Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ВЪЗРАСТНИ

Уголемяване на бюст

(1/8) > >>

elipopova:
Бихте ли си уголемили бюста си по оперативен път?
Какво мислите за тази процедура?
Трябва ли да се прилага на лица под 18 години и бихте ли дали пари на дъщеря си,за да се оперира?

Ангелл:
Никога не бих дал пари на дъщеря си за това! Самата идея за изкуствено модифициране на тялото ме отвращава, не знам защо хората харесват и правят това. Нито ги прави по-красиви, нито по-добри.Във никакъв случай не трябва да се прилага на лица под 18 години.. Покъртително е, ако някой би позволил на свое дете под 18 години, недоразвито хем психически, хем физически, да си направи такава операция!

Dr.Oh Boli:
Не съм съгласен някой изобщо да си уголемява бюста.Природата ни е създала така,а ние се опитваме реално да я променим.

Klara:
Потресаващото е,че вече родителите подаряват на дъщерите си такива операции.
Големите цици не са гаранция за щастие...
Спомням си,че едно време учителят ми по рисуване казваше следното:
"Природата ни е дала точно толкова,колкото ни трябва за да бъдат пропорциите ни точни.Ти имаш точно този нос,който ти трябва."
Та така учехме едно време анатомия.  :)

brian_888:
Никога не бих дал пари на дъщеря си да си сложи импланти на гърдите. От друга страна, ако е пълнолетна, и ако иска да го направи, и ако има пари за това няма и да я спра. Аз съм изключително твърд противник на това да се поставят бариери, забрани и да се налага каквото и да било, защото смятам, че дава обратен резултат. По скоро бих помлил дъщеря си да помисли добре за това и да не прибързва. Мисля че на човек е вродено да се противопоставя, така че ако си голям противник на силиконовите гърди, то има голяма вероятност дъщеря ти да си навие на пръста да има такива. :)

По отношение на личното ми мнение трябва да кажа, че не харесвам силиконови гърди. Не че изглеждат лошо, просто са си изкуствени и това е. Сигурно има и мъже, които ги харесват, но това си е въпрос на лично мнение.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия