Автор Тема: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!  (Прочетена 24226 пъти)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #15 -: Август 29, 2015, 12:17:46 am »
Докторе нека чуем вашето мнение по най-често разискваният въпрос когато стане на въпрос за секс:

Важен ли е размера?

Аз като жена ти казвам ДА! защото все пак трябва да се осети нещо, я не все едно някой те гъделичка  ;D ;D ;D
Ставаш евтина и лакома с тези изказвания. На мен ми е малък и нямам проблеми засега, имам си постоянна приятелка, не се е оплакало нито веднъж, че ни е харесало.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #16 -: Август 29, 2015, 12:37:20 am »
Докторе нека чуем вашето мнение по най-често разискваният въпрос когато стане на въпрос за секс:

Важен ли е размера?

Аз като жена ти казвам ДА! защото все пак трябва да се осети нещо, я не все едно някой те гъделичка  ;D ;D ;D
Ставаш евтина и лакома с тези изказвания. На мен ми е малък и нямам проблеми засега, имам си постоянна приятелка, не се е оплакало нито веднъж, че ни е харесало.

Ако се оплаче я прати при мене, ас имам с какво да я зарадвам. ;)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #17 -: Август 29, 2015, 01:21:45 am »
Доктора е много зает и не смогва да отговори на всички въпроси, а ние го затрупахме.

Д-ре, възбуждате ли се, когато хубава пациентка дойде да сподели с вас някой свой проблем? И ако да, как процедирате?

Да, мило момиче, случвало се е и то често. Как процедирам?

Наскоро дойде една много обаятелна девойка с оплакване. Какзах и: Съблечете се и легнете. А тя: ама докторе, мен много ме е срам, може ли да изгасим лампите, докато се събличам? Казах: Разбира се. Изгасихме и след малко в тъмното се чу гласът на девойката: Къде да си оставя дрехите, докторе? Казах тихо: Тук на стола... до моите. :)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #18 -: Август 29, 2015, 01:25:15 am »
С коя поза най-лесно се зачева бебе? За един приятел питам, че се ожени скоро и много искат с жена му по-бързо да си направят дете?

Позата, в която сперматозоидите са много (над 5 милиона в една доза еякулат) и активни, а жената е отделила годна за оплождане яйцеклетка, моето момче. Всичко останало е въпрос на предпочитания.

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #19 -: Август 29, 2015, 01:28:04 am »
Въпрос и от мен, докторе: Защо някои мъже имитират звуците, които жените издават при оргазъм? Забелязала съм, че доста мъже го правят и то несъзнателно. Имате ли обяснение? Много е дразнещо и отклоняващо вниманието.
Благодаря!

Това, мила Калпазанке се нарича симпатиков рефлекс. Мъжете не осъзнават, че го правят, така че не им се сърдете много. Просто започнете да ги щипете силно или да ги дерете с нокти по време на оргазъм и те ще започнат да издават свои собствени звуци и няма да имитират повече вашите. :)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #20 -: Август 29, 2015, 01:29:17 am »
Па да питам и ас докторе тогава - Що некои жени обичат оралните ласки, а други не дават да се издума?

Всички жени обичат оралните ласки, просто не обичат да ги подаряват на вас. Може би не сте ги поканили внимателно?

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #21 -: Август 29, 2015, 01:32:02 am »
Докторе нека чуем вашето мнение по най-често разискваният въпрос когато стане на въпрос за секс:

Важен ли е размера?

Да, размерът е важен, но не се притеснявай, момчето ми. Има грозновати жени, които се задоволяват и с малко. Все ще откриеш такава. Успех.

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #22 -: Август 29, 2015, 01:33:33 am »
Докторе нека чуем вашето мнение по най-често разискваният въпрос когато стане на въпрос за секс:

Важен ли е размера?

Аз като жена ти казвам ДА! защото все пак трябва да се осети нещо, я не все едно някой те гъделичка  ;D ;D ;D

Вили, вие имате сериозен проблем. Мисля, че трябва да дойдете в кабинета ми за лична консултация. Аз имам много голям ... опит. ;)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #23 -: Август 29, 2015, 01:47:40 am »
Значи изобщо не изпитваш удовлетворение от акта, щом проникват в теб и ти пушиш цигара, представям си безразличието ти по време на секс.  :D
Не, напротив. Така увеличавам удоволствието. :)

Аз ще ти отговоря в тона в който ти си задала въпроса:
Вземи помоли половинката ти да ти помогне с " хлъцкането " ако не да ти го бутне отзад когато не очакваш че да те стресне и ще се оправиш!

Благодаря, докторе - няма да се възползвам от съвета ви. Така има опасност да глътна цигарата, а това ще бъде по-неприятно и от хълцането. Може би няма да пуша по време на секс, но в останалото време също се случва да хълцам, като пуша. Някой друг знае ли лек срещу хълцането? Доктора дава кофти съвети. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #24 -: Август 29, 2015, 06:48:31 am »
Доктора е много зает и не смогва да отговори на всички въпроси, а ние го затрупахме.

Д-ре, възбуждате ли се, когато хубава пациентка дойде да сподели с вас някой свой проблем? И ако да, как процедирате?

Да, мило момиче, случвало се е и то често. Как процедирам?

Наскоро дойде една много обаятелна девойка с оплакване. Какзах и: Съблечете се и легнете. А тя: ама докторе, мен много ме е срам, може ли да изгасим лампите, докато се събличам? Казах: Разбира се. Изгасихме и след малко в тъмното се чу гласът на девойката: Къде да си оставя дрехите, докторе? Казах тихо: Тук на стола... до моите. :)

Това ми напомня на този виц:

Майка и апетитната й дъщеря влизат в кабинета на лекаря. Лекарят казва:
- Е, млада госпожице, съблечете се!
Майката:
- Но болната съм аз!
Лекарят:
- А, така ли! Тогава кажете "ааа"...

 ;D ;D ;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #25 -: Август 29, 2015, 07:17:10 pm »
Аз пък се сетих за оня, в който засукана пациентка влиза при лекаря и се оплаква: Докторе, с мъжа ми искаме да имаме деца, опитваме, но засега не се получава...
Докторът: Съблечете се и легнете.
Пациентката: Ама, моля ви се, аз искам да са си от него.

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #26 -: Август 29, 2015, 10:41:16 pm »
Не се подигравайте с моята сложна и отговорна професия, ако обичате.
Имам много опит с пациентите...
Друг случай, за който се сещам е:
Говорим си с един колега и аз му казвам:
- Знаеш ли, вече три пъти при мен идва една двойка, която твърди, че не знае как да го направи.
- И, и?
- Накарах ги да се сношат пред мене и, струва ми се, всичко бе наред.
- А жената не е ли една брюнетка с голям бюст?
- Да.
- О, знам ги, те просто нямат жилище.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #27 -: Август 30, 2015, 11:32:51 pm »
Докторе, забавен сте. Едва ли сте полезен, но поне сте шегобиец. :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #28 -: Август 31, 2015, 01:22:21 am »
Напротив, на мен ми е страшно полезен лекаря и то не само по темите за секса и като здравна информация.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Всичките ви въпроси отговорени от сексолог!
« Отговор #29 -: Август 31, 2015, 08:49:25 am »
Аз пък се сетих за оня, в който засукана пациентка влиза при лекаря и се оплаква: Докторе, с мъжа ми искаме да имаме деца, опитваме, но засега не се получава...
Докторът: Съблечете се и легнете.
Пациентката: Ама, моля ви се, аз искам да са си от него.

Докторът много ни развесели  ;D ;D