма да приемаш никаква храна - другото е лесно. :)
Аз го правил това, дори веднъж 3 дни не ядох нищо, но трудно се изкарва особено ако работиш, макар че след втория ден свикваш с глада. После захраних с една сланина, помня. :D

Тц-тц-тц е, как може? Захранването е по-важно от самото гладуване, не се започва със сланина по никакъв начин.
Ами нямах нищо други в хладилника и затова нападнах нея, макар че беше страшно солена и отвратителна на вкус.

И от глад нямаше сили да затичаш до магазина да си купиш едно нискомаслено кисело мляко? Тежко гладуване си правил, значи. :)