Автор Тема: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.  (Прочетена 21393 пъти)

Beb4e_Lili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Здравейте. Ето я и причината да направя тази тема.Имам приятел от 5 месеца и преди няколко дни правихме секс за първи път и забелязах,че тестисите му са много малки.Та въпроса ми е това нормално ли е? Като топки за пинг-понг са.На предишните ми гаджета бяха много по-големи... :o Да не би да му има нещо?Моля ви дайте ми съвет. :(

Amonka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2014, 12:33:44 am »
Ау миличка това е много гадно  :-\ Да не би да пие някакви стероиди?Може да е от тва.Аз имах гадже което пиеше такива работи и му бяха станали с размер на орехчета  :( Ужас ти казвам ...

Beb4e_Lili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2014, 12:36:55 am »
Ми мисля че не.Той не ходи по фитнеси.

Dr. Quinn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2014, 11:39:21 pm »
Щом за 5 месеца веднъж сте правили секс е напълно нормално. Прекалил е с мастурбацията.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2014, 11:50:44 pm »
Имам приятел от 5 месеца и преди няколко дни правихме секс за първи път и забелязах,че тестисите му са много малки.
100% са и сини :D 5 месеца на сухо...Damn!

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2014, 01:13:48 am »
Единият ми тестис е много чувствителен, като го натисна леко с ръката и ме заболява,  това според вас нормално ли е

Ангелл

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2015, 03:09:08 pm »
Не е нормално.. Един приятел имаше подобен проблем и отиде на доктор, та му намериха някаква инфекция. Няма да е лошо да се консултираш със специалист.

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2015, 09:00:08 pm »
Не е нормално.. Един приятел имаше подобен проблем и отиде на доктор, та му намериха някаква инфекция. Няма да е лошо да се консултираш със специалист.
Изглежда при мен не е било това, изглежда бях прекалил с еякулациите и се оправи като започнах да ги правя по веднъж на ден :)

alexse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #8 -: Март 29, 2015, 08:35:21 pm »
Съвет няма да ти дам. Заведи го на лекар! Имам въпрос, колко малки са му яйцата?

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #9 -: Март 30, 2015, 01:25:18 am »
Ех на лекар, ако искаш да забременя тогава, ако не стане 2-3-4 месеца тогава сега какво да го притеснява и стресира момчето и без това повечето сме толкова чувствителни на тема доктори, че няма накъде :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #10 -: Май 31, 2015, 12:48:22 am »
Само според мен ли тестиси с размер на пинг-понг топче са си ок? Та даже идеални... Колко големи трябва да са? С размер на домат ''Биволско сърце''? :)

А и що за проблем е това, изобщо? Важното е основният уред да е със задоволителни размери и в изправност, другото е...да си търсим кусури. Сигурно той сега пуска в друг форум тема със заглавие ''На приятелката ми са и малки гърдите. 5 месеца се точа по пищния и бюст, а се оказа...... сутиен с подплънки''. :)
« Последна редакция: Май 31, 2015, 12:50:11 am от Nani »

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #11 -: Юни 02, 2015, 06:41:13 pm »
Nani,

Много ми хареса мисленето ти и най вече в часта с другият форум. Де да можеха повечето жени да мислят така. Не толкова какво получават а какво дават

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #12 -: Юни 02, 2015, 10:17:51 pm »
Nani,

Много ми хареса мисленето ти и най вече в часта с другият форум. Де да можеха повечето жени да мислят така. Не толкова какво получават а какво дават

Това, което исках да попитам, всъщност е: Като намираме кусури, виждаме ли своите? Защото, нека бъдем реалисти: Ако гаджетата ни бяха идеални - нямаше да бъдат с нас. :)

Но, да се върнем на размера на пинг-понгчетата - няма научни доказателства, че мъжете с малки тестиси са по-малко фертилни от тези с ... биволското сърце. Виж при хлътнал тестис е много вероятно мъжът да бъде стерилен, поради по-високата температура, която убива сперматозоидите.
Което ме подсеща, че това е страхотен контрацептив - заливаш го с гореща вода и ако е още годен за употреба - действаш спокойно. :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #13 -: Август 13, 2015, 06:53:08 pm »
Просто го хвани и го заведи на лекар нищо повече не му трябва :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #14 -: Август 13, 2015, 07:30:27 pm »
Само аз ли все още смятам, че тестиси с размер на пинг-понг топчета не са малки, а са даже доста внушителни? Мъжете с малки кайсийки не са болни, за да ги водите на лекар. На лекар се ходи при реални оплаквания, а не при нереални очаквания. Ако гаджето ми ме поведе на лекар, понеже са ми малки гърдите, ще му извадя око, ще му избия зъб и ще го зарежа.

Имайте милост към човека!