Автор Тема: Какво обичате да правите или да ви правят след секс?  (Прочетена 21869 пъти)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Какво обичате да правите след секс? Да спите?  :D
Обичате ли да ви правят палачинки след секс?  :D

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Нищо, предпочитам да се обърна на другия край и да поспя малко. :D

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Сутрин кафе
На обед дрямка
Вечер още секс ... а ако е през нощта си лягам след това!

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Аз обичам да се гушкаме и да си говорим мили неща, обаче рядко се случва. Мъжете винаги стават адски скучни след секс. Само сумтят, не им се говори... спи им се. Толкова пък чак да се изтощават.  :-[

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Аз обичам да се гушкаме и да си говорим мили неща, обаче рядко се случва. Мъжете винаги стават адски скучни след секс. Само сумтят, не им се говори... спи им се. Толкова пък чак да се изтощават.  :-[

Ела Миме, ако си заслужава ще те гушкам но ако не сети се, че си запазвам правото да мрънкам ;)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Аз обичам да се гушкаме и да си говорим мили неща, обаче рядко се случва. Мъжете винаги стават адски скучни след секс. Само сумтят, не им се говори... спи им се. Толкова пък чак да се изтощават.  :-[
Ако знаеше, че хич не е лесно да си мъж, щеше да влезеш в положение. :D
Като шибаш 1-2 часа дали остават сили за нещо друго освен да заспиш? :D

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Обичам да си почивам... Може да не спя, но поне да си полежа или да погледам някой филм например...

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
След секс обичам да изпушим по цигара, да направим кратък разбор на акцията (да се излъжем колко е било хубаво или не, ако наистина е било), да се облека и да се прибера вкъщи.
Не обичам секс с преспиване, защото това значи сутрешен секс, а аз не го обичам.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Аз обичам да се гушкаме и да си говорим мили неща, обаче рядко се случва. Мъжете винаги стават адски скучни след секс. Само сумтят, не им се говори... спи им се. Толкова пък чак да се изтощават.  :-[

Ела Миме, ако си заслужава ще те гушкам но ако не сети се, че си запазвам правото да мрънкам ;)

Aaaa, ама не е хубаво така с уговорки. Или ще се гушкаме или не! Какво значи ''ако си заслужава''? Това, че съм правила секс с теб не е ли достатъчно?

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
След секс обичам дългите, философски разговори. За жалост рядко се срещат мъже, способни да провеждат такива. Ако изобщо говорят за нещо е за себе си - което обикновено е скучно. :)

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
След секс обичам дългите, философски разговори. За жалост рядко се срещат мъже, способни да провеждат такива. Ако изобщо говорят за нещо е за себе си - което обикновено е скучно. :)

Аз обичам да водя такива разговори, но предпочитам преди секс... Така се стопява дистанцията :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
След секс обичам дългите, философски разговори. За жалост рядко се срещат мъже, способни да провеждат такива. Ако изобщо говорят за нещо е за себе си - което обикновено е скучно. :)

Аз обичам да водя такива разговори, но предпочитам преди секс... Така се стопява дистанцията :)
Точно там е трагедията - преди секс мъжът може да говори за всичко и да каже всичко, което ще вкара жената в леглото. После спира да говори или говори само за себе си, като спестява интересните факти от живота си - по обясними причини.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
След секс обичам дългите, философски разговори. За жалост рядко се срещат мъже, способни да провеждат такива. Ако изобщо говорят за нещо е за себе си - което обикновено е скучно. :)

Аз обичам да водя такива разговори, но предпочитам преди секс... Така се стопява дистанцията :)
Точно там е трагедията - преди секс мъжът може да говори за всичко и да каже всичко, което ще вкара жената в леглото. После спира да говори или говори само за себе си, като спестява интересните факти от живота си - по обясними причини.

Ами няма трагедия тук :) ... Да ти кажа честно аз толкова много говоря, че на практика трябва да съм съвсем откровен, защото иначе ще се оплета до шия :)... Или ще спрат да ме слушат  ;D

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Точно там е трагедията - преди секс мъжът може да говори за всичко и да каже всичко, което ще вкара жената в леглото. После спира да говори или говори само за себе си, като спестява интересните факти от живота си - по обясними причини.

Ами няма трагедия тук :) ... Да ти кажа честно аз толкова много говоря, че на практика трябва да съм съвсем откровен, защото иначе ще се оплета до шия :)... Или ще спрат да ме слушат  ;D
[/quote]
Ами има трагедия, защото е важно какво казваш, а не колко говориш. Има един тънък момент, в който мъжете са способни да бъдат интересни и да говорят с една жена, докато я свалят - на всякави теми. Когато я вкарат в леглото, обаче решават, че интелектуалното ѝ ниво изведнъж е спаднало рязко и ако изобщо продължат да говорят с нея е с назидателен тон, тип ''Чакай сега да те светна, че си проста и не знаеш''. :)

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Аз предпочитам да не го изваждам от нея известно време след секс и да постоя още малко вътре в нея, много ми харесва.  :)