Автор Тема: Кърмене на публично място - за или против  (Прочетена 17000 пъти)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Кърмене на публично място - за или против
« Отговор #15 -: Август 30, 2015, 10:47:31 am »
Аз пък съм твърдо ЗА - все пак едно време децата са били кърмени на полето, сега защо не в мола или в парка.
Само дето на полето е било по необходимост, а сега в мола от простотия, ама карай...

На всякъде е необходимост, няма как кърменето да е нещо което е простотия. Човешко и нормално е !

Простотия е да си майка-кърмачка и да се замъкнеш за цял ден у мола, та и да кърмиш детето си там. Иди, разходи се и като наближи часът за хранене се прибери и осигури спокойствие и чиста среда на детето си, докато го храниш.Елементарно...

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Кърмене на публично място - за или против
« Отговор #16 -: Август 30, 2015, 11:11:22 am »
Не съм против изобщо. Само се дразна като почнат да се покриват и да се крият докато кърмат майките.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Кърмене на публично място - за или против
« Отговор #17 -: Август 31, 2015, 04:29:15 pm »
Аз пък съм твърдо ЗА - все пак едно време децата са били кърмени на полето, сега защо не в мола или в парка.
Само дето на полето е било по необходимост, а сега в мола от простотия, ама карай...

На всякъде е необходимост, няма как кърменето да е нещо което е простотия. Човешко и нормално е !

Простотия е да си майка-кърмачка и да се замъкнеш за цял ден у мола, та и да кърмиш детето си там. Иди, разходи се и като наближи часът за хранене се прибери и осигури спокойствие и чиста среда на детето си, докато го храниш.Елементарно...

Или просто да седне в парка пред мола?
ще те видим тебе като майка как ще се справяш и какво ще правиш !

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Кърмене на публично място - за или против
« Отговор #18 -: Август 31, 2015, 08:14:01 pm »
Аз майка няма да стана, но все пак година година и нещо детето си иска да бъде кърмено и то за да има кърма си трябват между 10-15 кърмения на ден, представяте ли си това какъв ангажимент голям е. Трябва малко да се научим да влизаме в положение на жените.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Кърмене на публично място - за или против
« Отговор #19 -: Август 31, 2015, 10:17:18 pm »
ще те видим тебе като майка как ще се справяш и какво ще правиш !
Аз ще изцеждам кърмата в шише и ще си го храня спокойно навсякъде, без да излагам на показ увиснали и покрити със стрии вимета. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Кърмене на публично място - за или против
« Отговор #20 -: Септември 02, 2015, 10:00:42 am »
ще те видим тебе като майка как ще се справяш и какво ще правиш !
Аз ще изцеждам кърмата в шише и ще си го храня спокойно навсякъде, без да излагам на показ увиснали и покрити със стрии вимета. :)

Това май е най-доброто решение и за майката, и за детето.