Анкета

Защо мъжете си намират любовници?

От скука
3 (33.3%)
Търсят разнообразие
4 (44.4%)
Случайно
0 (0%)
За тръпката
2 (22.2%)

Общ брой гласове: 9

Гласуването приключено: Септември 13, 2016, 05:23:48 pm

Автор Тема: Защо мъжете си намират любовници?  (Прочетена 20398 пъти)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2015, 09:55:17 am »
Според мен има и нещо друго - в наши дни все по-малко мъже изневеряват, защото все по-малко жени го търпят. На времето не е било така. Баба ми ми разказва за една нейна приятелка, която криела изневерите на мъжа си за да не научат хората!! :) Представяте ли си?? На нея не и пука, а го крие от хората  ;D ;D ... С такива жени как няма мъжете да изневеряват?

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2015, 11:14:47 am »
Не обвинявай жените, за това че са търпели изневерите на мъжете си. На времето те са били поставени наравно с добитъка, като правомощия. Това, че жената е криела дори ѝ прави чест - не е искала хората да ѝ се присмиват и да я съжаляват.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2015, 08:56:54 am »
Не обвинявай жените, за това че са търпели изневерите на мъжете си. На времето те са били поставени наравно с добитъка, като правомощия. Това, че жената е криела дори ѝ прави чест - не е искала хората да ѝ се присмиват и да я съжаляват.

Права си, наистина не са имали голям избор, даже почти никакъв. Било е малко като в Близкия изток.

Lechitelya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #18 -: Май 10, 2016, 04:51:53 pm »
Много е просто всичко, това е природата на мъжът, така е създаден и така ще бъде винаги. Мъжете не са създадени като пингвините моногамни.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #19 -: Май 10, 2016, 10:47:48 pm »
Много е просто всичко, това е природата на мъжът, така е създаден и така ще бъде винаги. Мъжете не са създадени като пингвините моногамни.

То и жените не са, ама ако се поддадат на заложеното от природата ги наричат с разни имена. :)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #20 -: Май 11, 2016, 07:53:39 pm »
Няколко варианта:
1. Жена им не мяза на онова момиче за което са се оженили и е качила 30-40 кила (абстрахирам се от остаряването, то е нормално и не е адекватен аргумент);
2. Жена им ги ядосва;
3. Комплексари са;
4. Ударила ги е кризата на средната възраст;
...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #21 -: Май 12, 2016, 10:57:12 am »
Много мъдро обяснение на брачните проблеми прочетох скоро. Проблемите в брака идват от нереалистичните очаквания - жената все се надява, че мъжът ще се промени, а мъжът очаква жена му никога да не се променя. :)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #22 -: Април 06, 2017, 06:40:02 pm »
Много мъдро обяснение на брачните проблеми прочетох скоро. Проблемите в брака идват от нереалистичните очаквания - жената все се надява, че мъжът ще се промени, а мъжът очаква жена му никога да не се променя. :)

По-съгласен няма как да стана. Абсолютно си права за това, че едните искат другите да не се променят, а първите обратното.
Нали знаете защо жените харесват лоши момчета ...щото да има кой да се мъчат да побъркат докато се опитват да го премоделират...а накрая изсипят някоя тъпотия, като "Ти не си човека, в който се влюбих"...ми не е - ти си го променила с твоите глупости.

skitnik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
  • Кое е първо? Кокошката или яйцето?
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #23 -: Май 02, 2017, 09:25:01 pm »
Смятам, че има куп причини за това деяние на мъжете, но ще изброя само няколко:

1. Могат да си го позволят. Финансово най-вече, тъй като любовницата е допълнителен разход...
2. Жените им знаят само поза "замразено пиле" или знаят и други ама не им се занимава...
3. Имат нова колежка, която е доста по-красива от жена им и не е правила секс дълго време...
4. Отишли са на стриптийз бар и една от танцьорките ги е съблазнила... Съответно и плащат и прекарват час в тъмната стаичка...
5. Новата съседна е толкова секси, че не могат да и устоят...

...и още десетки подобни ситуации...
« Последна редакция: Май 02, 2017, 09:26:33 pm от skitnik »

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #24 -: Май 03, 2017, 03:50:58 pm »
Поради същата причина, поради която и жените си намират любовници. Темата е прекалено обширна и лично аз не мога да вместя какъвто и да е отговор в няколко изречения. Виждала съм всякакви варианти на изневери и от страна на мъжа и на жената. Причините за това за толкова различни, колкото и хората. За мен финансовата страна на нещата не е толкова меродавна, като обяснение. Хората им се прави секс и това е. И няма как да им поставиш ограничение от сорта на женен/обвързан съм.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #25 -: Май 03, 2017, 06:21:30 pm »
Поради същата причина, поради която и жените си намират любовници. Темата е прекалено обширна и лично аз не мога да вместя какъвто и да е отговор в няколко изречения. Виждала съм всякакви варианти на изневери и от страна на мъжа и на жената. Причините за това за толкова различни, колкото и хората. За мен финансовата страна на нещата не е толкова меродавна, като обяснение. Хората им се прави секс и това е. И няма как да им поставиш ограничение от сорта на женен/обвързан съм.

Много съм съгласна!
Всички изневери са толкова разнообразни, колкото и хората. Не може да се обобщи и конкретизира 'защо'.
Но също не мисля, че финансовата гледна точка е от значение. Помага, да, но пък и не пречи.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Защо мъжете си намират любовници?
« Отговор #26 -: Юни 23, 2017, 12:27:56 pm »
Никой ли няма да разкаже за някоя изневяра? Не ми се вярва тук чак пък никой да не е кръшкал. Дайте някоя интересна инстория.