Автор Тема: Татуировките са опасни за здравето  (Прочетена 27690 пъти)

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Татуировките са опасни за здравето
« Отговор #30 -: Април 21, 2017, 03:36:39 pm »
Дайте някакви изследвания в доказателство за това, че татуировките са опасни за здравете. Иначе така е много голословно. Не мога да приема подобно твърдение, най-малкото се използват различни видове бои и така и все трябва да има някаква разлика. Със сигурност има и такива, които не са безвредни. Но това важи за всичко, ако опиташ да минеш тънко все в някакъв момент си плащаш повече.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Татуировките са опасни за здравето
« Отговор #31 -: Април 24, 2017, 07:16:45 pm »
Стига бе, вредни били!
Това само хора, които нямат го твърдят! Аман значи!  >:(
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Татуировките са опасни за здравето
« Отговор #32 -: Юни 28, 2017, 06:25:31 pm »
Нали? И аз имам едни подозрения, че хората, които са против нещо си просто са някакви киселаци и се чудят за какво да се хванат да се заядат.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Татуировките са опасни за здравето
« Отговор #33 -: Юни 29, 2017, 02:36:37 pm »
Нали? И аз имам едни подозрения, че хората, които са против нещо си просто са някакви киселаци и се чудят за какво да се хванат да се заядат.

Интересно е, че наистина хората, които нямат татуировки изобщо не знаят какъв е символизма, защо се прави, колко боли, как се маха, какво представлява и т.н.
Ужасно е. Вредяло на здравето... Студиата за татуировки са по-стерилни от повечето болници дори!
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...