Автор Тема: Как са оцелява в меле?  (Прочетена 5461 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Как са оцелява в меле?
« -: Юни 29, 2017, 09:28:23 pm »
Наскоро мои приятели, гребци, треньори, имаха проблем с ромската общност в града, в който съм отраснал в Асеновград, та въпросът ми е как може човек да се измъкне невредим от разярена тълпа роми с кирки, лопати, прътове и колове и евентуално да се справи с тях, без да се налага да бяга. И дали изобщо е възможно? Темата през последните е топ в повечето медии, дори и вчера имаше протест срещу импотентността на властта срещу ромските безчинства, управляващите в града си мълчат, защото купуват ромски гласове от махалата, дори един от депутатите, избран от Асеновград, е със снет имунитет, заради купуване на ромски гласове.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Как са оцелява в меле?
« Отговор #1 -: Юни 30, 2017, 12:08:33 pm »
Отиваш подготвен и гледаш да не си малцинство. Ако си под средния ръст гледаш са стоиш в по-голяма група. В меле не съм била. Били са ме и ако опонентът ти откаже спорът да е вербален, и вземе че се окаже и по-голям от теб, лошо. Ама един бой се преживява, стига да оцелееш. В случая с ромите се съмнявам да оцелея.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Как са оцелява в меле?
« Отговор #2 -: Юли 04, 2017, 08:48:33 pm »
В меле няма оцеляване... намираш най-близкото оръжие, хващаш под ръка и се пазиш. А.. и налагаш първи.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...