Автор Тема: Защо съвременните жени не обръщат внимание на мъжете със скромни доходи?  (Прочетена 27234 пъти)

Мелиса

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Аз живея във втория по големина град у нас и там доходите са доста по-ниски и от средното образование съм с едно и също гадже, пък тогава не работех и нямах пари, сега е малко по-добре, но тя никога не ми е натяквала, че съм беден.
Тя не ти е намеквала ама като дойде онзи с хубавата кола и прекрасната къща може и да ти разкаже!

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Не вярвам, тя не е такава. ;)

Анелия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Това което се получава е следното че  жената си взима някои по заможен и си намира любовник който да я задоволи в леглото и този мъж най-често е  с по скромни доходи . Такаче това че не обръщат внимание на мъжете с по-скромни доходи не е напълно вярно.

ЖенитоЛопез

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Не вярвам, тя не е такава. ;)

Колкото и банално да звучи " всичките сме еднакви "

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Ако не обръщат внимание на мъже със скромни доходи, то по-скоро са съвременни к§рви, а не жени :D не, че к$рвите не са жени :D но ме разбрахте какво искам да кажа :D

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Според мен каквото търсиш, това намираш. Ако един мъж с възможности разчита само на парите си, за да спечели вниманието на някоя жена, то някак си сигурно е, че ако внезапно обеднее, то предимствата, които е имал също са изчезнали. Ако е показал нещо друго, освен пари, то тогава би трябвало при липсата им, това да не окаже голямо влияние на връзката им. Толкова от мен по въпроса з съвременните жени и мъжете със скромни доходи.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Защо да не?
Още от времето на пещерните хора мъжете "предоставят" и "осигуряват" семейството. Храна, пещера, защита... В днешно време това е обвързано до голяма степен с парите.
Не говорим за Ферарита и яхти (въпреки, че и това не е излишно...  ;D ), но в общия случай средни и над средните доходи се предпочитат. Щом е стигнал до там, това на 70% е гаранция, че не е кух като лейка!
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Разбира се, че е нормално да избереш мъж, който ще може да поеме своята част от издръжката на семейството. В общия случай мъжете изкарват повече пари от жените и е нормално да се очаква да изкарва достатъчно, за да не гладуват жената и децата. Яхти и Ферарите не касаят общия случай.