Автор Тема: Присаждане на коса  (Прочетена 13847 пъти)

napev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Присаждане на коса
« -: Август 19, 2015, 06:00:55 pm »
Здравейте драги съфорумници ( бз съфорумничките,че знам това не ви засяга )
На някого налагало ли му се е да му присаждат коса или да познава някой подложил се на това, не зависимо от това дали е в България или в Европа?

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #1 -: Август 19, 2015, 06:04:39 pm »
Един мой много добър приятел започна да проучва съответната тема от момента в който осети,че започна да губи от косата си.
Оказа се,че в родните клиники те дерат жив с цени от 3 - 3.50 на фоликул, а в близката Турция съседите ни правят оферти от 1700 до 2500 за 3000 - 4000 фоликула + хотел + консултации + всички консумативи. Само трябва да се разтърсиш за мнения за съответното лечебно заведение!

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #2 -: Август 19, 2015, 06:08:59 pm »
Мъжът ми имаше точно този проблем който вие мъжете така славно мразите и го реши както каза колегата преди мен. В Турция, специално в Истанбул бяхме. Таман и разходка си направихме преди това ( няколко дена ), а сега година по-късно всичко е много добре, но не забравяйте,че отнема време на косата да порасте отново

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #3 -: Август 19, 2015, 06:11:52 pm »
И колко излиза тва удоволствие, че и аз нещо май сам на път да стана без кос?

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #4 -: Август 19, 2015, 06:20:43 pm »
2100 евро ни сруваше присаждането, по 90 евро хотел ( не бяхме в този на болницата ) и по 400 евро билети за самолет
Грубо около 3500-4000 евро

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #5 -: Август 19, 2015, 06:33:38 pm »
Па не е най-ногу. И ся как е ливадата? Требва ли да се коси или си стои на едно дередже, като на Боби Михайлов перуката?

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #6 -: Август 21, 2015, 05:14:06 pm »
Па не е най-ногу. И ся как е ливадата? Требва ли да се коси или си стои на едно дередже, като на Боби Михайлов перуката?

Едно е перуката, а друго си е истинската коса! Много ясно, че може да се подстригва но той си я пуска за да може да и се радва!

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #7 -: Август 21, 2015, 06:00:56 pm »
Па не е най-ногу. И ся как е ливадата? Требва ли да се коси или си стои на едно дередже, като на Боби Михайлов перуката?

Едно е перуката, а друго си е истинската коса! Много ясно, че може да се подстригва но той си я пуска за да може да и се радва!
Не бе, аз мислех че ти я слагат и си седи на едно ниво. То па се оказа че се прихваща като разсад и даже расте. хаххаха

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #8 -: Август 21, 2015, 06:06:04 pm »
Па не е най-ногу. И ся как е ливадата? Требва ли да се коси или си стои на едно дередже, като на Боби Михайлов перуката?

Едно е перуката, а друго си е истинската коса! Много ясно, че може да се подстригва но той си я пуска за да може да и се радва!
Не бе, аз мислех че ти я слагат и си седи на едно ниво. То па се оказа че се прихваща като разсад и даже расте. хаххаха

Е то е точно " разсад който расте "

mario1133

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #9 -: Август 21, 2015, 06:45:02 pm »
Благодаря ви много за полезната информация и аз ще се възползвам от такава процедура щом е толкова евтино!

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #10 -: Август 22, 2015, 01:52:37 am »
Едно е перуката, а друго си е истинската коса! Много ясно, че може да се подстригва но той си я пуска за да може да и се радва!
Не бе, аз мислех че ти я слагат и си седи на едно ниво. То па се оказа че се прихваща като разсад и даже расте. хаххаха
[/quote]

Е то е точно " разсад който расте "
[/quote]

Хахахах ако те намокри дъжда, трябва ли да пръскаш с купроцин, за да не маноса разсада?
Страшна терминология се използва тук.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #11 -: Август 24, 2015, 05:27:31 pm »
Едно е перуката, а друго си е истинската коса! Много ясно, че може да се подстригва но той си я пуска за да може да и се радва!
Не бе, аз мислех че ти я слагат и си седи на едно ниво. То па се оказа че се прихваща като разсад и даже расте. хаххаха

Е то е точно " разсад който расте "
[/quote]

Хахахах ако те намокри дъжда, трябва ли да пръскаш с купроцин, за да не маноса разсада?
Страшна терминология се използва тук.
[/quote]

Ми  баш разсъд си е, не е нещо друго! Взимат коса от врата и я слагат на плешивото място :)

Araman

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #12 -: Август 24, 2015, 05:41:07 pm »
В момента нямам нужда от присаждане на коса надявам се и в бъдеще да нямам нужда. Наистина цените са високи за присаждане на коса , но Все пак като искаш коса няма как ще трябва дасе дават пари.

napev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #13 -: Август 24, 2015, 06:10:32 pm »
Едно е перуката, а друго си е истинската коса! Много ясно, че може да се подстригва но той си я пуска за да може да и се радва!
Не бе, аз мислех че ти я слагат и си седи на едно ниво. То па се оказа че се прихваща като разсад и даже расте. хаххаха

Е то е точно " разсад който расте "

Хахахах ако те намокри дъжда, трябва ли да пръскаш с купроцин, за да не маноса разсада?
Страшна терминология се използва тук.
[/quote]

Ми  баш разсъд си е, не е нещо друго! Взимат коса от врата и я слагат на плешивото място :)
[/quote]

Много грубо се бъзикаш с проблемите на хората! Типична жена

Йоанка

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Присаждане на коса
« Отговор #14 -: Септември 05, 2015, 03:24:40 pm »
Е за какво да си присаждате коса когато на много мъже им отива с много къса коса ?