Автор Тема: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?  (Прочетена 17086 пъти)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Постоянно чета из нета, че хората имали най-голямо желание за секс през лятото. Аз лично не съм съгласен и за това искам да чуя и вашето мнение по въпроса.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #1 -: Септември 08, 2015, 11:45:19 am »
Постоянно чета из нета, че хората имали най-голямо желание за секс през лятото. Аз лично не съм съгласен и за това искам да чуя и вашето мнение по въпроса.

О, със сигурност нуждата от секс е по-голяма през студените и мрачни месеци от годината. Тогава сме по-подтиснати, заради липсата на слънце и топлина, а сексът е винаги чудесен начин да произведеш малко ендорфинки и да се чувстваш добре. :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #2 -: Септември 08, 2015, 12:04:10 pm »
Лятото действително, защото тогава слънчевото греене е най-голямо, хората ходят по-разсъблечени. А производството на витамин D е най-интензивно. Затова и мъжете сме най-плодовити именно тогава. :D

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #3 -: Септември 10, 2015, 10:17:52 am »
Аз лично усещам най-голямо желание някъде през декември - февруари, а най-малки през август. Но явно за всеки е различно :) ... Аз лично през лятото се чувствам много ленив от жегата, а зимата ми е много уютно ...Пък и да...има нужда от малко ендорфини :), нали е по-мрачно и студено :)

Ани-бани

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #4 -: Септември 11, 2015, 06:38:15 pm »
Аз лично усещам най-голямо желание някъде през декември - февруари, а най-малки през август. Но явно за всеки е различно :) ... Аз лично през лятото се чувствам много ленив от жегата, а зимата ми е много уютно ...Пък и да...има нужда от малко ендорфини :), нали е по-мрачно и студено :)
Как го изчисли че най-малко през август ... или просто тогава най-малко са ти давали? Аз до колкото знам няма мъж който да каже НЕ на секса

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #5 -: Септември 11, 2015, 11:01:25 pm »
При мен е обратното, като ми е жега ми се прави най-много секс и на студено пак де, но на жегата е някакъв рекорд.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #6 -: Септември 14, 2015, 07:56:04 am »
Аз лично усещам най-голямо желание някъде през декември - февруари, а най-малки през август. Но явно за всеки е различно :) ... Аз лично през лятото се чувствам много ленив от жегата, а зимата ми е много уютно ...Пък и да...има нужда от малко ендорфини :), нали е по-мрачно и студено :)
Как го изчисли че най-малко през август ... или просто тогава най-малко са ти давали? Аз до колкото знам няма мъж който да каже НЕ на секса
Не знам как е при другите мъже, но мога да ти кажа как е при мен. Най-дългата ми връзка беше към 7 години и всяка година минаваше през едни и същи етапи по едно и също време на годината. Лесно е да го изчислиш когато си с един и същ човек по дълго.

Мелиса

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #7 -: Септември 14, 2015, 05:15:06 pm »
Аз лично усещам най-голямо желание някъде през декември - февруари, а най-малки през август. Но явно за всеки е различно :) ... Аз лично през лятото се чувствам много ленив от жегата, а зимата ми е много уютно ...Пък и да...има нужда от малко ендорфини :), нали е по-мрачно и студено :)
Как го изчисли че най-малко през август ... или просто тогава най-малко са ти давали? Аз до колкото знам няма мъж който да каже НЕ на секса
Не знам как е при другите мъже, но мога да ти кажа как е при мен. Най-дългата ми връзка беше към 7 години и всяка година минаваше през едни и същи етапи по едно и също време на годината. Лесно е да го изчислиш когато си с един и същ човек по дълго.
И на мен ми е странно, как така някой мъж помни кога колко му се е искало!

Анелия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #8 -: Септември 14, 2015, 06:03:54 pm »
Най - много секс на мен ми се прави през пролетта и лятото. През есента или зимата не изпитвам такова голямо желание както през лятото и пролетта.

Жанета

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #9 -: Септември 14, 2015, 07:19:46 pm »
Мен някак си зимата ми е едно такова по-сексаво и разгонено. То от тоз студ няма и какво друго да се прави но това е друг въпрос ;)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #10 -: Септември 15, 2015, 06:37:09 am »
Аз лично усещам най-голямо желание някъде през декември - февруари, а най-малки през август. Но явно за всеки е различно :) ... Аз лично през лятото се чувствам много ленив от жегата, а зимата ми е много уютно ...Пък и да...има нужда от малко ендорфини :), нали е по-мрачно и студено :)
Как го изчисли че най-малко през август ... или просто тогава най-малко са ти давали? Аз до колкото знам няма мъж който да каже НЕ на секса
Не знам как е при другите мъже, но мога да ти кажа как е при мен. Най-дългата ми връзка беше към 7 години и всяка година минаваше през едни и същи етапи по едно и също време на годината. Лесно е да го изчислиш когато си с един и същ човек по дълго.
И на мен ми е странно, как така някой мъж помни кога колко му се е искало!

А не ти ли е странно когато някоя жена помни кога е имала желание и кога не :) ?

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #11 -: Септември 15, 2015, 12:18:43 pm »
Мен някак си зимата ми е едно такова по-сексаво и разгонено.

''Сексаво'' е дума, която трябва да влезе в официалния речник и в учебниците по психология, а този, който я е измислил заслужава нобелова награда. Това с една дума да успееш да опишеш толкова сложна сувкупност от емоции си е гениално отвсякъде. !

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #12 -: Септември 16, 2015, 12:26:55 am »
През всички сезони имам нужда ас. Ас не съм земеделска култура та да съм зависим от сезоните.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #13 -: Юни 09, 2016, 11:53:07 am »
Определено с началото на пролетта се усилва желанието според мен. Жените се разсъбличат, показват плът, мъжете също. Някак си е по-предразполагащо.

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: През кой сезон имате най-голяма нужда от секс?
« Отговор #14 -: Юни 09, 2016, 12:11:06 pm »
Аз, лично, имам нужда от секс през всеки един сезон от гоината - пролет, лято, есен, зима... това никак не ме бърка.... Сексът премахва стреса и напрежението, следователно, бъдете активни целогодишно и сами ще се убедите колко по-добре ще ви се отрази това :)))