Съвети и взаимопомощ > Любов и секс

За колко минути е нормално да свършвам?

(1/5) > >>

ivan_ivanov:
Засякъл съм, че от началото на фрикциите до оргазмът минават средно 10-13 минути, без разбира се да го мисля по време на секса това. Но приятели ми се хвалят, че свършват след 2 часа и ми се подиграват, като им кажа, че свършвам за 10-тина минути. Според вас имам ли някакъв проблем или приятелите лъжат и си измислят, че свършват след 2 часа?

kalpazanka:
Два часа е хвалба за пияния мъж и мъка за жената. Ако искам толкова безсмислено клатене, ще хвана влака до София. :)
10 минути се водят ''едно бързо'', затова ако издържиш поне 20-30 ще е по-добре. Има техники за забавяне на еякулацията, а и разни мазила - пробвай нещо, защото дори и приятелката ти да не се оплаква, със сигурност нещо не ѝ достига. Жените са малко по-бавни в това отношение.

dampe:
Зависи от случая, но като цяло за мен нормално е времето, което стига на жената, за да бъде задоволена.

brian_888:
Мисля, че два все ти на минути е средно. Тези момчета, които говорят за двата часа може би включват предварителните игри, въргаляне, стимулация....В такъв случай може, но ако някой прави секс 2 часа, въпреки че не ми се вярва сигурно ще се претрие  ;D

ivan_ivanov:
За мен 2 минути е идеалното време. :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия