Автор Тема: Химическо чистене в София - мнения за услуга от врата до врата  (Прочетена 5397 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Здравейте на всички, търся препоръки и мнения за ателие или както там се казват услугите за химическо чистене в София. Важно ми е да предлага вземане на дрехи напрво от врата до врата дето се вика, защото няма как да ги нося лично. Не съм шофьор и ми е трудно, та ще се радвам на някое ревю или препоръка за такива услуги.

Преди време бях ползвал едни Лимакс, ама ми изгориха копчетата на едно чисто ново скъпо сако и ми прикачили торбичка с копчета да си ги зашия. Направо паднах. Успях да се сдържа, ама повече дрехи на това химическо чистене не съм посмял да дам, макар да е супер наблизо до нас между Хиподрума, Стрелбище и Бели Брези.

Един приятел работи с едно май ново химическо чистене (поне сайта им е нов) - https://dryclean.bg/
Ще се радвам да сподели някой дали си вършат добре работата при химическо чистене на сака, че цели костюми не нося(не ми е удобно с обувки и предпочитам кецове), но сака си нося, та ми се ще да кажете дали тези от Dryclean.bg ги бива или не.

Отворен съм и за други предложения за химическо чистене в София, ако имате добри мнения за някой. Както казах, ако предлагат от врата до врата в София - най-добре, но става и в Младост или Центъра да са, също ще ми е относително лесно да ги ползвам, ако нямат доставки. Надежда или Люлин все пак са ми далече :D

mihaeldx

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 4
    • Профил
Ми тия не съм ги чувал, ама ако ти трябва качествено почистване на сако, препоръчвам ти https://teamclean.bg/. Наскоро ми се наложи да облека старо сако, на което му разказах играта на едва сватба преди 3 години   :D :D Но пичовете си свършиха супер работата, малко скъпичко, но пък са бързи и ефективни. То в сайта им пише, че главно перат килими, пътеки и т.н., но извършват и топ услуги по химическо почистване, така че с две ръце препоръчвам

mihaeldx

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 4
    • Профил
Сега разгледах тоя сайт дето си пратил, и намерих баси яката статия https://dryclean.bg/ledeni-kubcheta-za-po-malko-namachkani-drehi-v-peralnyata/. Тва ако е вярно ще е голям кеф, ще пробвам тия дни :D Иначе за услугите им не знам, ама блога е пълен с интересни неща  :)

dAn4ooo

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 11
    • Профил
Личи си, че им е нов сайта, но както се казва - докато не им пробвам услугите, няма как да дам обективно мнение. Със сигурност, ще ги имам в предвид за другия път когато ми потрябва химическо чистене. Изглеждат ми сериозни хора.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
До колкото ми каза те са някви стари, но просто са нямали сайт дълги години, че чакали на редовна клиентела. Каза ми, че предпочитали по-одбрана клиентела и за това дори имали от услуги за химическо чистене от врата до врата. Шефа бил някъв по-олдскул човека, но иначе бил адски стриктен за имиджа, респективно работата на компанията. Някви известни певци и актьори и даже депутати им били клиенти, ама няма да пиша ся тука имена :D

Ще видя и тея другите какви са. Малко ми е шаблонен сайта им, ама видях, че доста напред ги открих в Google.