Автор Тема: Как да забързаме метаболизма си  (Прочетена 10691 пъти)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Как да забързаме метаболизма си
« -: Август 31, 2015, 01:34:45 pm »
Всички искаме да сме във форма или поне да се чувстваме добре в дрехите си!

За да го направим това освен диети, трябва да обърнем внимание и на метаболизмът си. това може да бъде направено с химически добавки или по естествен начин.

Вода:

Това е най-простият и безвреден начин за забързване на метаболизма, само трябва да пиете по 3-4 литра вода на ден или друга течност.

Кафе:

Този диоритик ще ви помогне за приема на повече течности и от там за по-бързо изкарване на всички вредни неща!

Плодове и билки:
Препоръчвам Ви да не прекалявате със сладките плодове, а да наблегнете на по-киселите като пример.

Канелата е е нещо което ще ви помогне, но тябва да се приема редовно, и то всеки ден. Може да си я слагате в чая, кафето и задължително във всички десерти!

Сока на грейпфрута помага за изгарянето на мазнините.

Може да пиете домашна лимонада която хем ще ви разхлади, хем ще ви помогне!

Чаят от джинджифил е последното нещо за което ще ви говоря. Той помага не само за метаболизма, а и за тялото като цяло защото има в себе си и много полезни анти оксиданти.

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #1 -: Август 31, 2015, 01:42:25 pm »
Аз мога да добавя към това и зеленя чай той също помага, а към него лесно може да си добавите малко лимонов сок или джинджифил / канела за максимализиране на резултата

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #2 -: Август 31, 2015, 01:47:12 pm »
Благодаря ви за прекрасната тема докторе! Със сигурност ще изпитам препоръките ви!

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #3 -: Август 31, 2015, 01:52:37 pm »
Благодаря ви за прекрасната тема докторе! Със сигурност ще изпитам препоръките ви!

Добре софенце, е очаквам да споделиш как се чувстваш след 2-3 седмици или дори след по-голям период от време !

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #4 -: Август 31, 2015, 02:10:18 pm »
Страхотни съвети, докторе. Ще ги приложа със сигурност, защото моят метаболизъм е толкова бавен, че е направо за помощно училище. :)
Малко ще ми е трудно да изпивам 4л вода, но пък кафето с канела е адски вкусно. Аз много обичам и настъргани ябълки, поръсени с канела.

Мога да добавя и люти чушки, като средство за изгаряне на мазнините, но за тях трбява здрав стомах - не всеки може да ги яде. :)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #5 -: Август 31, 2015, 02:22:15 pm »
Страхотни съвети, докторе. Ще ги приложа със сигурност, защото моят метаболизъм е толкова бавен, че е направо за помощно училище. :)
Малко ще ми е трудно да изпивам 4л вода, но пък кафето с канела е адски вкусно. Аз много обичам и настъргани ябълки, поръсени с канела.

Мога да добавя и люти чушки, като средство за изгаряне на мазнините, но за тях трбява здрав стомах - не всеки може да ги яде. :)

За да започнеш да пиеш повече вода си сложи една чаша на бюрото и започни да пиеш от нея когато я погледнеш, но не повече от 1 литър на час защото може да стане много лошо защото може да си увредиш бъбреците и да умреш ( не се бъзикъм )

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #6 -: Август 31, 2015, 04:57:51 pm »
Страхотни съвети, докторе. Ще ги приложа със сигурност, защото моят метаболизъм е толкова бавен, че е направо за помощно училище. :)
Малко ще ми е трудно да изпивам 4л вода, но пък кафето с канела е адски вкусно. Аз много обичам и настъргани ябълки, поръсени с канела.

Мога да добавя и люти чушки, като средство за изгаряне на мазнините, но за тях трбява здрав стомах - не всеки може да ги яде. :)

За да започнеш да пиеш повече вода си сложи една чаша на бюрото и започни да пиеш от нея когато я погледнеш, но не повече от 1 литър на час защото може да стане много лошо защото може да си увредиш бъбреците и да умреш ( не се бъзикъм )
Много си прав докторе, с тази вода от 4 литра на ден си е голямо издевателство над бъбреците, особено ако не се движиш. Трябва да пикаеш постоянно на практика. 2 литра са напълно достатъчни според мен. :)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #7 -: Август 31, 2015, 05:05:14 pm »
Страхотни съвети, докторе. Ще ги приложа със сигурност, защото моят метаболизъм е толкова бавен, че е направо за помощно училище. :)
Малко ще ми е трудно да изпивам 4л вода, но пък кафето с канела е адски вкусно. Аз много обичам и настъргани ябълки, поръсени с канела.

Мога да добавя и люти чушки, като средство за изгаряне на мазнините, но за тях трбява здрав стомах - не всеки може да ги яде. :)

За да започнеш да пиеш повече вода си сложи една чаша на бюрото и започни да пиеш от нея когато я погледнеш, но не повече от 1 литър на час защото може да стане много лошо защото може да си увредиш бъбреците и да умреш ( не се бъзикъм )
Много си прав докторе, с тази вода от 4 литра на ден си е голямо издевателство над бъбреците, особено ако не се движиш. Трябва да пикаеш постоянно на практика. 2 литра са напълно достатъчни според мен. :)

4 литра за 1 ден не са проблем, но да трябва да се движиш постоянно защото топлина вре ще подпухнеш много!
А 2 литра в горе ден не са нищо

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Как да забързаме метаболизма си
« Отговор #8 -: Август 31, 2015, 05:58:00 pm »
Аз също пия по много вода и свикването е доста трудно но се чувствам много добре и нямам замайвания или отпадналост лятото!