Автор Тема: Pride парад София - вашето мнение  (Прочетена 10912 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Pride парад София - вашето мнение
« -: Юни 12, 2017, 06:04:12 pm »
От край време не мога да разбера защо в България се демонстрира по толкова провокиращ начин сексуалността по улиците на столицата. До колкото знам и съм чел по въпроса парадите от този тип възникват след един инцидент в САЩ или Великобритания, но не мога да разбера какво общо имаме ние, та да сме свидетели на целия този парад на кича и отчаян опит за внимание от хора, чиято основна характеристика сякаш е с кого си го слагат. Нормалните хора имаме обичайни характеристики - какво работим, къде живеем, какви са ни хобитата и не мога да проумея колко жалък трябва да си, за да имаш за основна своя черта, която те определя като човек сексуалността ти - това ли е най-важното нещо за теб...

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #1 -: Юни 12, 2017, 06:06:02 pm »
Според мен е на принципа на овцете... виждат, че другите отиват и тръгват и те.
Тоест няколко малоумници със съмнителна психическа стабилност повеждат тълпа от овце, мислещи се за специални.

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #2 -: Юни 12, 2017, 06:07:42 pm »
Няма нужда от много думи, сещам се за виц по темата:

Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър. .

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #3 -: Юни 12, 2017, 06:15:30 pm »
Явно е трудно в днешно време да си мъж. Гледам по улиците - много са се отказали. :)
Щом ги влече децата - да парадират. Въпреки, че лично аз не виждам смисъл от парадиране с нещо подобно. Или от каквото и да е парадиране...

Още FUCK THE NORM (любимец мой) го беше казал:
Обичам да си бъркам в носа и да пърдя докато го правя. Ако искам, още утре мога да намеря още 100 човека, които обичат да го правят. Трябва ли да тръгнем и ние да парадираме с това? Кой ще ни осигури права и подкрепа?"

И изобщо кой точно реши да дава права на ПЕДАЛИТЕ? Защо не подкрепяме хора с Агалматофилия, Еметофилия или Мизофилия примерно? Докато се обичат и прегръщат, без да парадират с това - не ми пречат, но останалото вече ми идва в повече!  >:(
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #4 -: Юни 12, 2017, 06:17:10 pm »
За мен най-фундаментално е това, че ...някакви хора приемат за ОСНОВНА СВОЯ ХАРАКТЕРИСТИКА сексуалната си ориентация...направо жалка история на душевно празни хора като гледам. Стадо, стадо...ама тези хора не излизат на паради за това, че са добри хора, че са адвокати, че са примерно за някакво обществено благо, което помага на всички, а за това, че са хомосексуалисти...и за мен това е опит да се осмисли един празен живот, загубил началото и края на пътя, начин да остойностим решенията си, макар вътрешно да не разбират защо го правят, но у нас стадния инстинкт е силно застъпен...

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #5 -: Юни 14, 2017, 12:45:10 pm »
Според мен адвокатите го правят главно, за да привличат вниманието към себе си, да си правят безплатна реклама и да ги дават по телевизията. Повечето хора, които ходят по такива паради го правят също с тази цел, да ги дават по телевизора, защото е ясно, че ще има разнопосочни реакции и скандал. Поне лично аз го разглеждам от тази страна, отиват там, за да се покажат...
« Последна редакция: Юни 14, 2017, 12:47:03 pm от ivan_ivanov »

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #6 -: Юни 27, 2017, 02:01:11 pm »
Дразня се от манифеста на еднополовата любов. Но до там. Не изпадам в крайности, въпреки, че смятам Прайда за прекомерно натрапчив.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #7 -: Юни 29, 2017, 01:46:49 pm »
Според мен адвокатите го правят главно, за да привличат вниманието към себе си, да си правят безплатна реклама и да ги дават по телевизията. Повечето хора, които ходят по такива паради го правят също с тази цел, да ги дават по телевизора, защото е ясно, че ще има разнопосочни реакции и скандал. Поне лично аз го разглеждам от тази страна, отиват там, за да се покажат...

Аз не разбрах адвокатите какво общо имат? Това си е чиста педерастия и простотия.
Парад, та парад... праз голям. Да си се клецат там и да живеят кротко в унисон с останалите.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #8 -: Юни 30, 2017, 02:20:32 pm »
Е, то за тази година мина. Така, че не би трябвало да има някакви поводи за раздразнение особено големи. И така до следващата година.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #9 -: Юли 06, 2017, 08:00:39 pm »
Според мен адвокатите го правят главно, за да привличат вниманието към себе си, да си правят безплатна реклама и да ги дават по телевизията. Повечето хора, които ходят по такива паради го правят също с тази цел, да ги дават по телевизора, защото е ясно, че ще има разнопосочни реакции и скандал. Поне лично аз го разглеждам от тази страна, отиват там, за да се покажат...

Аз не разбрах адвокатите какво общо имат? Това си е чиста педерастия и простотия.
Парад, та парад... праз голям. Да си се клецат там и да живеят кротко в унисон с останалите.
Изявяват се като защитници на правата на хомодвойките, нали адвокатите отстояват правата на гражданите и като се покажат и изкажат по телевизора и ето ти безплатна реклама.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Pride парад София - вашето мнение
« Отговор #10 -: Юли 11, 2017, 06:15:12 pm »
мМда, ама при тях е по-скоро бизнес.
И аз ако имах възможност да изкарам пари на гърба на хомота - и аз бих ги защитавала. :)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...