Анкета

Доволни ли сте от вашия личен лекар?

да,отличен специалист и винаги ми дава направление,когато имам нужда
13 (76.5%)
не,добър специалист,но не ми дава направления
2 (11.8%)
не,няма нужните качества и познания за тази професия
1 (5.9%)
нямам личен лекар
1 (5.9%)

Общ брой гласове: 17

Автор Тема: Доволни ли сте от вашия личен лекар?  (Прочетена 30821 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #15 -: Май 19, 2015, 03:34:35 am »
От 5 години не съм ходил на лекар като един типичен българин...живее ми се така да се каже, което ми напомня на лафа "Тоя ще го лекуваме ли или ще го оставим да живее" :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #16 -: Май 19, 2015, 06:49:04 pm »
И аз не съм ходил, но всяка година давам кръв и ако имаше нещо щяха да кажат.  :D

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #17 -: Август 17, 2015, 06:40:55 pm »
Да аз съм доволен от личния си лекар сега  когато ми потрябва е на линия,давами  направление когато ми потрябват  освен това дава ми и рецепти за лекарствата 1-2в дена по-рано.Супер лекар.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #18 -: Август 21, 2015, 07:11:18 pm »
Много даже!
Цялото семейство сме при него и сме много доволни, на всички е помогнал когато е трябвало!

didkata-pitkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #19 -: Септември 03, 2015, 04:52:20 pm »
Когато потърся на телефона личния лекар по спешност никога неми дига телефона си . Рядко се случва да ми трябва направление , но когато му поискам все са свършили направленията . Не съм си го сменила все още понеже незнам при кой друг да ида които да не е същия като него.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #20 -: Септември 03, 2015, 09:29:28 pm »
Когато потърся на телефона личния лекар по спешност никога неми дига телефона си . Рядко се случва да ми трябва направление , но когато му поискам все са свършили направленията . Не съм си го сменила все още понеже незнам при кой друг да ида които да не е същия като него.
Моята лична в това отношение е железна - винаги има направления и даже не те пуска да влизаш в кабинета - директно те насочва към кабинета на специалиста с уговорката ''аз ще му го пусна на компютъра''. Тя е джи-пи на почти цялата община и е позната под името ''ръководител движение''. :)

Bebosum

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #21 -: Септември 04, 2015, 01:42:39 pm »
Когато потърся на телефона личния лекар по спешност никога неми дига телефона си . Рядко се случва да ми трябва направление , но когато му поискам все са свършили направленията . Не съм си го сменила все още понеже незнам при кой друг да ида които да не е същия като него.
Моята лична в това отношение е железна - винаги има направления и даже не те пуска да влизаш в кабинета - директно те насочва към кабинета на специалиста с уговорката ''аз ще му го пусна на компютъра''. Тя е джи-пи на почти цялата община и е позната под името ''ръководител движение''. :)

Ем сполучила , но не всеки има твоят късмет!
Моята не ми е отказвала лично на мен и на семейството ми но на приятели е отказвала

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #22 -: Септември 04, 2015, 01:45:55 pm »
Много даже!
Цялото семейство сме при него и сме много доволни, на всички е помогнал когато е трябвало!
Определено си случил на специалист тогава. Браво. Дано и ние сега като си избираме нов да попаднем на свестен лекар. :)

Evelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #23 -: Септември 04, 2015, 01:52:14 pm »
Много даже!
Цялото семейство сме при него и сме много доволни, на всички е помогнал когато е трябвало!
Определено си случил на специалист тогава. Браво. Дано и ние сега като си избираме нов да попаднем на свестен лекар. :)

Е то хората преди да се подлагат на какъвто и да е специалист отиват при него след препоръка а не хей така защото им е скимнало или аз се бъркам?

Araman

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #24 -: Септември 06, 2015, 06:50:52 pm »
Е да след някаква препоръка отиваш при даден специалист , но и се случва понякога  никой да неможе дати препоръча някой лекар. Аз още от малък съм при един и същ личен лекар понеже съм доволен от него.

paqchka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #25 -: Септември 09, 2015, 07:24:42 pm »
Доволна съм от личната си лекарка  . Поставя точни диагнози когато ми се налага ми дава направления и може лесно да се общува с нея . :-)

Мимчето

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #26 -: Септември 11, 2015, 05:22:06 pm »
Няма как да не съм доволна от личният си лекар!
Нали ако не съм ще го сменя!

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #27 -: Юни 23, 2017, 07:49:41 pm »
Средна работа, ползвам я за направления и бележки.

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #28 -: Юни 26, 2017, 11:39:53 am »
Моят личен лекар е, меко казано, кошмарен. Оставяме настрана, че с познанията му до сега не съм се "сблъсквала", но преди година ни се наложи да го посетим за изследвания, необходими за сключване на граждански брак и той реши, че единствената опция е да минем по бързата процедура, при която трябваше да плащаме като попове. Принудени от него, ние просто нямахме избор. Ще го сменяме определено!

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Доволни ли сте от вашия личен лекар?
« Отговор #29 -: Юни 29, 2017, 01:20:33 pm »
Всичко е до подхода.

Като цяло никога не съм била доволна. Не бях ходила близо 2 години при личната си лекарка и когато накрая се наложи - останах приятно очарована. Беше си променила коренно отношението към пациентите, към направленията и прочее. Изглежда някой не е издържал и ѝ е вдигнал голям скандал и от там си е преосмислила приоритетите. :)
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...