Автор Тема: Миришещи крака - помощ  (Прочетена 22809 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Миришещи крака - помощ
« -: Септември 11, 2015, 11:05:11 pm »
Краката ми страшно бързо се вмирисват - мия ги сутрин и вечер, сменям си чорапите, пера ги на 60 градуса, но е страшна миризма, ако някой на работата се наведе до мен и усеща миризмата.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #1 -: Септември 11, 2015, 11:18:07 pm »
Имаш гъбки, вероятно.
Има много добри антибактериални продукти за крака - питай в аптеките. Ако това те притеснява - от този проблем страдат 90% от мъжете. :)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #2 -: Септември 12, 2015, 03:10:49 am »
5 пъти си излекувам краката. Каня приятели на гости - обуят ми чехлите - айде всичко отначало. Единия път беше толкова зле, че мислех, че ще ми падне малкото пръстче :D Вече им забранявам да ми носят моите чехли като ми дойдат на гости, че ме е страх да не развия резистентност към мазила срещу гъбички...

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #3 -: Септември 12, 2015, 02:34:15 pm »
Вечер си кисни краката в топла солена вода и задължително си вземи нещо за гъбички.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #4 -: Септември 13, 2015, 01:16:02 am »
И мойте миришат, ама не се оплаквам. Така като се прибера вечер късно жената и децата се събуждат от миризмата, а на кучето му се насълзяват очите и излиза навън.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #5 -: Септември 13, 2015, 06:20:57 am »
Аз за това когато ходя на гости и не се събувам. Понякога не ме пускат и си тръгвам   :-\ . Само на едно място, където ходя по-често на гости и все ме карат да се събувам поисках да ми вземат чехли специално за мен и когато си тръгна ги скриват в един долап за да не ги използва никой друг :) .

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #6 -: Септември 13, 2015, 08:39:30 pm »
И мойте миришат, ама не се оплаквам. Така като се прибера вечер късно жената и децата се събуждат от миризмата, а на кучето му се насълзяват очите и излиза навън.

хахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахах :D :D :D

Мелиса

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #7 -: Септември 14, 2015, 05:11:24 pm »
Аз за това когато ходя на гости и не се събувам. Понякога не ме пускат и си тръгвам   :-\ . Само на едно място, където ходя по-често на гости и все ме карат да се събувам поисках да ми вземат чехли специално за мен и когато си тръгна ги скриват в един долап за да не ги използва никой друг :) .
Аз ти препоръчвам, където не те пускат да слагате 2 пликчета на обувките ти и така да ги използвате като търлъчки който да не цапат :)

златка

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #8 -: Септември 14, 2015, 05:38:16 pm »
Наскоро бях гледала в едно AVON списание ,че предлагат спрейове за крака против изпотяване и с приятен аромат.

Камито

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #9 -: Септември 14, 2015, 05:42:23 pm »
Най-лесният начин е и най-простият. Мъжът ми така се изцели но става по-бавно! Всеки ден се мият краката с много топла вода и сапун, веднага след като се измият се подсушават много добре ( ако остане вода, то там ще се завъдят пак гадовете ) и така за 30-40 дни ще се оправите!

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #10 -: Септември 14, 2015, 05:45:02 pm »
Бани с калиев перманганат и сода бикарбонат, като ги редувай.  ;)

Камито

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #11 -: Септември 14, 2015, 05:46:34 pm »
Бани с калиев перманганат и сода бикарбонат, като ги редувай.  ;)
Да добавим ли малко черен пипер на вкус и малко къри за цвят?

ЖенитоЛопез

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #12 -: Септември 14, 2015, 06:27:30 pm »
Аз съм жена и си признавам че имах такъв проблем но го изчистих с помощта на талк и дезедорант за подмишници. Всяка вечер след баня си слгам по малко и от двете за да изчистя вредителите!

Бетина88

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #13 -: Септември 14, 2015, 06:45:13 pm »
Мисля че е важно и с какви обувки си понеже неможе да се ходи през лятото с затворени  или дебели обувки понеже  след като подходил малко и краката ти ще се умиришат. Понякога и самите обувки миришат и за това правят проблем.

Силвана

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Миришещи крака - помощ
« Отговор #14 -: Септември 14, 2015, 06:52:51 pm »
Моят мъж кара само с чорапи от памук и всеки ден ги сменя. Това е единственото решение което намерихме за неговият проблем! Но все пак е хубаво и едни обувки от естествена кожа да се вземат с цел допълнително дишане на краката!