Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ДЕЦА И ЮНОШИ

Препоръчайте детски ортопед в София

(1/1)

Delight:
Здравейте, накратко ще разкажа какво ме притеснява и се надявам да получа полезни съвети. Синът ми е на 10 години и от малко повече от година се оплаква от болки в коленете. Първо се консултирах с личната лекарка, която обясни всичко с "болки от растежа". Заведох го в Горна Баня, където препоръчаха ортопедични стелки, които облекчиха състоянието му за няколко месеца, след което отново се върна в изходно положение. Проверихме дали стелките са му умалели, но се оказа, че с тях всичко е наред. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля за съвети и ако може да ми препоръчате детски ортопед, на който имате доверие и ви е помогнал. Предварително благодаря и хубав ден на всички.

Biko:
Верно, че у нас медицинската диагностика е плачевна, но виж "болки на растежа" за първи път чувам. Сега трябва да ровя какво е това...

Delight:
Нали. На мен тази диагноза ми звучи като: "Идея си нямам какво му е на това дете. Ама няма да си призная и ще ти кажа някоя глупост."

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия