Автор Тема: Довършителни ремонти в София  (Прочетена 6571 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Довършителни ремонти в София
« -: Януари 22, 2024, 03:43:39 pm »
Дайте препоръки за фирма за довършителни ремонти в София? Ще се радвам да ме упътите така да се каже към някакви майстори, които работят във време и срок, както са обещали. Предпочитам фирма, защото искам документ за ремонта и някаква гаранция, че е качествено извършен, а не квартален майстор, който прави всичко и накрая всичко вкъщи е леш след 1-2 години.

Ще се радвам на всякакви мнения, дори и да са по-скоро негативни за конкретни фирми за ремонти, за да не повтарям евентуални грешки, ако сте си изпатили, за кото благодаря предварително

dAn4ooo

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Довършителни ремонти в София
« Отговор #1 -: Януари 22, 2024, 03:47:21 pm »
Лично на мен не ми се е налагало да използвам услугите на подобна фирма, но един приятел беше в същото положение. Окаян апартамент, всичко се разпада, направо покъртително.

Ако не се лъжа, беше използвал услугите на BestMaster.bg (имат сайт, може да го разгледаш: https://bestmaster.bg/) и беше останал изключително доволен. Дори аз когато съм му ходил на гости направо се учудих, абсолютна промяна. Нищо общо със старото сметище  ;D За грешки, поне не ми е споменавал.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Довършителни ремонти в София
« Отговор #2 -: Януари 22, 2024, 03:51:11 pm »
Дават ли гаранции за ремонта? То за това търся фирма с история дето се вика, че после иди търси майстора в Германия или в Бургас примерно като почне да се осира положението. Скъпи ли са иначе като цяло - подготвен съм да платя малко повече, стига да не е прекалено разбира се, но все пак имам някои изисквания, на които държа.

dAn4ooo

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Довършителни ремонти в София
« Отговор #3 -: Януари 22, 2024, 04:10:10 pm »
За гаранция мисля, че дават. Хората ми изглеждаха много стриктни и сериозни и не са дали ни най-малка индикация да "скатаят" дето се вика . За цената, по-скоро бих те посъветвал да прегледаш отзиви и мнения, ако има такива. В крайна сметка, ако клиентите са доволни и хората си вършат качествено работата, цената няма кой знае какво значение.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Довършителни ремонти в София
« Отговор #4 -: Януари 22, 2024, 04:15:28 pm »
Абе има си значение цената да ти кажа, просто не е проблем да е малко по-висока, ако има и качество, ама не просто да те излъжат. За мненията и препоръките като цяло не смея да се доверя на някви такива рандъм, че знам ,че масово си ги пишат сами. То си личи от 200 километра. 3-ма реват, че са ги обрали (една фирма гледах друга), 30 хубави коментара след това с 5 звезди. Без детайли - много шано ми бие някак.

Иначе тая фирма Bestmaster може да ги пробвам да видим какво ще кажат. Сайта ми хареса доста в интерес на истинат, само дето нямат цени за отделните дейности при довършителен ремонт, ама предполагам, че с тая динамика на пазара на труда, материалите и инфлацията - то вече не смеят. Или пък просто зависи от клиента дали има или няма пари. Ще ги видим явно. Ако някой има нещо друго като препоръки и мнения за довършителни работи - вътрешни де, нямам още къща :D ,....да препоръчва тук