Автор Тема: Одобрявате ли решението на Анджелина Джули да премахне репродуктивните си органи  (Прочетена 21036 пъти)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Именно! Това казвам и аз.

След, като е научно доказано, че ДНК се изменя под различни въздействия, каква тежест може да има един мутирал ген, открит в конкретен момент? Утре той може да се измени и да не показва това, което е показал анализът вчера...

Още повече и децата знаят, че всички ежедневно сме атакувани от канцерогени и само от имунния отговор на организма зависи дали ще се допусне образуването на тумор или не. Ако изобщо може да се говори за превенция на рака, това може да стане само със силна имунна система, а не с кастриране.

dalex1

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 52
    • Профил
Аз лично го одобря това нейно решение ,  щом е преценила така значи  е имала причина , пък и това решение засяга само нея.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Аз лично го одобря това нейно решение ,  щом е преценила така значи  е имала причина , пък и това решение засяга само нея.

Мне, не засяга само нея от момента, в който пусна официално изявление до медиите.
Щеше да си е нейна работа, ако го беше направила без да го разгласява, обаче тъпото анджи знаеше, че всички ще коментират напомпаните ѝ гумени цици и реши да се направи на многострадалната Геновева, като излъже, че го прави фрофилактично, за да се предпази от рак.

Че е имала причини имала е, но не са тези, които оповести публично. ;)

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Аз лично го одобря това нейно решение ,  щом е преценила така значи  е имала причина , пък и това решение засяга само нея.

Мне, не засяга само нея от момента, в който пусна официално изявление до медиите.
Щеше да си е нейна работа, ако го беше направила без да го разгласява, обаче тъпото анджи знаеше, че всички ще коментират напомпаните ѝ гумени цици и реши да се направи на многострадалната Геновева, като излъже, че го прави фрофилактично, за да се предпази от рак.

Че е имала причини имала е, но не са тези, които оповести публично. ;)
ТВ водещата Нана пък каза, че по логиката на Джоли трябва да си отрежем и главата, ако имаме някакъв дефектен ген в нея. И аз мисля, че сравнението не е точно, но има известен смисъл.

Камито

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Жената иска да е сигурна, че ще изживее старините си и ще си изхарчи всичките пари които има и за това я подкрепям
 

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Жената иска да е сигурна, че ще изживее старините си и ще си изхарчи всичките пари които има и за това я подкрепям
Това пък доказва за пореден път, че Анджи е зверски проста женица!
Всички искаме да сме сигурни, че ще доживеем до дълбоки старини и ще умрем кротко в съня си. Хората с поне една мозъчна гънка, обаче знаят, че такава гаранция никой не може да им даде.

Да се кълцаш и режеш от суета е едно, но да лъжеш хората, че така ще си гарантират, че ще избегнат рак е подло, неетично и престъпно.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
А какво да кажем за това, че основната причина за смъртност са сърдечните заболявания? Трябва ли човек да си смени сърцето с изкуствено ей така профилактично?

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
А какво да кажем за това, че основната причина за смъртност са сърдечните заболявания? Трябва ли човек да си смени сърцето с изкуствено ей така профилактично?

Не съм много сигурна в истинността на тая статисктика. Според мен, най-често в последните 10 години хората умират от рак. Сърдечните заболявания са доста овладяни и вече дори в екстремна ситуация може да се действа и да се спаси болният. Трансплантации, байпаси, ангиографии...  кардиологията напредна доста, за сметка на онкологията, която сякаш дърпа назад. Иначе въпросът ти е много уместен.
Братовчедите ми изгубиха и двамата си родители от тая гадна, мръсна болест - единият с мозъчен тумор, другият с рак на белите дробове. Пита се в задачката на лудото Анджи: Кое да си махнат профилактично моитебратовчеди - мозъците или белите дробове или и двете?

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Според и диагностичните методи много напреднаха през последните години, достъпът до медицински услуги се подобри и това е причината да се отчита "повишаване" на заболелите от рак. Защото преди хората просто са си гаснели, без да бъде открито заболяване и да бъдат лекувани. Това е и причината да се говори, че с напредването на медицината болните ставали все повече. Просто критериите за здрав човек са много по-високи, отколкото преди години.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Според и диагностичните методи много напреднаха през последните години, достъпът до медицински услуги се подобри и това е причината да се отчита "повишаване" на заболелите от рак. Защото преди хората просто са си гаснели, без да бъде открито заболяване и да бъдат лекувани. Това е и причината да се говори, че с напредването на медицината болните ставали все повече. Просто критериите за здрав човек са много по-високи, отколкото преди години.

Глупост върховна, да ме прощаваш. Ракът е епидемия и почти в 80% се открива в много напреднал стадий. Сега имаме много по-малко достъп до медицински услуги и компетентни лекари, а лечението при ясна диагноза, няма да го коментирам изобщо.