Автор Тема: Миришещи крака - помощ  (Прочетена 21746 пъти)

Жанета

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #15 -: Септември 14, 2015, 07:21:30 pm »
Също трябва да си лакирате ноктите на краката защото все пак и по тях се хващат гъбички, а това не е е хубава гледка!

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #16 -: Септември 15, 2015, 06:55:57 am »
Аз за това когато ходя на гости и не се събувам. Понякога не ме пускат и си тръгвам   :-\ . Само на едно място, където ходя по-често на гости и все ме карат да се събувам поисках да ми вземат чехли специално за мен и когато си тръгна ги скриват в един долап за да не ги използва никой друг :) .
Аз ти препоръчвам, където не те пускат да слагате 2 пликчета на обувките ти и така да ги използвате като търлъчки който да не цапат :)

Имам приятели, които правят това :). Дават ми някакви такива найлонки с ластик като онези дето от кабелната телевизия носят :) ... По добре , отколкото да ме карат да се събувам :)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #17 -: Септември 15, 2015, 11:58:44 am »
Аз за това когато ходя на гости и не се събувам. Понякога не ме пускат и си тръгвам   :-\ . Само на едно място, където ходя по-често на гости и все ме карат да се събувам поисках да ми вземат чехли специално за мен и когато си тръгна ги скриват в един долап за да не ги използва никой друг :) .
Аз ти препоръчвам, където не те пускат да слагате 2 пликчета на обувките ти и така да ги използвате като търлъчки който да не цапат :)

Имам приятели, които правят това :). Дават ми някакви такива найлонки с ластик като онези дето от кабелната телевизия носят :) ... По добре , отколкото да ме карат да се събувам :)
Найлонови калуцини??? Това не бих го причинила на никой близък! По-добре да влезе с обувките, отколкото да го унижавам по тоя грозен начин.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #18 -: Септември 17, 2015, 09:30:45 am »
Ами да, но има хора дето доста се инатят и не дават :) ... Та тея калцуни са по-доброто решение...

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #19 -: Септември 17, 2015, 11:39:25 pm »
Аз цяло лято ходя бос вкъщи, чорапи слагам, ако ще ходя да бягам или на планина, в противен случай съм по джапани, приятели казват, че грозно било, но цяла зима краката са на тъмно и влажно, така че според мен е най-здравословно по джапани. Краката ги плакна с вода всеки път като се прибера отвън да не цапам вкъщи, отделно вечер ги минавам и със сапун. И засега проблем с миризмата на краката нямам. Съветвам и авторът на темата да пробва този метод.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #20 -: Септември 18, 2015, 01:11:17 am »
Чехлите и джапанките са благодат. Без да имам проблем с краката ми е много по-хубаво да си шляпам боса. Плаче ми се, като се сетя, че трябва да изваждам обувки, ботуши... мъка!

GDimitrov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
  • БоК
    • Профил
    • Къде сте!
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2017, 05:18:32 pm »
Здравейте!

Изчетох темата, видях и че в сайта е писано по въпроса: https://lechenie.bg/mirizlivi-kraka
Но все още не мога да намеря адекватно решение. Търся нещо като спрей или прах? Нещо по-кардинално и грубо, защото проблема е сериозен... миенето на краката и сменянето на чорапи редовно не помага.
Хората със словесна диария влияят зле на мозъчната ми оксигенация!

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #22 -: Април 27, 2017, 02:04:42 pm »
Проблемът може и да е в обувките, които носиш. Ако е топло, а ти по цял ден си с някакви плътни обувки ще мирише, няма как. Това ми хрумва на първо четене. Иначе наистина има голямо разнообразие на всякакви спрейове и дезодоранти за крака и обувки. Но според мен пробвай с някакви по-леки обувки и дано има подобрение, че е много неприятно и за теб, предпологам и за околните. Успех и пиши как са се развили нещата.