Автор Тема: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ  (Прочетена 30566 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #15 -: Август 28, 2015, 07:50:08 pm »
Болката със сигурност е фактор. Мястото и неговото предназначение - също.

Изобщо няма логика да е приятно да го правиш там, защото в аналното отвърстие няма рецептори на удоволствието.

Не знам изобщо на гейовете как им харесва.
« Последна редакция: Август 28, 2015, 07:52:17 pm от Mimeto »

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #16 -: Септември 03, 2015, 05:13:46 pm »
Болката със сигурност е фактор. Мястото и неговото предназначение - също.

Изобщо няма логика да е приятно да го правиш там, защото в аналното отвърстие няма рецептори на удоволствието.

Не знам изобщо на гейовете как им харесва.

При мъжете анатомията е малко по-различна от вашата! На гейовете им харесва стимулирането на простата ( ако има някои от форума да разкаже за болката ) и от там идва удоволствието, а не от друго!

vaneskata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #17 -: Септември 03, 2015, 05:14:38 pm »
На някой жени ни харесва. Питах моят генеколог и той не можа да ми обясни, но не с всеки мой приятел се е получавало, не мога да ви го обясня!

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #18 -: Септември 03, 2015, 09:32:58 pm »
При мъжете анатомията е малко по-различна от вашата! На гейовете им харесва стимулирането на простата ( ако има някои от форума да разкаже за болката ) и от там идва удоволствието, а не от друго!
Слава богу, не всички мъже са склонни да си масажират простатата. Аз отклонявам мераците с ''Ок, ама ще се редуваме'' - досега никой не се е навил. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #19 -: Септември 04, 2015, 11:14:59 am »
Дори и да е вярно, че простатата доставя удоволствие, някак не си представям мъж и жена да започнат да правят секс и мъжът да започне да си стимулира простатата. Някак ми е странно, макар че съм доста разкрепостен човек.  :)

pepinka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #20 -: Септември 05, 2015, 04:14:35 pm »
Дори и да е вярно, че простатата доставя удоволствие, някак не си представям мъж и жена да започнат да правят секс и мъжът да започне да си стимулира простатата. Някак ми е странно, макар че съм доста разкрепостен човек.  :)

Ще попаднеш на някоя опасна мацка и докато ти доставя орални ласки ще видиш как ще бръкне неочаквано с едно пръстче и ще усетиш за какво ти говореха по-отгоре в коментарите!

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #21 -: Септември 05, 2015, 11:17:38 pm »
Дори и да е вярно, че простатата доставя удоволствие, някак не си представям мъж и жена да започнат да правят секс и мъжът да започне да си стимулира простатата. Някак ми е странно, макар че съм доста разкрепостен човек.  :)

Ще попаднеш на някоя опасна мацка и докато ти доставя орални ласки ще видиш как ще бръкне неочаквано с едно пръстче и ще усетиш за какво ти говореха по-отгоре в коментарите!

Винаги ми е било чудно какви са тия жени - смели или луди? С какъв акъл ще бъркаш така на хората по ...? Някоя може и да изяде шамарите си мисля. Аз не изпитвам чак такова авантюристично любопитство.

Sherifkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #22 -: Септември 09, 2015, 07:24:50 pm »
Дори и да е вярно, че простатата доставя удоволствие, някак не си представям мъж и жена да започнат да правят секс и мъжът да започне да си стимулира простатата. Някак ми е странно, макар че съм доста разкрепостен човек.  :)

Ще попаднеш на някоя опасна мацка и докато ти доставя орални ласки ще видиш как ще бръкне неочаквано с едно пръстче и ще усетиш за какво ти говореха по-отгоре в коментарите!

Винаги ми е било чудно какви са тия жени - смели или луди? С какъв акъл ще бъркаш така на хората по ...? Някоя може и да изяде шамарите си мисля. Аз не изпитвам чак такова авантюристично любопитство.

Пробвай го да видиш как ще го зарадваш но и очаквай и много по-голямо оплискване от преди

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #23 -: Септември 10, 2015, 10:22:52 am »
Дори и да е вярно, че простатата доставя удоволствие, някак не си представям мъж и жена да започнат да правят секс и мъжът да започне да си стимулира простатата. Някак ми е странно, макар че съм доста разкрепостен човек.  :)

Ще попаднеш на някоя опасна мацка и докато ти доставя орални ласки ще видиш как ще бръкне неочаквано с едно пръстче и ще усетиш за какво ти говореха по-отгоре в коментарите!

Ако някоя жена ми направи това, ще ми изкара акъла  ;D ;D ;D ;D... Страшничко е :)

Винаги ми е било чудно какви са тия жени - смели или луди? С какъв акъл ще бъркаш така на хората по ...? Някоя може и да изяде шамарите си мисля. Аз не изпитвам чак такова авантюристично любопитство.

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #24 -: Април 19, 2017, 06:33:01 pm »
Има два варианта да си против, да си от грешната страна на Х*я или си жена и не ти харесва :D

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #25 -: Април 19, 2017, 07:41:18 pm »
При мъжете анатомията е малко по-различна от вашата! На гейовете им харесва стимулирането на простата ( ако има някои от форума да разкаже за болката ) и от там идва удоволствието, а не от друго!
Слава богу, не всички мъже са склонни да си масажират простатата. Аз отклонявам мераците с ''Ок, ама ще се редуваме'' - досега никой не се е навил. :)

хЕхЕхе, а ако някой се навие - какво ще правиш? Готова ли си?  :-\
Аз не мога да престраша се още.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #26 -: Май 11, 2017, 05:34:46 pm »
Има два варианта да си против, да си от грешната страна на Х*я или си жена и не ти харесва :D

Няма грешна страна. Нали идеята е и на двамата да им е кеф. Обаче ако мъжът е някакъв дървар, лошо. Не става така каруцарската, трябва внимателно с подход, за да не се отказват жените и после да се чудят мъжете им що не искат.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #27 -: Юли 11, 2017, 06:11:31 pm »
Наскоро се запознах с една мадама, която откровено си заяви, че предпочита аналния секс пред вагиналния.
Винаги усмихната, лъчезарна... с ужасно много мъжко внимание около нея  >:( ... общо-взето всичко ѝ изглеждаше тамън, та се замислих и аз по въпроса...

Ама още не се е намерил точния, да ме предразположи.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #28 -: Април 19, 2018, 07:31:20 pm »
Ако ще правите анален секс с някоя по-срамежлива мома лично аз препоръчвам да употребите и някои аксесоари така да се каже...
Най-често като за начинаещи ще ви трябват няколко ключови компонента, ако не искате да се окажете в средата на нещо шокиращо така да се каже и вой на сирени :D

1. Анален лубрикант -> https://sexo.bg/lubrikanti/analni-lubrikanti-analen-seks

2. Анален разширител/ Butt plug - ето ви цялото разнообразие на пазара у нас - > https://sexo.bg/analni-igrachki/analni-razshiriteli-butt-plug

3. Жена - за това не мога да ви дам линк ще трябва сами да се справите с тая работа :D :D

По-горния магазин, от който пускам линковете са супер шампиони на цени за всякакви секс играчки като средноаритметично, та определено ще си напазарувате кутия пълна с тайни и то от хубавите :)

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Анален секс - ЗА и ПРОТИВ
« Отговор #29 -: Април 19, 2018, 08:27:48 pm »
Интересно. Сега утрепах половин час на работа да гледам линкове и да ми стана интересно. Онлайн до сега не съм поръчвала, но на мен лично ми допадна ето този модел.
https://sexo.bg/vibrirasht-analen-stimulator-private-dancer-tj

Сега е и на промоция и май направо е момент за спонтанен подарък.
« Последна редакция: Април 19, 2018, 08:33:24 pm от Delight »