Автор Тема: Какви играчки / аксесуари имате за обогатяване на половият си живот?  (Прочетена 23379 пъти)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Нищо не ползваме, нямаме нужда от такива приспособления - самодостатъчни сме си. :D
Да нямаш предвид " самодостатъчен СЪМ си ;)
Самодостатъчни като двойка все пак, в интимните отношения можем да се приемем като едно цяло и такива външни за нас предмети не са ни необходими.

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Нищо не ползваме, нямаме нужда от такива приспособления - самодостатъчни сме си. :D
Да нямаш предвид " самодостатъчен СЪМ си ;)
Самодостатъчни като двойка все пак, в интимните отношения можем да се приемем като едно цяло и такива външни за нас предмети не са ни необходими.

А пробвали ли сте нещо или просто сте си такива скучни?

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Секс играчките са нещо много хубаво и полезно за една двойка. Толкова са хубави, че даже понякога мъжът става абсолютно излишен. Вършат всичко вместо него и даже по-добре. Освен това не мърморят, не разхвърлят мръсни чорапи навсякъде и не искат да им готвите.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Сещам се за онзи епизод на Сексът и градът, където Саманта иска да направи рекламация на един вибратор, а те и казват съвсем дискретно "госпожо, това е масажор за врат" :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Сещам се за онзи епизод на Сексът и градът, където Саманта иска да направи рекламация на един вибратор, а те и казват съвсем дискретно "госпожо, това е масажор за врат" :)

Боже мили! Мъж, който е гледал ''Сексът и градът'' и даже помни реплики!!! :)

А, помниш ли, че магазинът беше пълен с жени, които избираха ''масажори за врат'' със много особени, сладострастни погледи? ;)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Сещам се за онзи епизод на Сексът и градът, където Саманта иска да направи рекламация на един вибратор, а те и казват съвсем дискретно "госпожо, това е масажор за врат" :)

Боже мили! Мъж, който е гледал ''Сексът и градът'' и даже помни реплики!!! :)

А, помниш ли, че магазинът беше пълен с жени, които избираха ''масажори за врат'' със много особени, сладострастни погледи? ;)

Да :) ... Това май беше накрая :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Сексът и градът беше хубав сериал. Двете кино версии, обаче не бяха много успешни, особено втората.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Аз харесах втората, където разпиляха кондомите на пазара в Абу Даби :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Аз харесах втората, където разпиляха кондомите на пазара в Абу Даби :)

Вторият филм беше тъжна история. Някакви 50+ годишни баби се веят в една луксозна дестинация и се превземат, като 20 годишни кифли. Само обстановката беше ок, останалото беше подтискащо. :) Лично мнение, разбира се....

pantera666

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Сещам се за онзи епизод на Сексът и градът, където Саманта иска да направи рекламация на един вибратор, а те и казват съвсем дискретно "госпожо, това е масажор за врат" :)

Боже мили! Мъж, който е гледал ''Сексът и градът'' и даже помни реплики!!! :)

А, помниш ли, че магазинът беше пълен с жени, които избираха ''масажори за врат'' със много особени, сладострастни погледи? ;)

Аз си го спомням този хубав момент, и аз така се почуствах когато влязох в такъв магазин за пръв път

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
За масажор за врат ли? :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Ето място, където има за всекиго по нещо: http://sextoys.bg/

Сериозно, никой ли не е пробвал подобни продукти? Със сигурност желаещите са повече, отколкото ще си признаят. ;)

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Интересни играчки има :D Някой са ми малко в повече, но други си заслужават вниманието :D аз лично имам в къщи вибратор (подарък ми е) от доста време искам да си взема парфюм с феромони. Определено ще ми е интересно какви последствия ще има :D Ако някой е пробвал да сподели :)

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Амии... да си призная..има интересни нещица... не мисля, че е срамно, лошо или пък извратено да внасяш разнообразие във връзката със сексуалния си партньор :))

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Прави сте момичета - нещата са интересни.

Хората имат много погрешна представа за тези продукти - смятат, че ги използват само извратеняци или самотници, но истината е, че някои от нещата могат много да подобрят сексуалния живот на една двойка. Сещам се за пенис ринговете, които помагат на мъже с проблеми да задържат ерекцията си по-дълго време, а така и двамата печелят. Пък ако рингът е и с вибро куршум - глей кво става. :)

Вагиналните топчета пък повишават възбудата и помагат за стягането на вагиналната мускулатура - това също е плюс и за двамата партньори.
Alexandra, и аз съм се чудила дали феромонните парфюми действат изобщо. Представяш ли си пък ако действат и почнат да ти налитат разни досадници? Ще трябва са си носиш и pepper spray :o