Съвети и взаимопомощ > Форум за съвети и емоционална подкрепа

Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?

(1/5) > >>

Yordan Ignatov:
Смятам да предложа на приятелката ми да живеем заедно и винаги съм се чудел как жените се отнасят, ако на партньора им се случва да изпуска газове в спалнята.

kalpazanka:
Дааам, съвместното съжителство е най-големият убиец на романтиката.
За да разсея притесненията ти, ще ти кажа, че жените се притесняват много повече от неволното изпускане на газове, отколкото мъжете. Добрата новина е, че тогава разбираш, че си с нормално човешко същество. Лошата новина е... същото. :)

dampe:
Мъж и жена живеели щастлив семеен живот. Всичко било прекрасно между тях. Имало само един дребен детайл, който нарушавал семейната хармония: всяка сутрин мъжът със събуждането си издавал невероятно мощна и звучна пръдня, която разтърсвала прозорците и карала котката да се крие зад гардероба. Горката жена вече била свикнала, но често му правела забележки: -Скъпи, опасявам се, че някоя сутрин ще си изпърдиш червата. Но мъжът ѝ винаги с ведър глас я успокоявал: -Няма страшно, скъпа, нищо няма да ми се случи. И така минавали годините, живеели щастливо и безгрижно. Една коледна утрин жената станала рано от леглото, докато мъжът ѝ все още спял и слязла в кухнята да приготвя коледната пуйка. Чистила вътрешностите и ги слагала в една голяма купа. И в този момент я осенила гениална идея! Взела купата, пълна с пуешки черва, дробчета и т.н. вътрешности и се качила горе в спалнята, където мъжът ѝ все още спял. Внимателно го отвила, събула му пижамата и изсипала вътрешностите в гащите му. Завила го пак и тихичко слязла долу, където продължила с приготвянето на коледната вечеря. В един момент от втория етаж се чул познатият "гръм" от събуждането на мъжа ѝ. Последвала кратка тишина, след която се чул ужасен вик и бързи стъпки се запътили към банята. След половин час мъжът ѝ, цял пребледнял и с окървавени гащи слязъл долу при нея. Видяла го тя и едва сдържайки смеха си попитала: -Какво ти се е случило, скъпи?. Той отговорил: -Скъпа, ти постоянно ми повтаряше, че някоя сутрин ще си изпърдя червата, а аз не ти вярвах. Но ето, че тази сутрин това се случи... Слава Богу, с помощта на вазелин и два пръста успях да натикам всичко обратно.

kalpazanka:

--- Цитат на: dampe в Септември 15, 2015, 09:18:08 pm ---Мъж и жена живеели щастлив семеен живот. Всичко било прекрасно между тях. Имало само един дребен детайл, който нарушавал семейната хармония: всяка сутрин мъжът със събуждането си издавал невероятно мощна и звучна пръдня, която разтърсвала прозорците и карала котката да се крие зад гардероба. Горката жена вече била свикнала, но често му правела забележки: -Скъпи, опасявам се, че някоя сутрин ще си изпърдиш червата. Но мъжът ѝ винаги с ведър глас я успокоявал: -Няма страшно, скъпа, нищо няма да ми се случи. И така минавали годините, живеели щастливо и безгрижно. Една коледна утрин жената станала рано от леглото, докато мъжът ѝ все още спял и слязла в кухнята да приготвя коледната пуйка. Чистила вътрешностите и ги слагала в една голяма купа. И в този момент я осенила гениална идея! Взела купата, пълна с пуешки черва, дробчета и т.н. вътрешности и се качила горе в спалнята, където мъжът ѝ все още спял. Внимателно го отвила, събула му пижамата и изсипала вътрешностите в гащите му. Завила го пак и тихичко слязла долу, където продължила с приготвянето на коледната вечеря. В един момент от втория етаж се чул познатият "гръм" от събуждането на мъжа ѝ. Последвала кратка тишина, след която се чул ужасен вик и бързи стъпки се запътили към банята. След половин час мъжът ѝ, цял пребледнял и с окървавени гащи слязъл долу при нея. Видяла го тя и едва сдържайки смеха си попитала: -Какво ти се е случило, скъпи?. Той отговорил: -Скъпа, ти постоянно ми повтаряше, че някоя сутрин ще си изпърдя червата, а аз не ти вярвах. Но ето, че тази сутрин това се случи... Слава Богу, с помощта на вазелин и два пръста успях да натикам всичко обратно.

--- Край на цитат ---

Поучителна история! :)
Когато се случи неволно е ..ок, но такива мощни залпове пред половинката са признак на неуважение към нея. Дори при дългогодишните връзки трябва да има някакво уважение, финес и такт в отношенията.

Yordan Ignatov:
Аз пък съм забелязал, че изпускам газове много рядко, ако не преяждам, дъвча бавно храната и се разхождам след хранене. Мисля, че ако приятелката ми е до мен някак по може да ги спазвам тези правила и да нямам проблема с изпускането на газове. :

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия