Автор Тема: Апартамент в Бояна - за и против  (Прочетена 8754 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Апартамент в Бояна - за и против
« -: Август 14, 2019, 09:49:20 am »
Здравейте,
Напоследък се замислям все повече за покупка на жилище в Бояна, че уж е по-чист квартал. Дълги години живея преди околовръстното, но ФПЧ вече започва да се усеща с всяка клетка и ми се ще да питам дали Бояна е поне с по-добро качество на въздуха на обща база, че все пак имам малко дете на 1 годинка и ми се ще да не развие някакви респираторни проблеми с времето от "чистия столичен въздух".

Та въпросът ми е - струва ли си да се купува къща или апартамент в Бояна поради описаните по-горе причини или не си струва инвестицията в подобен имот заради подобно нещо?
« Последна редакция: Август 14, 2019, 05:21:21 pm от Biko »

Night_Wolf

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #1 -: Август 14, 2019, 09:57:14 am »
С две ръце препоръчвам. Притежавам от дълги години апартамент в Бояна и въздухът е невероятен, особено предвид качеството на останалия въздух в столицата.
Щом имаш малко дете изобщо не се замисляй и започвай да се оглеждаш за ново жилище - кварталът определено ще ти хареса!

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #2 -: Август 14, 2019, 09:58:37 am »
Мои приятели живеят в апартамент в Бояна и да много доволни. Отначало много се колебаеха, защото им се струваше далече, но това се оказа, че не е така. По булевард България се стига доста бързо до центъра и реално е доста по-удобно да живееш в Бояна, отколкото в Младост. Иначе за апартаментите, които се строят там не мога да кажа нищо конкретно. изглеждат луксозни и предпогам, че са изпълнени качествено.
« Последна редакция: Август 14, 2019, 10:40:21 am от Delight »

andreyst

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • АНДРЕЙ ЕФТИМОВ
    • Профил
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #3 -: Август 14, 2019, 10:04:37 am »
Добра идея. Чистия въздух, новите технологии са достатъчна предпоставка и причина да се преместиш да живееш в Бояна. Мястото е хубаво, чисто, поддържано и ще ти хареса определено. За мен си струва покупка на апартамент в Бояна.
« Последна редакция: Август 14, 2019, 11:11:38 am от Biko »
АНДРЕЙ ЕФТИМОВ

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #4 -: Август 14, 2019, 11:12:49 am »
Мои приятели живеят в апартамент в Бояна и да много доволни. Отначало много се колебаеха, защото им се струваше далече, но това се оказа, че не е така. По булевард България се стига доста бързо до центъра и реално е доста по-удобно да живееш в Бояна, отколкото в Младост. Иначе за апартаментите, които се строят там не мога да кажа нищо конкретно. изглеждат луксозни и предпогам, че са изпълнени качествено.

Ами то това може да варира. На мен по-скоро въпросът ми е дали си струва да се купува в Бояна в името на чистия въздух, тъй като все пак масовите цени на жилищата в този квартал на София не са ниски и просто се чудя дали не се филмирам прекалено с тея ФПЧ.

Night_Wolf

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #5 -: Август 14, 2019, 05:33:19 pm »
Впрочем, намерих една интересна статия, свързана с темата.
https://gradski.bg/luksozni-apartamenti-boyana

Undisputed

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #6 -: Август 14, 2019, 06:53:48 pm »
Покупката на жилище в Бояна е много добра идея, строителството е на много високо ниво, апартаментите в Бояна са прекрасни и нямат никакви забележки.Въздухът е изключително чист, зеленината е навсякъде.Също така, живущите хора в квартала са страхотни, не е за изпускане.

iv4eto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
  • 0
    • Профил
Re: Апартамент в Бояна - за и против
« Отговор #7 -: Април 23, 2020, 05:33:23 pm »
Безмислено високи цени за ниско качество. По-добре в Надежда или Люлин да си живуркам - пълно с хора, глъч и какво ли още не :)