Автор Тема: Какви хранителни добавки пиете?  (Прочетена 23329 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #15 -: Август 31, 2015, 02:16:35 pm »
Документиран е мисля само един случай на предозиране с витамин А и то е с ядене на черен дроб от мечка. Но не е задължително да се умреш от предозиране просто си вредиш. Неслучайно някои хора, които прекаляват с морковите започват да им пожълтяват петите, а това не е никак добре за черния дроб.

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #16 -: Май 17, 2016, 12:24:22 pm »
Само суровите храни ме набяват с необходимите витамини, калции и т.н. Не ползвам хранителни добавки и смело мога да заявя, че не съм им фен. Между другото, няколко бразилски ореха на ден са перфектна добавка към салатата или ей така да си ги похапвате. Съдържат страшно много селен и  са съвършени антиоксиданти. Не го подценявайте, много е полезен.

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #17 -: Април 06, 2017, 07:11:18 pm »
Бухам само СИНТОЛ БАТКО И ТОВА Е !!!!!

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #18 -: Април 06, 2017, 07:48:06 pm »
Кофеина и никотина броят ли се за добавки?  ::)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #19 -: Април 07, 2017, 11:39:56 am »
Ако се храните здравословно и балансирано, включвайки в менюто си сурови храни и такива, които ти дават енергия, то не смятам, че е необходимо да поднасяш на тялото си каквито и да било добавки..

crockett

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #20 -: Април 11, 2017, 06:04:36 pm »
Магнезий и малко допълнителни витамини. Предимно това. Всички останали мултивитаминозни кутийки тип "всичко в едно" е по-добре да се избягват. И във всички ситуации е по-добре консултация със специалист.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #21 -: Юни 27, 2017, 02:15:12 pm »
Нямам някаква схема. Най-често докато съм в някоя аптека за конкретно нещо се заглеждам в добавките и си избирам нещо. Като цяло нямам представа имам ли нужда от нещо, просто не се усещам как купувам някоя простотия. Добрата новина е, че поне си я изпивам, а не я хвърлям.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Какви хранителни добавки пиете?
« Отговор #22 -: Юни 29, 2017, 02:18:41 pm »
Нямам някаква схема. Най-често докато съм в някоя аптека за конкретно нещо се заглеждам в добавките и си избирам нещо. Като цяло нямам представа имам ли нужда от нещо, просто не се усещам как купувам някоя простотия. Добрата новина е, че поне си я изпивам, а не я хвърлям.

Е, то остана и да я хвърлиш...
Витамин С, магнезий, калций... при жените особено полезно и желязо. И много, много вода.
Има какво да се пие, ама то докато не ти дойде на главата - не се замисляш. :)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...