Автор Тема: Секс преди брака - ЗА или ПРОТИВ, има ли девствени?  (Прочетена 6266 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Има ли някой в днешно време, който да се пази и да не е правил секс, преди да се оженил/омъжила или по-скоро това са много редки изключения. Каква е причината в миналото жените да се правили секс, преди да се омъжат, може би защото рано се женеха, на около 20, то днес вече не се и женят.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Брака отдавна не е това, което беше.
Вероятно си прав - преди са се 'бракували' по-рано и от там вероятно е имало повече, които да се опазят до сватбата. А в днешно време за кого и какво да се пазиш?
А и след гимназията 80% минават през това, за да се впишат в обстановката на връстниците си и да са част от готините.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Не познавам някой да се е "пазил" за брака. Неразумно ми се струва. Ами ако се омъжиш на 30? Какво правиш дотогава? А, че хората вече не се женят съм с противоречиви чувства. Сред познатите си имам както женени, така и съжителстващи. Като съотношение са поравно. Това за мен не е от толкова съществено значение.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Мяй няма девствени. И по-добре, че сигурно е ужасно да разбереш едва след сватбата дали си пасвате в леглото с даден човек./

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Едно време това е било някакъв символ, но днес летвата е срината, та никой не се пази, още повече като гледам кога се жени народа на по 40 години, то т.нар. "пазене за брака" просто е неприложимо.