Анкета

Има ли значение размера на члена?

Да
6 (60%)
Не
4 (40%)

Общ брой гласове: 10

Гласуването приключено: Юли 14, 2016, 02:17:57 pm

Автор Тема: Има ли значение размера на члена  (Прочетена 63650 пъти)

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #15 -: Юли 20, 2015, 03:41:09 pm »
Ама и аз не мога да разбера какво е това въртене и имали ли полза от него,  и аз не се въртя ама за сега и не виждам причина да го правя

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #16 -: Юли 20, 2015, 03:43:48 pm »
Разбира се че има полза от въртене ,сукане и какво ли още не ,всичко това доставя по голямо удоволствие  8) 8) 8)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #17 -: Юли 20, 2015, 03:47:29 pm »
Почни да го въртиш преди да си легнал че ако легнеш може и да заспиш  ;D ;D ;D ;D

Ми...ако са усучИ нещо :D Абе аз да не съм вентилатор :D

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #18 -: Юли 20, 2015, 03:49:04 pm »
И каква е ползата от сученето и въртенето като вретено ?

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #19 -: Юли 20, 2015, 03:52:21 pm »
Почни да го въртиш преди да си легнал че ако легнеш може и да заспиш  ;D ;D ;D ;D

Ми...ако са усучИ нещо :D Абе аз да не съм вентилатор :D



ми първо въртиш в едната посока ,после в другата  ;D така няма опасност да се усучИ 8) Е колко пъти да повтарям че носи удоволствие ,няма как да го обясня това с думи  ;D А в момента съм заета жена и не мога да ти покажа  ;D ;D ;D ;D

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #20 -: Юли 20, 2015, 04:07:08 pm »
Това, което Мира иска да ви каже е, че сексът не е само ''ръгай чушки в боба'', а съвкупност от техники и трикове. Всичко, което се прави механично е скучно и не носи удоволствие. Когато при проникване се ескпериментира, забавя се темпото, променят се движенията, спира се за кратко... е приятно и на двете страни - не само на жената. Естествено, че има значение и старанието да доставиш удоволствие.

В този аспект размерът има значение, наистина. Надарените мъже си мислят, че вече са 8-мото чудо на света и жената ще изпита оргазъм само при вида му. Мъжете с нормален размер и малко под средния се стараят да компенсират с техника, така че ще се окаже, че по-малките са за предпочитане. ;)

Иначе размерът на пениса говори много за характера на мъжа, затова не бъдете сприхави комплексари - жените ще си помислят, че сте комплексирани, заради размера на достойнството. :)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #21 -: Юли 20, 2015, 04:09:58 pm »
Е поне някой ме разбра най накрая 8)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #22 -: Юли 20, 2015, 05:05:18 pm »
От мъжка гледна точка размерът няма значение, така или иначе няма как да ти стане по-голям хахахахахах :D ;)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #23 -: Юли 20, 2015, 05:07:27 pm »
Това, което Мира иска да ви каже е, че сексът не е само ''ръгай чушки в боба'', а съвкупност от техники и трикове. Всичко, което се прави механично е скучно и не носи удоволствие. Когато при проникване се ескпериментира, забавя се темпото, променят се движенията, спира се за кратко... е приятно и на двете страни - не само на жената. Естествено, че има значение и старанието да доставиш удоволствие.

В този аспект размерът има значение, наистина. Надарените мъже си мислят, че вече са 8-мото чудо на света и жената ще изпита оргазъм само при вида му. Мъжете с нормален размер и малко под средния се стараят да компенсират с техника, така че ще се окаже, че по-малките са за предпочитане. ;)

Иначе размерът на пениса говори много за характера на мъжа, затова не бъдете сприхави комплексари - жените ще си помислят, че сте комплексирани, заради размера на достойнството. :)



Като каза размера и комплексите та се сетих .Много ми е смешно това като мъж почне да пита жена дали му е голям  ;D ;D ;D Това е същото като жена да пита мъжа дали е дебела  ;D ;D ;D . Не питайте ако не сте готови да разберете отговора  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #24 -: Юли 20, 2015, 05:34:54 pm »
Като каза размера и комплексите та се сетих .Много ми е смешно това като мъж почне да пита жена дали му е голям  ;D ;D ;D Това е същото като жена да пита мъжа дали е дебела  ;D ;D ;D . Не питайте ако не сте готови да разберете отговора  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
На мен любимото ми е: ''Искам да свършиш още веднъж'' - а после се сърдят, че симулираме. :)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #25 -: Юли 20, 2015, 05:38:38 pm »
О дааааа туй вече е класика  ;D А Какво правим ако не сме свършили и първия път щото сме попаднали на някой дето пита кво е това връткане и сучене  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #26 -: Юли 20, 2015, 07:06:21 pm »
О дааааа туй вече е класика  ;D А Какво правим ако не сме свършили и първия път щото сме попаднали на някой дето пита кво е това връткане и сучене  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Осланяте се на сладки приказки...нали това написахте по-горе :D
Абе изтроли се темата между другото. В крайна сметка идеята й беше друга де ;)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #27 -: Юли 20, 2015, 07:23:11 pm »
Че троленето е задължително бре  ;D.Да бе да 1см си е 1 см не може ме излъга ако липсва  ;D 8)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #28 -: Юли 20, 2015, 07:27:36 pm »
Ама нека и други да дават мнение а не само ние жените ;-) Мен например все още ме мъчи въпроса ,този дето ми гепи вибратора от 16 см дали е доволен или не е  ::) ??? :-\ ;D ама явно е, защото ако не беше логично е да ми го върне . ;D 8)

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #29 -: Юли 20, 2015, 07:32:00 pm »
Да ти го върне едва ли, по скоро да го продаде