Автор Тема: Шампоан против себорея  (Прочетена 11484 пъти)

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Шампоан против себорея
« -: Май 14, 2015, 08:27:10 pm »
Мъжът ми има проблем от доста време и усилено търсим някакъв ефикасен продукт, който да премахне себореята. Разбрах, че шампоаните на Козметик Лайн са много добри, но ми се иска да получа и други мнения. Някой ползвал ли ги е? http://cosmeticline.bg/za-mazni-kosi-protiv-seboreq/

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #1 -: Май 15, 2015, 02:20:00 pm »
Точно този против себорея - не, но съм много доволна от аргановата серия за суха и увредена коса. Предполагам, че и тази серия ще е ок - все пак са лечебна и професионална козметика. Направо медицина, а не козметика са им нещата. Заслужават си парите, определено.

Dr. Quinn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #2 -: Май 19, 2015, 03:22:07 am »
Доктора ке Ви каже - Црна хималайска сол и оцет. Измиване с чеснова вода. И да се прочисти черния дроб. С ракия. Вода се не пие.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #3 -: Май 19, 2015, 02:24:28 pm »
Доктора ке Ви каже - Црна хималайска сол и оцет. Измиване с чеснова вода. И да се прочисти черния дроб. С ракия. Вода се не пие.

Това не звучи изобщо сериозно! Аз наистина имам нужда то съвет, а не подигравки >:(

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #4 -: Май 19, 2015, 02:25:32 pm »
Точно този против себорея - не, но съм много доволна от аргановата серия за суха и увредена коса. Предполагам, че и тази серия ще е ок - все пак са лечебна и професионална козметика. Направо медицина, а не козметика са им нещата. Заслужават си парите, определено.
Благодаря ти Nani, мисля да го взема. Дано помогне :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #5 -: Май 19, 2015, 02:51:12 pm »
Низорал мисля, че беше доказано ефективен срещу себорея, все пак е одобрен като лечебен шампоан от  FDA

mario1133

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #6 -: Август 14, 2015, 01:34:59 pm »
Мъжът ми има проблем от доста време и усилено търсим някакъв ефикасен продукт, който да премахне себореята. Разбрах, че шампоаните на Козметик Лайн са много добри, но ми се иска да получа и други мнения. Някой ползвал ли ги е? http://cosmeticline.bg/za-mazni-kosi-protiv-seboreq/

Благодаря за предложението!
Сега ще си го поръчам и след седмица две ще си кажа мнението!

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Шампоан против себорея
« Отговор #7 -: Август 14, 2015, 03:17:48 pm »
Добър и аз го пробвах. :)