Автор Тема: Какво мислите за веганите?  (Прочетена 25701 пъти)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Какво мислите за веганите?
« -: Ноември 13, 2015, 12:01:33 am »
Реших да ви попитам какво мислите за веганите, защото за мен лично са хора, които искрено презирам. :)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2015, 12:03:00 am »
Аз продължавам да твърдя, че това е прекалено...всичко в умерено количество е ок за мен

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2015, 12:03:36 am »
Да презираш някой, който не ти вреди по никакъв начин е тъпо. Аз пък презирам предубедените, презиращи различните.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2015, 12:04:56 am »
Ето стремежа към тая различност ме прави много, ама много скептичен към веганството и подобните моди в храната ...

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2015, 12:05:31 am »
Презирам ги, щото са прости и лесно манипулируеми... за да повярваш на тия глупости, че месото било вредно и че кравешкото мляко било кърма и не било за консумация, къв човек трябва да си?

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2015, 12:07:44 am »
Чак да ги презирам не...поне тези, които познавам...има обаче някви доста крайни елементи, които са либерални фашисти, подобни на фундаменталистите от Ислямска държава :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2015, 12:10:26 am »
Няма нищо лошо в различието. Аз не разбирам пък тези, които ядат диня с хляб и сирене, но не ги презирам в никакъв случай.

Ето ви и най-страхотния веган в света - чисто съвършенство.


dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2015, 12:13:41 am »
Чак да ги презирам не...поне тези, които познавам...има обаче някви доста крайни елементи, които са либерални фашисти, подобни на фундаменталистите от Ислямска държава :)
Точно крайните елементи визирах, но пропуснах да го спомена... именно фанатизираните вегани, които видиш ли строго осъждат хората, които си позволяват да ядат месо и ги наричат с какви ли не обидни епитети.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2015, 12:37:06 am »
Не искат да ги съдят, но съдят...ето такива вегани не харесвам...

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2015, 12:41:19 am »
Не искат да ги съдят, но съдят...ето такива вегани не харесвам...
Баш :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2015, 10:31:52 am »
Изборът на това какво ще ядеш или не е сред най-личните неща и мисля, че ние тук не сме някакъв трибунал за да диктуваме хранителните навици на хората. Никой няма да промени храненето си зарадди това, че някой друг не ги одобрява. Аз лично обичам месо много и нямам задръжки от какъв животински вид да е то, стига да е безопасно за ядене. Въпреки това, осъзнавам, че това е въпрос на личен избор, който по никакъв начин не засяга околните.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2015, 11:02:06 am »
Не така, защото ако си виждал някъде веган, той 100 пъти със сигурност ще ти повтори, че е такъв.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2015, 12:58:53 pm »
Изборът на това какво ще ядеш или не е сред най-личните неща и мисля, че ние тук не сме някакъв трибунал за да диктуваме хранителните навици на хората. Никой няма да промени храненето си зарадди това, че някой друг не ги одобрява. Аз лично обичам месо много и нямам задръжки от какъв животински вид да е то, стига да е безопасно за ядене. Въпреки това, осъзнавам, че това е въпрос на личен избор, който по никакъв начин не засяга околните.

Единственото смислено и добре поднесено мнение - отново!

Драмата с лошите вегани, които ни съдят е доста измислена. Малко са тези, които наистина го правят. Живейте както намерите за добре и хапвайте каквото ви е вкусно. Не презирайте хората, заради начина им на хранене, освен ако не са канибали, разбира се. :)
Peace!

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2015, 07:56:19 pm »
По този повод, дори наскоро попаднах на статия за двама холандци, които яли в някакво ТВ шоу човешко месо.  ;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Какво мислите за веганите?
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2015, 12:27:26 am »
Не така, защото ако си виждал някъде веган, той 100 пъти със сигурност ще ти повтори, че е такъв.

За това си има съвсем логично обяснение. Всеки, който се е отказал от нещо, което му е носило удоволствие иска да получи потупване по рамото и да му се възхищават. Същото става и с отказлите се пушачи - стават ужасни за околните с непоносимостта си към пушенето. Тези хора не го правят умишлено и затова не осъзнават, че са досадни на околните с поведението си. :)
Не го оправдвам, само обяснявам...

Цитат
По този повод, дори наскоро попаднах на статия за двама холандци, които яли в някакво ТВ шоу човешко месо.  ;D
Дано само не са убили човека с тая цел! Иначе пък ще се окаже, че са пазарували от моргата, което пак не буди възторг у мен, ама разни хора... :)