Автор Тема: За какво искате да откриете информация в Lechenie.bg  (Прочетена 37688 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Допитваме се до вас с идеята да ни кажете кои са темите, които ви вълнуват и какво би ви било интересно като информация? Не се притеснявайте да предложите теми, които искате да покрием и да разширим вашите познания за тях и да ви обогатим в съответната област.

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Ей,много срамежливи хора.Никой не ще два реда да драсне ;)
Не вярвах,че след толкова години пак ще се озова във форум ама ей ме на.
Понеже не искаш на ушенце ще ти драсна мойто скромно мнение тук пък ти после си го трий ако искаш.
Правя го обаче с уточнението,че аз съм чедо на медицинска сестра и целия ми живот е минал покрай лекари и пациенти.За това и не чета такива сайтове :) Това,което го има тук като информация за мен е по-зле и от учебника ми по биология за осми клас.Без да обиждам, който и да било.Просто съм свикнала да боравя с огромен обем от информация. На мен никога не ми стига ;D Аз за това и търся учебници по медицина,а не сайтове :)
НО ако сайта беше мой освен,че бих сменила дизайна на момента  ;D бих направила справочник с информация за всички по-големи лечебни заведения в страната-адреси,телефони и т.н. Бих събрала и инфо за пациентски организации,лаборатории,психолози и т.н. Такава информация лично аз съм търсила с часове.Но това си е един вид реклама така,че ...  въпрос на гледна точка  :P
Бих заложила и на венерическите болести  ;D Нещо сърбеж,туй онуй.Сега е лято хората ще ги засърби след месец  ;D
Гъбичните инфекции и болести предавани от животни на хора  също не виждам да има.Бебето и домашния  любимиц и неща от тоя род.
Бих сложила и едни "събития", където да има информация за медицински симпозиуми,конференции и т.н..Те докторите редовно си правят подобни мероприятия.
Освен това не виждам и зъболекарите ;)
Също и психично здраве за деца и за възрастни.
И за форума ми хрумнаха някои неща,но айде да не ставам досадна  ;) От мен толкова и със здраве :P Пожелавам ви много успехи.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Ей,много срамежливи хора.Никой не ще два реда да драсне ;)
Не вярвах,че след толкова години пак ще се озова във форум ама ей ме на.
Понеже не искаш на ушенце ще ти драсна мойто скромно мнение тук пък ти после си го трий ако искаш.
Правя го обаче с уточнението,че аз съм чедо на медицинска сестра и целия ми живот е минал покрай лекари и пациенти.За това и не чета такива сайтове :) Това,което го има тук като информация за мен е по-зле и от учебника ми по биология за осми клас.Без да обиждам, който и да било.Просто съм свикнала да боравя с огромен обем от информация. На мен никога не ми стига ;D Аз за това и търся учебници по медицина,а не сайтове :)
НО ако сайта беше мой освен,че бих сменила дизайна на момента  ;D бих направила справочник с информация за всички по-големи лечебни заведения в страната-адреси,телефони и т.н. Бих събрала и инфо за пациентски организации,лаборатории,психолози и т.н. Такава информация лично аз съм търсила с часове.Но това си е един вид реклама така,че ...  въпрос на гледна точка  :P
Бих заложила и на венерическите болести  ;D Нещо сърбеж,туй онуй.Сега е лято хората ще ги засърби след месец  ;D
Гъбичните инфекции и болести предавани от животни на хора  също не виждам да има.Бебето и домашния  любимиц и неща от тоя род.
Бих сложила и едни "събития", където да има информация за медицински симпозиуми,конференции и т.н..Те докторите редовно си правят подобни мероприятия.
Освен това не виждам и зъболекарите ;)
Също и психично здраве за деца и за възрастни.
И за форума ми хрумнаха някои неща,но айде да не ставам досадна  ;) От мен толкова и със здраве :P Пожелавам ви много успехи.

Мерси за активността. Иначе е пределно ясно, че един сайт няма как да замени лекарското становище - той просто няма такава функция, а по-скоро информативна. Естествено с времето ще подобряваме както дизайна, възможностите, информацията и прочие, така и ще се стремим да ви угодим с повече интересна информация.

Следваме най-добрите световни практики, които съществуват, но знаеш в медицината всеки лекар е с различно мнение. Благодарности за страхотните предложения, а що се отнася до шеговитата страна, то със сигурност ще оцениш тази статия :)
https://lechenie.bg/prejdevremenna-eiakulaciia

allegrialis

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Re: За какво искате да откриете информация в Lechenie.bg
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2014, 10:52:05 pm »
Много интересни статии намирам тук.
С интерес бих прочела повече информация за анорексията, какво представлява аритмията, остеопорозата. И понеже сме в сезона на настинките - начини и средства- домашни и изпитани - за лекуване на синузит, хрема.
Много бих искала да прочета повече за Е -та, обикновено изписвани с дребни буквички на етикетите на хранителните продукти, а толкова вредни, канцерогенни за човешкия организъм.  За или против солариумите.




Dr. Quinn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил
Re: За какво искате да откриете информация в Lechenie.bg
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2014, 10:40:14 am »
Много интересни статии намирам тук.
С интерес бих прочела повече информация за анорексията, какво представлява аритмията, остеопорозата. И понеже сме в сезона на настинките - начини и средства- домашни и изпитани - за лекуване на синузит, хрема.
Много бих искала да прочета повече за Е -та, обикновено изписвани с дребни буквички на етикетите на хранителните продукти, а толкова вредни, канцерогенни за човешкия организъм.  За или против солариумите.

https://lechenie.bg/sinuzit
https://lechenie.bg/anoreksiia
https://lechenie.bg/nastinka
https://lechenie.bg/osteoporoza

allegrialis

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Re: За какво искате да откриете информация в Lechenie.bg
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2014, 09:13:45 am »
Благодаря много, Dr. Quinn  :) :) пропуснала съм ги.  :)

GDimitrov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
  • БоК
    • Профил
    • Къде сте!
Re: За какво искате да откриете информация в Lechenie.bg
« Отговор #6 -: Февруари 24, 2017, 12:43:33 pm »
  • Протеинови блокчета - плюсове и минуси
  • DIY изследвания в домашни условия
  • Тестове за наркотици (покрива се донякъде от горната)
  • Модул за самодиагностициране

Определено 2 и 4 в комбинация ще са нещо невиждано на пазара. И познавайки типичния българин - ще се харесат и наложат!
Хората със словесна диария влияят зле на мозъчната ми оксигенация!

iv4eto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
  • 0
    • Профил
Re: За какво искате да откриете информация в Lechenie.bg
« Отговор #7 -: Април 23, 2020, 05:21:47 pm »
Трябва да пишете повече за секса. Много малко статии има.