Автор Тема: Препоръчайте добър гинеколог  (Прочетена 8575 пъти)

sunflower77

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Препоръчайте добър гинеколог
« -: Юли 18, 2016, 07:28:33 pm »
Здравейте, бихте ли препоръчали добър гинеколог в София? Писна ми вече от нехайни псевдодоктори, които само гледат да те претупат и да ти вземат парите...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Препоръчайте добър гинеколог
« Отговор #1 -: Юли 27, 2016, 01:29:03 am »
Какво е гинеколог? Мъж, който търси проблеми там, където другите търсят удоволствие.  ;D

Д-р Мажена Панова. Не съм сигурна в коя болница точно работи, но е сред топ специалистите и не случайно медийните величия раждат при нея. Мои приятелки са нейни пациентки и определено са много доволни.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Препоръчайте добър гинеколог
« Отговор #2 -: Април 06, 2017, 07:38:52 pm »
Аз не знам, миличка, защо търсиш гинеколог мъж...
Наистина донякъде са по-внимателни към пациентките си, но аз не мога да се съблека пред мъж.

Едина приятелка препоръча Д-р М.Щерева за София, но аз лично не съм от София и не съм ходила при нея.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Препоръчайте добър гинеколог
« Отговор #3 -: Април 21, 2017, 09:35:57 am »
Мъж или жена - не мисля, че в това има особено значение, важно е медицинското лице да бъе компетентно и с широки познания. Препоръчвам д-р Боряна Омайникова, практикува в София, и д-р Минчев - Бургас.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Препоръчайте добър гинеколог
« Отговор #4 -: Април 21, 2017, 01:09:45 pm »
За какво точно търсиш гинеколог? За раждане, за цитонамазки, за аборт? Не мога да ти препоръчам един лекар, който да е добър в няколко области. Д-р Велев от Шейново е лекар, който мога да ти препоръчам горещо. За Майчин Дом имам наблюдения само от приятелки. Ходила съм веднъж при Наков, но не бих повторила и като цяло останах с лоши впечатления от него. За Дяволов знам, че е добър специалист, стига да умееш да общуваш с идиоти и да не ти пука от нищо. Един вид ако си нежна душа и се разстройваш лесно не е за теб.