Автор Тема: Слънцезащитни средства - ползвате ли?  (Прочетена 9050 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Спазвате ли препоръките на дерматолозите да се мажете със слънцезащитни средства, когато излизате на улицата. Аз лично не, защото от това, което съм чел, мисля, че по никакъв начин не влияят на това дали човек ще се разболее от рак на кожата. По-скоро е някаква пропаганда на козметичните компании, в които участват и дерматолозите. :)

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Слънцезащитни средства - ползвате ли?
« Отговор #1 -: Май 27, 2015, 01:34:23 am »
Аз ползвам в началото на сезона,защото не понасям мургавия тен,който придобивам ;D Имам светла кожа,но нито изгарям,нито почервенявам.Придобивам шоколадов тен без услия. А като знам,колко жени се мъчат да имат това,което аз не искам. ;D чак жал ми става. За съжаление обаче нищо не помага-дали с или без слънцезащитни продукти всяко лято почернявам на тениска,на потник,на деколте,та даже и на сандали...

m.pavlova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Слънцезащитни средства - ползвате ли?
« Отговор #2 -: Май 29, 2015, 06:40:29 pm »
Ооо задължително ползвам, отида ли на море или басейн задължително се мажа със слънцезащитно масло минимум 30-ти фактор кожата ми е много бяла и чувствителна за това се мажа постоянно.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Слънцезащитни средства - ползвате ли?
« Отговор #3 -: Юни 19, 2015, 05:57:57 pm »
Щом ти е бяла 30-ти фактор е недостатъчен, необходим ти е максималният - 50-ти.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Слънцезащитни средства - ползвате ли?
« Отговор #4 -: Юли 03, 2015, 12:18:32 pm »
Моята кожа не е толкова чувствителна, но и аз задължително ползвам слънцезащитен крем, но с по-малък фактор. Даже използвам и кремове за след слънце :)

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Слънцезащитни средства - ползвате ли?
« Отговор #5 -: Юли 13, 2015, 09:36:26 am »
Когато ходя на плаж. Тогава ползвам фактор 20. Като цяло обаче избягвам слънцето и ако имам възможност ходя на плаж и след 5 часа...