Автор Тема: Какво казват жените с репликата: "Ти не си мой тип"?  (Прочетена 8225 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Това може би ще ми остане загадка до края на живота, по какъв критерий жените преценяват дали да се обвържат или не с даден мъж? Външен вид, характер, при все че това са променливи фактори, след 10 години и помен няма от тях, но женската логика по необясним начин се вторачва в тях и жената възкликва: "Ето този ще е!"

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Кеш...това е техния тип :D

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Не всички жени гледат кеша. Но не са малко и точно този тип. Конкретната реплика не мога да я коментирам, защото случаите са много различни. За съжаление понякога и жените казват неща, които не мислят. Още съжалявам за едно старо гадже и понякога си мисля какво ли щеше да стане, ако не бяхме се разделили.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
"Не си мой тип" е по-скоро като... "Недостатъците ти са повече от предимствата" или "Все още не съм готова да преглъдна първото си впечатление от теб".  ;)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Като цяло обаче репликата си е наистина грубо отсвирване. Малко творчески подход не е лош в тези мигове, когато искаш да разкараш някой. Ако не искаш да го обидиш, разбира се.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Според мен гледат много каква кола караш и дали имаш възможност да ги разкарваш нагоре-долу с нея, за да се тагват във Фейсбук от различни популярни места, така поне са по-младото поколение, родени 1995-98 година.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Меркантилните мадами не са на някаква определена възраст. Или си такава или не си. Наборът няма значение според мен.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Преди мъжете казваха: "Нямам приятели, имам интереси."
Сега жените го промениха на: "Нямаме връзка, имам интереси."

И за съжаление това е масово явление. Бива, бива меркантилизъм, ама чак толкова...
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...