Съвети и взаимопомощ > Нашите житейски истории

Pride парад София - вашето мнение

<< < (2/3) > >>

ivan_ivanov:
Според мен адвокатите го правят главно, за да привличат вниманието към себе си, да си правят безплатна реклама и да ги дават по телевизията. Повечето хора, които ходят по такива паради го правят също с тази цел, да ги дават по телевизора, защото е ясно, че ще има разнопосочни реакции и скандал. Поне лично аз го разглеждам от тази страна, отиват там, за да се покажат...

Delight:
Дразня се от манифеста на еднополовата любов. Но до там. Не изпадам в крайности, въпреки, че смятам Прайда за прекомерно натрапчив.

PrincessPreslava:

--- Цитат на: ivan_ivanov в Юни 14, 2017, 12:45:10 pm ---Според мен адвокатите го правят главно, за да привличат вниманието към себе си, да си правят безплатна реклама и да ги дават по телевизията. Повечето хора, които ходят по такива паради го правят също с тази цел, да ги дават по телевизора, защото е ясно, че ще има разнопосочни реакции и скандал. Поне лично аз го разглеждам от тази страна, отиват там, за да се покажат...

--- Край на цитат ---

Аз не разбрах адвокатите какво общо имат? Това си е чиста педерастия и простотия.
Парад, та парад... праз голям. Да си се клецат там и да живеят кротко в унисон с останалите.

Delight:
Е, то за тази година мина. Така, че не би трябвало да има някакви поводи за раздразнение особено големи. И така до следващата година.

ivan_ivanov:

--- Цитат на: PrincessPreslava в Юни 29, 2017, 01:46:49 pm ---
--- Цитат на: ivan_ivanov в Юни 14, 2017, 12:45:10 pm ---Според мен адвокатите го правят главно, за да привличат вниманието към себе си, да си правят безплатна реклама и да ги дават по телевизията. Повечето хора, които ходят по такива паради го правят също с тази цел, да ги дават по телевизора, защото е ясно, че ще има разнопосочни реакции и скандал. Поне лично аз го разглеждам от тази страна, отиват там, за да се покажат...

--- Край на цитат ---

Аз не разбрах адвокатите какво общо имат? Това си е чиста педерастия и простотия.
Парад, та парад... праз голям. Да си се клецат там и да живеят кротко в унисон с останалите.

--- Край на цитат ---
Изявяват се като защитници на правата на хомодвойките, нали адвокатите отстояват правата на гражданите и като се покажат и изкажат по телевизора и ето ти безплатна реклама.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия