Автор Тема: Защо съвременните жени не обръщат внимание на мъжете със скромни доходи?  (Прочетена 29072 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Смятате ли, че е вярно твърдението, че съвременните жени имат прекалено големи очаквания към мъжете що се отнася до нивото на техните доходи? И защо мъжете със скромни доходи има голяма вероятност да останат стари ергени, защото жените не искат да имат деца от такива, предпочитат да си хванат олиргах за мъж някой като Делян Пеевски? Лъскавите списания и телевизионните предавания ли са виновни за това?
« Последна редакция: Септември 06, 2015, 11:46:02 am от ivan_ivanov »

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Донякъде е разбираемо, защото всяка жена иска да се чувства сигурна и да знае, че семейството ѝ има сигурни доходи и може да си позволи най-необходимите неща, че и още.
Всяка жена иска сигурност, аз лично като мъж също искам сигурност, за да мога да предприема занапред някакви по-сериозни стъпки в живота.

Друг е въпроса за "златотърсачките", които ти обръщат внимание само ако си бадка с много кинти, но това е съвсем друг аспект.
По-горе написах за жени, които си търсят сериозна връзка, но се спират, защото не намират сигурност в мъжа насреща.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Истината е, че разглеждате проблема много повърхностно. Не е вярно, че мъжете с ниски доходи остават ергени - болшинството от тях имат семейства, за които не се грижат адекватно. Лично познавам жени, омъжени за неудачници, които хранят мъжете си с парите от майчинство или детски надбавки. И не, не са цигани, тези хора.

Колкото до нежеланието на жените да се обвързват с мъже с ниски доходи - болшинството от тези мъже са кофти хора, които ги мързи да работят, предпочитат да седят в кръчмата и се държат лошо с жените, защото трябва някъде да избият комплексите си.
Аз лично не искам такъв мъж, а твърдо не съм златотърсачка! Обратната страна на монетата - бадки, които парадират с коли и пари ме отвращават не по-малко.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Истината е, че разглеждате проблема много повърхностно. Не е вярно, че мъжете с ниски доходи остават ергени - болшинството от тях имат семейства, за които не се грижат адекватно. Лично познавам жени, омъжени за неудачници, които хранят мъжете си с парите от майчинство или детски надбавки. И не, не са цигани, тези хора.

Колкото до нежеланието на жените да се обвързват с мъже с ниски доходи - болшинството от тези мъже са кофти хора, които ги мързи да работят, предпочитат да седят в кръчмата и се държат лошо с жените, защото трябва някъде да избият комплексите си.
Аз лично не искам такъв мъж, а твърдо не съм златотърсачка! Обратната страна на монетата - бадки, които парадират с коли и пари ме отвращават не по-малко.
Именно.
Монетата има две страни и едната е напълно разбираема за мен.
Всяка жена иска способен и умен мъж, който знае как да изкарва пари и да даде сигурност на семейството, нали? :)

Dr. Quinn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил
Жените искат да ги забелязват.
Жените искат да са в центъра на вниманието.
Жените искат да са нещо повече от своите приятелки и да могат злобно да им натякват колко по-добри са от тях.
За да постигнат това, жените искат да са известни.
За да са известни, жените трябва да се доберат до мъж с власт.
В Източна Европа властта се купува с пари.

Не че те го знаят, но чисто подсъзнателно си дават сметка, че им трябва мъж с пари. За да могат да са нещо "повече".

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Жените искат да ги забелязват.
Жените искат да са в центъра на вниманието.
Жените искат да са нещо повече от своите приятелки и да могат злобно да им натякват колко по-добри са от тях.
За да постигнат това, жените искат да са известни.
За да са известни, жените трябва да се доберат до мъж с власт.
В Източна Европа властта се купува с пари.

Не че те го знаят, но чисто подсъзнателно си дават сметка, че им трябва мъж с пари. За да могат да са нещо "повече".
И какво излиза, че ако един мъж не е олигарх като Пеевски, няма шансове жените да му обърнат внимание и да поискат да създават семейство с него? :D
« Последна редакция: Септември 06, 2015, 04:30:35 pm от ivan_ivanov »

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
 Има жени които търсят богати мъже заради парите им , но има и такива които създават семейство с мъже които нямат някакви големи доходи . Неможе да слагаме всички жени под един общ знаменател има жени които търсят парите и се женят само заради парите  , но за други това не е на първо място нито най-важното.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Жените искат да ги забелязват.
Жените искат да са в центъра на вниманието.
Жените искат да са нещо повече от своите приятелки и да могат злобно да им натякват колко по-добри са от тях.
За да постигнат това, жените искат да са известни.
За да са известни, жените трябва да се доберат до мъж с власт.
В Източна Европа властта се купува с пари.

Не че те го знаят, но чисто подсъзнателно си дават сметка, че им трябва мъж с пари. За да могат да са нещо "повече".

Ей такива обобщения не обичам аз. Жените не са една жена, както и всички мъже не са един и същи човек. Има мъже с временни затруднения и по-малки доходи, има и отрепки, които ги мързи цял живот. Дали, като избягвам втория тип ще ме смятат за златотърсачка? Ако е така, жалко за този, който го мисли.
Отново ще наблегна на факта, че неудачниците се държат лошо с жените си - 95% от тях. Не искам такъв мъж, не защото няма да мога да се фръцкам, а защото няма да мога да си вдигна главата и да гледм хората с достойнство.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
2 варианта:
1. Мъжете се комплексират от ниските си доходи и не показват самочувствие, което жените ужасно много искат.
2. Жените искат сигурност и перспектива у един мъж и парите са лесен измерител без да си блъскат скромната интелигентност...

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Бико е прав. Има една такава работа, че в наши дни парите са лесен измерител на успешност. В края на краищата, всяка жена иска да предаде на следващото поколенние качествени гени, а това е доста показателно. Същото е и с женската външност. И тя има значение. Може да не е единственото важно нещо, но е важно и то много.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Жените искат сигурност и перспектива у един мъж и парите са лесен измерител без да си блъскат скромната интелигентност...

Хахаха, то пък щото мъжете такава огромна интелигентност притежават, та болшинството от тях си избират жени основно по физическите им данни, които много бързо търпят промяна, обаче, особено след една бременност. ;)

От лошото отношение на жените към мъжете със скромни доходи пищят само тези, които искат да свалят кифли-златотърсачки. Ми няма да ви обръщат внимание кифльоците ако нямате пачка. Има и друг тип жени - свестни, ама тях пък вие не ги искате. Ревете си тогава, колко са гадни жените и се самосъжалявайте.:)

pantera666

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Какви сте груби!
Има си жени и жени, аз се омъжих за мъж не с много пари но с достатъчно че да не стоим на улицата гладни, а да има нещо на масата и да сме щастливи!

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
И мъжете сме хора все пак, не може да работим по 16 часа, за да си позволим семейство да имаме и да се мислим за успешни, това е абсурд.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
И мъжете сме хора все пак, не може да работим по 16 часа, за да си позволим семейство да имаме и да се мислим за успешни, това е абсурд.

Не е необходимо да имаш много пари, за да имаш семейство.
На парите разчитат основно тези, които нямат други качества или не търсят такива в жените.

Десиславката

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
И мъжете сме хора все пак, не може да работим по 16 часа, за да си позволим семейство да имаме и да се мислим за успешни, това е абсурд.

Не е необходимо да имаш много пари, за да имаш семейство.
На парите разчитат основно тези, които нямат други качества или не търсят такива в жените.

Да е .. за кво да съм в с тоя прошляк дет няма и 2 лева в джоба като може с онзи с х5цата кво кат е тъп?