Автор Тема: Успявате ли да намерите време за спортуване?  (Прочетена 9504 пъти)

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Това се чудя напоследък. Аз лично нямам време за спорт, но усещам, че имам нужда от движение. Може ли да ми кажете вие какво правите по този въпрос. Нямам време да ходя на фитнес или някакви групови занимания. Може ли да ми препоръчате някакви упражнения, от които сте доволни, които да правя вкъщи? Целта ми е просто да се пораздвижа, защото усещам че съм се обездвижила и това ме притеснява.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #1 -: Април 24, 2017, 07:20:57 pm »
Има една книга... не съм я дочела, но е изключително за хора, които предпочитат или по друга причина спортуват вкъщи.

Пол Уейд - Тренировките на затворника - изключително добре обяснено и изобразено всичко.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #2 -: Април 25, 2017, 05:15:49 pm »
Благодаря, ще пробвам.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #3 -: Април 27, 2017, 01:05:16 pm »
Моля, за нищо!
Стискам палци всичко да е 6+.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #4 -: Май 12, 2017, 12:59:06 pm »
Може би намерих моят начин да се движа. Миналата седмица отидох на ране повтбота с колело и беше много приятно. За съжаление не повторих, защото все вали последните дни. Сега чакам времето да се стабилизира и се надявам да продължа с колелото.

Venko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #5 -: Януари 29, 2018, 01:15:31 pm »
За съжаление не ми остава много време да тренирам, с малко дете + всеки дена на работа. Но знам, че това си е оправдание, човек като иска винаги намира начин. Лично за мен спорта е сутрин 2-3км пеша до офиса и вечер обратно и всеки ден си правя около 200 лицеви опори и се ограничавам с храненето и се чуствам добре. Като се стопли времето мисля да почна да бягам и да си направя карта за фитнес. Успех на всички и да си знаете спорта е ЗДРАВЕ :)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #6 -: Януари 29, 2018, 01:33:47 pm »
Добре е човек да спортува. Тонуса е различен, ефективността в работата също, както и цялостното усещане за удовлетвореност от начина, по който живеем живота си.

Dimo Dimov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Успявате ли да намерите време за спортуване?
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2018, 03:16:50 pm »
Абсолютно споделям твоя коментар. Спорта е здраве ( разбира се тук изключвам онзи фанатичен спорт -пълен с "хранителни добавки" и химии, хапове и т.н), аз подкрепям чистия, натурален спорт, който наистина те мотивира, този който може да те накара да се чувстваш добре и психически и физически. Както се казва - "Здрав дух , здраво тяло!"