Автор Тема: Имам нужда от препоръка относно почистване на офис  (Прочетена 5401 пъти)

dAn4ooo

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 11
    • Профил
Здравейте! Понеже офиса, в който работя се нуждае от основно почистване, бих искал да ми препоръчате някоя добра и сериозна фирма за почистване. Няма да е зле, тя да се занимава освен с офис и с миене на прозорци, понеже в повечето случаи, когато се опитваме с колегите сами да ги почистим, ги замацваме и не изглеждат добре накрая.

Колко е скъпа услугата, няма значение, стига да отговаря на крайния резултат. Ако може и да ми изпратите линк към сайт или страница, ще е още по-добре.

mihaeldx

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 4
    • Профил
Хахах точно със същия казус се сблъскахме нашата фирма преди 1-2 месеца, нещо не се справяхме сами с почистването в офиса. Свързахме се с ей тия момчета:https://borisov-clean.com/osnovno-pochistvane-na-ofisi/ и останахме супер доволни. Не е много евтино ама се стараят много и след тях е супер свежо. Даже имаше май някви опции за абонамент и цената пада яко тогава

dAn4ooo

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 11
    • Профил
Хах, явно туй днешния българин един офис не мое да почисти кат хората  :D :D (бзк)

Ще ги прегледам, но щом предлагат абонаментна услуга, това със сигурност ще ни е в бонус. Ако мога да го включа като част от фирмения разход, супер. Благодаря :)
« Последна редакция: Януари 22, 2024, 04:20:07 pm от dAn4ooo »