Автор Тема: За колко минути е нормално да свършвам?  (Прочетена 19691 пъти)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #15 -: Октомври 18, 2015, 10:59:19 am »
Факт! :)

В този ред на мисли, дали наистина има нормален мъж, който харесва напомпани с филъри джуки? Според мен тези жени изглеждат гротескно. Трябва само с такива да прави секс авторът на темата - никога няма да свърши. :) :) :)

Повечето мъже мисля, че не ги харесват. Но все пак не мога да кажа от името на всички де...:) Пълните устни са доста секси, но ако са напомпани изкуствено изглеждат все едно са били защипани в капан за мишки.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #16 -: Октомври 18, 2015, 01:46:55 pm »
Факт! :)

В този ред на мисли, дали наистина има нормален мъж, който харесва напомпани с филъри джуки? Според мен тези жени изглеждат гротескно. Трябва само с такива да прави секс авторът на темата - никога няма да свърши. :) :) :)

Повечето мъже мисля, че не ги харесват. Но все пак не мога да кажа от името на всички де...:) Пълните устни са доста секси, но ако са напомпани изкуствено изглеждат все едно са били защипани в капан за мишки.

хахаххаххаххаххахахаххаххахах!!! Представих си гледката и изпитах леко садистично удоволствие. Срамувам се от тази си реакция, разбира се. :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2015, 02:46:10 am »
Аз съм привърженик на естествената красота и всяко такова тунинговане не ми харесва, според мен трябва да се научим да харесваме тялото си, защото това неприемане може да доведе до сериозни проблеми със здравето.

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #18 -: Май 15, 2017, 05:52:51 pm »
Колкото толкова чиекк... :D Пък то не зависи от мъжа само , всичко е според ситуацията, настроението и най - вече жената ;)

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #19 -: Май 16, 2017, 05:03:03 pm »
Е, уж между 8 и 13 минути е средната продължителност на акта.
Ама си е относително... Петър е прав, че много зависи от ситуацията. Но понякога е досадно 2 часа целувки и лигавене, само за едно 'мушване'.  ;D
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #20 -: Май 23, 2017, 02:28:42 pm »
Е, уж между 8 и 13 минути е средната продължителност на акта.
Ама си е относително... Петър е прав, че много зависи от ситуацията. Но понякога е досадно 2 часа целувки и лигавене, само за едно 'мушване'.  ;D
Чак се учудвам, че жена го казва. Обикновено жените предпочитат по-дългата любовна игра, а мъжете се изнервят през това време, защото искат да мушнат най-накрая. :D
Иначе по темата - според мен няма нормални минути. Всичко варира и играят роля много променливи фактори.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: За колко минути е нормално да свършвам?
« Отговор #21 -: Юни 23, 2017, 12:30:48 pm »
Важното жена ти е да е доволна. Не си лагай с хронометър и се опитай да не мислиш за това. проблемът може да се реши от само себе си. Успех!