Автор Тема: Проблеми с косата  (Прочетена 21947 пъти)

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #15 -: Август 14, 2015, 01:02:15 pm »
Аз пък бих казала които има проблем да си иден на лекар, ако рискуваш с бабини деветини може и много лошичко да се опариш :)

dalex1

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 52
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #16 -: Август 19, 2015, 06:18:25 pm »
Съгласен съм , че ако имате проблеми с косата трябва да се обърнете към специалист . Лично аз нямам проблеми с косата и се надявам и в бъдеще да нямам.

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #17 -: Септември 06, 2015, 05:57:57 pm »
Чувал съм , че отварата от коприва помагала и заздравявала косата. Сварявате коприва с корените и изполаквайте косата с отварата 2-3 пъти седмично .

Десиславката

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #18 -: Септември 08, 2015, 04:55:23 pm »
Аз когато имах проблеми с косата реших да спра да я изрусявам и започнах да я третирам с продуктите на саяс което много ми помогна, но трябва да си намерите правилният продукт за вас

НелиИ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #19 -: Септември 09, 2015, 06:06:01 pm »
При мен нямаше толкова много проблеми с косата след бременността, малко я скъсих и започнах да се мажа с маска за коса поне по 3 пъти в седмицата та така се оправих за 5-6 месеца

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #20 -: Ноември 26, 2015, 10:34:14 am »
И все пак не се безпокой, действително тези сезонни промени причиняват скубене на коса. Така е и през есента, не само през пролетта. По принцип косата периодично се обновява. Когато капе по-интензивно, обикновено много по бързо започва и да се възстановява...

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #21 -: Юни 06, 2016, 03:56:52 pm »
Оххх, за съжаление и аз имам сходен проблем    :-\ ииии се чудя какво би ми помогнало... косата ми не спира да се накъсва :(((( Съветии  ???

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #22 -: Юни 23, 2016, 12:00:20 am »
Оххх, за съжаление и аз имам сходен проблем    :-\ ииии се чудя какво би ми помогнало... косата ми не спира да се накъсва :(((( Съветии  ???
Това, което ми помогна на мен беше спиране на ресането на косата, докато е мокра. В продължение на години изобщо не можеше да порасне, но откакто ме посъветваха да не я реша мокра, наистина се оправи. Номера е да свикнеш да се търпиш като разплетена кошница в главата, докато косата изсъхне. :)

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #23 -: Юли 18, 2016, 08:12:16 pm »
Оххх, за съжаление и аз имам сходен проблем    :-\ ииии се чудя какво би ми помогнало... косата ми не спира да се накъсва :(((( Съветии  ???
Това, което ми помогна на мен беше спиране на ресането на косата, докато е мокра. В продължение на години изобщо не можеше да порасне, но откакто ме посъветваха да не я реша мокра, наистина се оправи. Номера е да свикнеш да се търпиш като разплетена кошница в главата, докато косата изсъхне. :)

Оооо благодаря много за страхотния съвет....ще си изградя този навик, каквото и да ми коства това...все пак се нуждая от здрава коса за сватбената си прическа, дано след два месеца има някакъв резултат :)

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Проблеми с косата
« Отговор #24 -: Май 02, 2017, 02:40:42 pm »
Отварата от хвощ как точно се прави? И има ли някакво значение дали е пресен или сушен? Защото аз даже не знам как изглежда това чудо и откъде да го намеря? Предполагам в билковата аптека ще могат да помогнат?