Анкета

Колко секс правите месечно?

1-5 пъти
1 (14.3%)
5-10 пъти
0 (0%)
10-20 пъти
3 (42.9%)
20-30 пъти
0 (0%)
Кои ги брои вече :D
3 (42.9%)

Общ брой гласове: 7

Гласуването приключено: Август 13, 2016, 01:39:15 pm

Автор Тема: Колко секс правите месечно?  (Прочетена 33398 пъти)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #15 -: Август 13, 2015, 06:22:54 pm »
Абе едно 15-20 пъти месечно не мърдат но си е най-добре вечер преди лягане или сутрин, но понякога ако живеете двамата и работите от вкъщи ( в моят случай ) се приема и в обедната така на бързо, че да те оставят на мира за целият ден и никой за нищо да не те закача :Д

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #16 -: Август 17, 2015, 05:05:50 pm »
Как може да ги бройте и да водите статистика??!?
ПРОСТАЦИ, нямам думи това мъжете сте отвратителна напъст!
Де да можехме без вас

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #17 -: Август 18, 2015, 02:23:55 pm »
Как може да ги бройте и да водите статистика??!?
ПРОСТАЦИ, нямам думи това мъжете сте отвратителна напъст!
Де да можехме без вас
И аз съм възмутена! Абсолютни простаци, наистина! :)

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #18 -: Август 18, 2015, 04:32:41 pm »
Как може да ги бройте и да водите статистика??!?
ПРОСТАЦИ, нямам думи това мъжете сте отвратителна напъст!
Де да можехме без вас
И аз съм възмутена! Абсолютни простаци, наистина! :)

Всичките сте възмутени пред хората ама когато сте само с половинката ви няма стига само " ОЩЕЕ! "

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #19 -: Август 19, 2015, 07:41:16 am »
Дамите се разбесняха :) ... Ядоса ги май статистиката ??? ;)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #20 -: Август 19, 2015, 12:23:06 pm »
Като знам мъжете колко обичат да лъжат и да раздуват бройките, изобщо не вярвам на половината мъже, писали тук.
Ако го направи веднъж, на другия ден ще раздува пред аверите, че е счупил жената от секс и че поне 7-8 пъти я е изплющял и сега горката не може нито да ходи, нито да седи.
Простаци, наистина, че и комплексирани.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #21 -: Август 19, 2015, 11:21:47 pm »
Кой лъже вееее? Секи ден права секс ас нема празно при батко.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #22 -: Август 22, 2015, 01:26:03 am »
Като знам мъжете колко обичат да лъжат и да раздуват бройките, изобщо не вярвам на половината мъже, писали тук.
Ако го направи веднъж, на другия ден ще раздува пред аверите, че е счупил жената от секс и че поне 7-8 пъти я е изплющял и сега горката не може нито да ходи, нито да седи.
Простаци, наистина, че и комплексирани.
Личи си, че не си мъж.
Аз лично съм имал случаи, в които правя секс с жената по 3-4 пъти на ден и това НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #23 -: Август 22, 2015, 02:24:03 am »
Докторите препоръчват 21 еякулации месечно, за да нямаме проблеми с простатата, затова е анкетата принципно, а не че чак толкова ги броим. А и вярно е, действително украсяваме. Всеки опитва да се изтъкне по-някакъв начин, характерно си е за нас, както за вас са характерни промените в настроенията, прекалената емоционалност, драматизирането и т.н. Но това си е природа и точно тя ни прави уникални.
« Последна редакция: Август 22, 2015, 02:25:55 am от ivan_ivanov »

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #24 -: Август 22, 2015, 02:28:15 am »
Като знам мъжете колко обичат да лъжат и да раздуват бройките, изобщо не вярвам на половината мъже, писали тук.
Ако го направи веднъж, на другия ден ще раздува пред аверите, че е счупил жената от секс и че поне 7-8 пъти я е изплющял и сега горката не може нито да ходи, нито да седи.
Простаци, наистина, че и комплексирани.
Личи си, че не си мъж.
Аз лично съм имал случаи, в които правя секс с жената по 3-4 пъти на ден и това НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО.
Полека с хвалебствията, че сега ще се появи някой и ще каже, че е правил 20 пъти секс на ден с приятелката си и ти ще трябва да се скриеш в миша дупка. :D
« Последна редакция: Август 22, 2015, 02:31:21 am от ivan_ivanov »

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #25 -: Август 22, 2015, 02:52:40 am »
Като знам мъжете колко обичат да лъжат и да раздуват бройките, изобщо не вярвам на половината мъже, писали тук.
Ако го направи веднъж, на другия ден ще раздува пред аверите, че е счупил жената от секс и че поне 7-8 пъти я е изплющял и сега горката не може нито да ходи, нито да седи.
Простаци, наистина, че и комплексирани.
Личи си, че не си мъж.
Аз лично съм имал случаи, в които правя секс с жената по 3-4 пъти на ден и това НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО.
Полека с хвалебствията, че сега ще се появи някой и ще каже, че е правил 20 пъти секс на ден с приятелката си и ти ще трябва да се скриеш в миша дупка. :D
Нека прави, всеки може да прави колкото си иска и колкото може, аз казвам колко правя аз понякога. :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #26 -: Август 22, 2015, 12:18:06 pm »
Личи си, че не си мъж.
Аз лично съм имал случаи, в които правя секс с жената по 3-4 пъти на ден и това НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО.
Полека с хвалебствията, че сега ще се появи някой и ще каже, че е правил 20 пъти секс на ден с приятелката си и ти ще трябва да се скриеш в миша дупка. :D
[/quote]
Нека прави, всеки може да прави колкото си иска и колкото може, аз казвам колко правя аз понякога. :)
[/quote]

Това, че веднъж се е случило, не значи, че всеки ден го правиш по 3-4 пъти. В началото на една връзка страстите са по-силни и е лесно. Ще те питам след една година дали ще го правиш дори по 1 един път в седмицата. ;)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #27 -: Август 22, 2015, 12:30:47 pm »
Личи си, че не си мъж.
Аз лично съм имал случаи, в които правя секс с жената по 3-4 пъти на ден и това НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО.
Полека с хвалебствията, че сега ще се появи някой и ще каже, че е правил 20 пъти секс на ден с приятелката си и ти ще трябва да се скриеш в миша дупка. :D
Нека прави, всеки може да прави колкото си иска и колкото може, аз казвам колко правя аз понякога. :)
[/quote]

Това, че веднъж се е случило, не значи, че всеки ден го правиш по 3-4 пъти. В началото на една връзка страстите са по-силни и е лесно. Ще те питам след една година дали ще го правиш дори по 1 един път в седмицата. ;)
[/quote]
Зависи от човека. При мен все още работи(почти година вече със сегашната ми приятелка), ще видим занапред. ;)

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #28 -: Август 26, 2015, 05:50:52 pm »
Аз лично не съм ги броил и не мисля да ги броя. :-)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Колко секс правите месечно?
« Отговор #29 -: Август 26, 2015, 08:12:04 pm »
И аз не броя, но мисля, че около 10-15 пъти ми се събират. :) Не изпитвам нужда от повече, ако приятелката не може компенсирам с ръка.