Автор Тема: Има ли живот след смъртта?  (Прочетена 30749 пъти)

YvonneZ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #30 -: Септември 20, 2015, 09:50:15 pm »
Честно казано аз вярвам в преражданията  :) Мисля, че нищо, което ни се случва в живота не е случайно - по-скоро е карма, която носим от минали животи и трябва да изкупим. Така душата изживява какви ли не неща и се самоусъвършенства с времето. Това, разбира се, е мое мнение и вярване  :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #31 -: Септември 21, 2015, 01:22:33 am »
Честно казано аз вярвам в преражданията  :) Мисля, че нищо, което ни се случва в живота не е случайно - по-скоро е карма, която носим от минали животи и трябва да изкупим. Така душата изживява какви ли не неща и се самоусъвършенства с времето. Това, разбира се, е мое мнение и вярване  :)

И аз така. Но не приемам настоящите животи само като наказание и изкупуване на грехове от предишни животи, а като възможност да поправиш грешките от миналото. Следващият живот обикновено ни поставя в подходящите ситуации, за да имаме шанс да реагираме различно от предишния път. Всички знаем кое е правилно и погрешно, остава само да реагираме адекватно. Животът не е само ''тук и сега'' - много повече е.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #32 -: Юли 15, 2016, 09:17:56 pm »
Аз мисля, че има живот след смъртта и вярвам в преражданията също. :)

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #33 -: Април 19, 2017, 05:56:35 pm »
А има ли смърт след живота ?  ;D

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #34 -: Май 09, 2017, 06:32:15 pm »
Не мисля, че има смърт след живота. Но ако има ми е много интересно какво точно се случва.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #35 -: Май 10, 2017, 07:06:32 pm »
Има цял физичезн закон по темата.
Енергията в природата не се губи - тя само се трансформира.

В какво - божа работа!  ;)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #36 -: Юни 26, 2017, 05:54:55 pm »
В какво ли се трансформират хората? Интересна теория е това, но за съжаление няма как да се разбере какво следва след смъртта. и Следва ли изобщо нещо.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #37 -: Юни 29, 2017, 02:11:08 pm »
Има реално... Но са малко/николко лекарите, които биха се съгласили да го извършат и наблюдават 'пациента' по време на 'пътуването към отвъдното'.

Не съм сигурна дали бих се подложила на такава процедура, но... ако се намери желаещ лекар да я направи - може би ще го обмисля.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #38 -: Юни 29, 2017, 06:59:35 pm »
Те лекарите, като видят, че някой се отправя към отвъдното като цяло не трябва ли да се опитат да върнат човека, вместо да му проследяват пътуването? Аман от шарлатани.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Има ли живот след смъртта?
« Отговор #39 -: Юли 04, 2017, 08:49:43 pm »
Те лекарите, като видят, че някой се отправя към отвъдното като цяло не трябва ли да се опитат да върнат човека, вместо да му проследяват пътуването? Аман от шарлатани.
По принцип - да. Освен ако не е планувано. Това имам предвид.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...