Автор Тема: Уголемяване на бюст  (Прочетена 35790 пъти)

skitnik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
  • Кое е първо? Кокошката или яйцето?
    • Профил
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #30 -: Април 06, 2017, 06:45:09 pm »
Няма нищо по-хубаво от естествен стегнат женски бюст. Тука мнозинството от аудиторията хубаво сте решили да блъскате силикон, ама я първо питайте мъжете си дали харесват изкуствени цици. Да се възбуждаш от силиконови цици е идентично на това да се възбуждаш от докосването на баскетболни топки.

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #31 -: Април 07, 2017, 01:05:55 pm »
Ако това се случи - да си поставя силикон, то няма да го направя, заради съпруга си и неговото усещане. Изборът ще бъде базиран изцяло на това дали аз ще се чувствам по-добре в собственото си тяло. Нима мъжете ни не вършат куп неща, за които грам не се съобразяват с нашите разбирания, мнения, претенции, изисквания и предпочитания...? Лично аз се радвам, че съпругът ми е широкоскроен и не смята, че корекциите върху женското тяло ще наложат безвъзвратно затриване на природната красота.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #32 -: Април 07, 2017, 01:17:39 pm »
То естествения е хубав до една определена възраст или до раждането на децата, но на по-късен етап съм една идея по-либерален аз за корекциите на бюста, особено повдигането, което все пак е добре и за жената и за мъжа й :)

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #33 -: Април 07, 2017, 01:26:02 pm »
То естествения е хубав до една определена възраст или до раждането на децата, но на по-късен етап съм една идея по-либерален аз за корекциите на бюста, особено повдигането, което все пак е добре и за жената и за мъжа й :)

Тук съм съгласен изцяло. Аз лично не съм фен на цици и въобще не държа да са големи, все ми е тая. Имам други критерии за женска красота. Естествено обаче, не е яко да е плоска като дъска в бюста, но не държа да са големи. А за силикона - ако ще се чувства по-добре, нямам против, но не знам как стои въпроса с кърменето и дали въобще е възможно да стане, ако си сложи силикон преди да роди.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #34 -: Април 07, 2017, 01:29:09 pm »
Да ти кажа аз винаги съм разсъждавал по темата с логиката - вземи си жена с малки цици, като роди ще станат точно и няма да се спъва в тях. Е, не винаги става точно така де, въпрос и на жена си е.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #35 -: Април 07, 2017, 02:28:38 pm »
Ще си правя каквото искам!!!  ::) :P ::)
Не мисля, че имам нужда от силикон в момента, но по принцип, ако реша да го правя - няма да търся одобрението на никой!  ;)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #36 -: Май 15, 2017, 01:07:50 pm »
PrincessPreslava, принципно си права и това е правилната нагласа и определящото при вземането на решение. Не са малко случаите обаче, в които жените си уголемяват гърдите за да се харесат на мъжа си. Това наистина не го разбирам и не мога да го приема. Ако тази година си с някой, който харесва големи бомби и другата година се разделите. Какво правиш после, ако новитя ти мъж не ги хареса чак пък толкова големи - намаляш ги, или да се оправя с наличното?

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #37 -: Май 15, 2017, 03:35:00 pm »
PrincessPreslava, принципно си права и това е правилната нагласа и определящото при вземането на решение. Не са малко случаите обаче, в които жените си уголемяват гърдите за да се харесат на мъжа си. Това наистина не го разбирам и не мога да го приема. Ако тази година си с някой, който харесва големи бомби и другата година се разделите. Какво правиш после, ако новитя ти мъж не ги хареса чак пък толкова големи - намаляш ги, или да се оправя с наличното?

Правят се всичките! Не съм чула някой да не харесва големи гърди. :) Е, не огромни - да ти е по-трудно да ги прескочиш, отколкото да ги заобиколиш, ама все пак...  ;D
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Уголемяване на бюст
« Отговор #38 -: Май 29, 2017, 02:29:42 pm »
Като цяло одобрявам всякакви корекции, стига да не е нещо прекалено, особено като стане въпрос за кубици. Това, което ме притеснява най-много е, че лекарите май-често допускат грешки и се налага повторна операция, за да се доизкусурят нещата. И като чета и слушам много често има случаи в които така и не се постига желания резултат.