Автор Тема: Re: Бюста ми е малък?  (Прочетена 17455 пъти)

elipopova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« -: Август 02, 2014, 10:51:48 pm »
От какво значение е размера на бюста за една жена? Вие притеснявате ли се от гърдите си?Бихте ли се оперирали?Това ще промени ли начина ви на живот?Наистина ли мъжете харесват повече жени с големи гърди?

allegrialis

  • Гост
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #1 -: Август 07, 2014, 12:18:42 am »
Не мисля, че е от значение размерът на гърдите. :) Не разбирам жените с малък бюст, които имат комплекси и си правят корекции. Според мен не е естетично, стои изкуствено. А малкият бюст си има предимствата - в горещите летни дни можеш да си позволиш да не носиш сутиен... И не само това.  :)
Е, моят не е малък, но е естествен. Казват, че кой каквото си няма - това си пожелава, но аз се харесвам такава, каквато съм. Никога не бих направила корекция на бюста си(освен, ако не дай Боже се наложи по здравословни причини), дори и да се деформира следствие на кърмене... евентуално.
А какво харесват мъжете - нека те да споделят. Не мога да правя обобщения. Мисля, че има всякакви мнения, и все пак, защо ли ми се струва, че повечето предпочитат естествени форми.
Или... така ми се иска  :D

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #2 -: Август 08, 2014, 08:51:40 pm »
Нормално е хората да са затънали в комплекси.Непрекъснато ни промиват мозъците като ни втълпяват колко сме дебели,колко са ни малки гърдите,колко сме космати...
Според мен човек трябва да се приема такъв, какъвто е и да се грижи за здравето на тялото,което има.
Никога не съм си правила операция с цел "разкрасяване".С годините намерих съвсем друга посока далеч от тази суета.
Накои мъже наистина силно се влияят от това,което им налагат като мнение за "женската красота". Но те си намират също толкова безмозъчни жени като тях  ;D Така че за всеки влак си има пътници.Човек не трябва да се влияе от чуждото мнение.

Klara

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #3 -: Септември 07, 2014, 10:18:44 pm »
Любопитно ми е жените със силикон могат ли да кърмят?

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #4 -: Септември 24, 2014, 10:21:45 am »
Не мисля, че има проблем да кърмят жените със силиконови гърди, но все пак аз съм мъж, та ще е добре да се включи някоя жена, която е минала през това и може да даде най-адекватно мнение, базирано на опита си т.е. не дали е технически възможно, а с малко повече ежедневни подробности по темата.

Dr. Quinn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #5 -: Септември 29, 2014, 08:47:11 pm »
Никога не съм имала комплекси спрямо бюста си. Може би защото е голям.

колю

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #6 -: Септември 30, 2014, 05:30:39 pm »
Големите цици всеки ги харесва, да ама докато са млади и щръкнали! После ходи ги търси зърната някъде там! Една жена ако е била едра(дебела) винаги циците го отнасят след като отслабне(ако отслабне). Остават като шайби на комунистически телефон, колкото и да отслабне...

Djo

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2015, 03:47:22 pm »
Истината е че мъжете обичат и малки и големи. ;D Не трябва да вярвате на глупостите, че обичали по-големи или не знам си какво. Най-важното нещо е да харесваш себе си и да имаш самочувствие, това ще те направи по-красива от другите.

sweetteddy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #8 -: Март 07, 2015, 11:53:51 pm »
Не е проблема в малкия бюст! Проблем е само ако той не ви обича истински и се заглежда по жени с големи цици!

cvetelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #9 -: Март 08, 2015, 07:54:56 pm »
Размера не е от значение. Но все пак трябва да се виждат, нали? Мъжете винаги ще си падат по жени с големи гърди, но съм чувала от много мъже, че си падат по малки гърди, защото били лесни за стискане :)
Живота е въпрос на време.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #10 -: Март 26, 2015, 07:24:04 am »
Има страшни много привлекателни жени с малки гърди :) ...Ако жените можеха да погледнат през мъжките очи може би щяха да спрат с притесненията :)

румбатаПЛ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #11 -: Септември 14, 2015, 07:30:25 pm »
Според мен всеки мъж колкото и да отрича харесва големите гърди . Аз лично си харесвам моя бюст не бих го променяла .

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #12 -: Септември 29, 2015, 07:55:59 am »
Всеки го харесва, но си има и лоши страни - може да е доста отпуснат...Средното положение е най-добре.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #13 -: Септември 29, 2015, 12:17:25 pm »
Някога се притеснявах от малкия си бюст, но сега смело мога да заявя, че си го харесвам точно такъв, какъвто е. Имам приятелка, която имаше доста голям бюст, който в момента се намира от двете страни на пъпа. Моят не е мръднал и милиметър надолу, а формата му е все така младежка. :)

На дамите, които се комплексират от размера на своя бюст мога да кажа само: Сексапилът се крие във вътрешното излъчване, а не в три килограмовото виме. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Бюста ми е малък?
« Отговор #14 -: Октомври 03, 2015, 10:17:20 am »
По-добре да е малък, но да си е на мястото. Като тръгне да отлита на юг не е красиво :)