Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Овесени ядки

<< < (2/5) > >>

brian_888:

--- Цитат на: Mimeto в Ноември 13, 2015, 01:00:39 pm ---
--- Цитат на: brian_888 в Ноември 13, 2015, 10:34:54 am ---Аз си правя за закуска овесени ядки с мляко, като слагам вътре малко настъргани бадеми и натрошени орехи, лъжичка мед, малко канела, а понякога малко банан или настърган черен шоколад. Стават мюсли трепач :)  :P. Може би съвсем без нищо не са нещо особено, но пък страхотно се овкусяват с какво ли не...

--- Край на цитат ---
Аз съм го правила това с натурален сок, понеже не понасям мляко. Трепач е! :)

--- Край на цитат ---

Да, и аз съм пробвал с натурален сок и наистина става супер. Аз съм опитвал с бананов и със сок череша...И с двете беше доста добре...

ivan_ivanov:
Аз опитах веднъж овесени ядки, но нещо не ми допаднаха, слагах и сирене и пак не можаха да ми допаднат на вкус. Евгени Минчев каза, че това било храна за папагали. :D И аз съм съгласен с паркетния лъв - ако имах човка, за кълване щяха да стават, но не и за хора. :D

brian_888:
Аз даже и овесени трици харесвам. Стават чудесно за мъфини :) ..... Иначе съм забелязал, че почти всеки ги мрази. Както е със спанака :)...

Mimeto:
Овесените трици също съм ги пробвала с натурален сок и ядки - супер са. :)

brian_888:
Пробвай да си направиш каша с трици и смлян банан + малко прясно мляко. Сава много вкусно и е като крем :)...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия