Автор Тема: Възможно ли е вредните навици да ни направят столетници?  (Прочетена 7915 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Наскоро четох историята на най-старата живяла някога жена на планетата, чиято възраст е доказана. И тя е спряла цигарите на 117 години. И затова мислите ли, че вредните навици могат да ни направят дълголетници.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Едва ли... може би е по-скоро е съвпадение. Имам няколко роднини, които са доста възрастни и са в много добра форма. Всички от тях са големи фенове на ябълките и крушите, не пушат, доста се движат и са доста слаби. Най-възрастна беше пра-баба ми. Почина на 101 години без да е изпила и едно хапче. Ядеше страшно много ябълки и до последно беше доста активна. Вярно е, че има и хора с доста вредни навици, които стават стари, но като цяло вредните навици допълнително претоварват тялото...

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
И аз мисля, че е по-скоро съвпадение. Пък и има и нещо друго, ако е пушела по 1 цигара на ден това си е дори полезно.

dalex1

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 52
    • Профил
Аз мисля  че вредните навици не биха ни помогнали  да станем столетници  ,просто това си е чист късмет.

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Възможно е разбира се  все пак всичко с възможно ,затова донесла ще почна и аз да пия и да пуша за да стана столетник. :-)

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Пълно съвпадение е било това, няма как да правиш нещо вредно и да не ти пречи. Просто не ми звучи правилно!