Автор Тема: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !  (Прочетена 103790 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2015, 12:55:03 am »
Много грешиш ама нищо, простено ти е, нали си жена!?! Явно метафорите не са ти приятни. Happy and long life е казано в преносен смисъл, но явно по дефолт като мъж, мнението ми не е от значение в женски форум. С женското участие навсякъде, и особено в науката не еволюцията ,а прогресът е забавен, а и в сравнение с миналия век може да приемем че почти е спрял. Така или иначе аз се съобразявам с порядките на модерния социум, и не говоря открито в реалния живот, защото въпреки "свободата на словото" либерасткия режим величае женската същност и я издига в култ. Всяко неодобрение се наказва по съвременен начин от феми-законите. За жените или само добро, или нищо. Карбовски го глобиха не точно защото беше казал една очевадна истина, а защото БХК нагло показаха на мъжете като Карбовски, че мнения които по модерен начин днес наричат сексистки, ще бъдат жестоко наказвани. Но нищо! И за тях ще дойде "Видьов ден". Всяко нещо с времето си. Уверявам те, че съм хетеросексуален, и много мразя днешния еврогейски педерасисъм, който феминизмът пропагандира. За жена ми не бери грижа. Осигурил съм си семейството всячески. Дори и да се случи нещо с мен, ще са осигурени до края на живота си. Колкото до Пакистан или Афганистан (пропусна Саудитска Арабия) няма нужда аз да ходя там. Така както е тръгнало те ще се преселят тук при нас, и то пак благодарение на женските простотии внесени в законите ни като толерантност и хуманизъм. С правото си на глас, жените предизвикват кризи и финансови епидемии в западните "демократични" страни. Не аз, ти да му мислиш, когато Европа се ислямизира. Тогава ще се молиш да има повече такива като мен, защото феминизмът няма да ви помогне!

Много навътре приемаш нещата. Говорим за шибания живот, все пак - не за нещо сериозно. Relax, дишай и остави света на хората, те винаги ще намерят начин да объркат нещата. Особено пък ако е в ръцете на силния пол, който мисли, че всичко е мерене на атрибути, мускули и кинти.;)
Аз бих предпочела мъжете да са в кухнята, всъщност. Това е мястото за сприхави хора, които искат да се разпореждат без никой да ги комплексира. :)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2015, 10:31:10 am »
Много навътре приемаш нещата. Говорим за шибания живот, все пак - не за нещо сериозно. Relax, дишай и остави света на хората, те винаги ще намерят начин да объркат нещата. Особено пък ако е в ръцете на силния пол, който мисли, че всичко е мерене на атрибути, мускули и кинти.;)
Аз бих предпочела мъжете да са в кухнята, всъщност. Това е мястото за сприхави хора, които искат да се разпореждат без никой да ги комплексира. :)

Ех, госпожице.....! Има ли по-сериозно нещо от живота на хората днес? Силният пол си е силен, и при всякакви закони ще е на власт. В стремежа си да бъде като него, слабият пол обърква нещата, завиждайки на възможностите на силния. Никой не може да промени природата. Ти може да предпочиташ да пратиш мъжете не само в кухнята, ами и на Марс, за да не ти пречат, но това ще си остане само твоя мечта. Сприхави и комплексирани са само жените днес, които обвиняват мъжете като мен в предразсъдъци, комплексарщина, Бай-Ганьовщина, мачизъм, ориенталщина и балкански манталитет. Не можете да се мерите с мъжете. Където е силата, там е и правдата. Така че забравете за равенството между половете, защото по нищо не сте равностойни, за да бъдете равни. Равенството ще си остане само на хартия, докато на мъжете не им писне от женските капризи и масово ги ошамарят и сложат където им е мястото, за да не им се бъркат в мъжките работи, като си врат носа навсякъде. Има вариант това да направи ислямизацията, но тогава хр. свят ще загуби традициите си.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #47 -: Октомври 29, 2015, 07:39:08 pm »
В стремежа си да бъде като него, слабият пол обърква нещата, завиждайки на възможностите на силния.

Сакън, нИдей! Това никоя нормална жена не го иска!!!

Ако трябва да се превърна в самодоволна свиня, която си натрапва със сила изкривените от болното его възгледи, по-добре да се гръмна.
Жените не искат да действат, като мъжете, а различно от тях - с разбиране, толерантност и далновидност. Факт е, че където има матриархат има и добра организация и продуктивност. Аз не се боря за власт - нито за ключови служебни постове, нито пък някога съм командорила мъжете в живота си. Всъщност, те са ми натрапвали властта си грубо и с това са ме отвратили от допотопното схващане, че мъжете могат да решават къде е мястото на жената.

Никой не може да ми казва къде ми е мястото и да решава вместо мен. Не се чувствам застрашена, че ще ми бъдат отнети правата, защото това е абсолютно невъзможно. Просто се дразня леко, че някой надига гласец в защита на тая теза, нейде из кьошетата и реших да си побърборим по въпроса. Да си почешем клавиатурите, така да се каже. :)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #48 -: Октомври 29, 2015, 09:33:08 pm »
В стремежа си да бъде като него, слабият пол обърква нещата, завиждайки на възможностите на силния.

Сакън, нИдей! Това никоя нормална жена не го иска!!!

Ако трябва да се превърна в самодоволна свиня, която си натрапва със сила изкривените от болното его възгледи, по-добре да се гръмна.
Жените не искат да действат, като мъжете, а различно от тях - с разбиране, толерантност и далновидност. Факт е, че където има матриархат има и добра организация и продуктивност. Аз не се боря за власт - нито за ключови служебни постове, нито пък някога съм командорила мъжете в живота си. Всъщност, те са ми натрапвали властта си грубо и с това са ме отвратили от допотопното схващане, че мъжете могат да решават къде е мястото на жената.

Никой не може да ми казва къде ми е мястото и да решава вместо мен. Не се чувствам застрашена, че ще ми бъдат отнети правата, защото това е абсолютно невъзможно. Просто се дразня леко, че някой надига гласец в защита на тая теза, нейде из кьошетата и реших да си побърборим по въпроса. Да си почешем клавиатурите, така да се каже. :)

Там е работата, че жените нямат физическа сила да натрапват изкривените  от болното си его възгледи, а го правят чрез феми-законите. Знаеш много добре, че гражданските закони се сменят често, а природните остават. Мъжете винаги могат да решат в един момент къде е мястото на жената и да я сложат там. В ислямския свят е нормално явление. Дори си имат и поговорка. "Бий жената всяка сутрин, тя си знае защо, а в събота два пъти, че в неделя може да дойдат гости"! Това го правят с профилактична цел, за да не се заразят жените с феминизъм, че тогава ще последват и смъртни наказания, а никой не иска да си похабява стоката. :) Интересно ми е, след като Европа се ислямизира след няколко години, дали няма да се променят някои закони, които насърчават женските безобразия, и големите претенции на жените за равноправие? Но както ти казваш, сега само си чешем клавиатурите. Ако доживеем ще видим. ;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #49 -: Октомври 30, 2015, 11:52:21 am »
Там е работата, че жените нямат физическа сила да натрапват изкривените  от болното си его възгледи, а го правят чрез феми-законите.

Не знам дали можеш да осъзнаеш, колко са ти сбъркани възгледите, изобщо, щом смяташ, че трябва да бъдат наложени чрез физическа сила?!
С подобно мислене можеш да бъдеш само пъдар-животновъд, а не и някой, който да движи човешкия прогрес в положителна посока.

Тва пък с ислямизирането на Европа е такава изкуствена истерия, че трябва да си много параноичен и плиткоумен, за да се вържеш. ;)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #50 -: Октомври 30, 2015, 01:12:18 pm »
Там е работата, че жените нямат физическа сила да натрапват изкривените  от болното си его възгледи, а го правят чрез феми-законите.

Не знам дали можеш да осъзнаеш, колко са ти сбъркани възгледите, изобщо, щом смяташ, че трябва да бъдат наложени чрез физическа сила?!
С подобно мислене можеш да бъдеш само пъдар-животновъд, а не и някой, който да движи човешкия прогрес в положителна посока.

Тва пък с ислямизирането на Европа е такава изкуствена истерия, че трябва да си много параноичен и плиткоумен, за да се вържеш. ;)

Айнщайн някога са го обявили за побъркан, но се оказало че побърканите са тези, които са го обявили за такъв. И на децата им е ясно, че мъжете движат техническия прогрес, а жените са само притурка. Работата е там, че мъжете освен по-силни, са и по-умни. Винаги могат да пребият жените (тези които си го заслужават) така, че да няма доказателства за това. С днешната джендър-философия изведнъж и жените поумнели. Тази "изкуствена истерия" за която говориш, предизвикана от нашествието на исляма в Европа, съвсем не е без основание. Плиткоумни се оказаха идеолозите на феминизма, въобразявайки си че ще могат да заразят мюсюлманите с феминизъм на своя територия. Това сега е само началото. Ще видим по нататък кой е плиткоумен.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #51 -: Октомври 30, 2015, 10:13:30 pm »
Забелязваш ли, че постоянно изтъкваш мъжката сила, Айнщайн? Ако разчиташ на това си обречен отново и отново да бъдеш побеждаван от жените и да ги намразваш още повече, което не ти носи никакви ползи.
Вероятно не си чувал китайската мъдрост: ''Капката пробива камъка не със сила, с постоянство'' и затова си мислиш, че като вадиш бицепси си голям победител.
Постоянството е присъщо предимно на жената, независмо дали ще е постоянна в намилането да изхвърлиш боклука или в това да ти извади душата с памук.

Колкото до акъла да прикриеш убийство: Пфу, смЕх! Което ме подсети за вица:
Дъщеря казва на майка си: Мамо, с Гошо имаме годишнина от сватбата, дали да не заколим прасето?
Майката: Иииииии, недей маме - ще ни хванат. По-добре да го отровим. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #52 -: Октомври 31, 2015, 07:04:10 pm »
Жената не е равностойна на мъжа като пол, и никога няма да бъде!

Тук ще се съглася. Жената не е равностойна на мъжа. Тя го превъзхожда в пъти и точно това е мъката на бай Ганьо. Жените, които се задоволяват с ролята на бяла техника, вероятно са на съответното интелектуално ниво, но един кадърен човек (независимо от пола) няма как да остане в сянка - той винаги изпъква сред тълпата. До печката остават само жените, които нямат капацитет за повече и тук няма драма ако това им е достатъчно, но не можеш да ограничаваш тези, които могат и искат да покажат повече. Никой не печели от това.

Проблемите възникват основно когато мъжа и жената са на лазлично социално стъпало. За съжаление, при по-ниските слоеве очевидно тези проблеми са по-изострени...

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #53 -: Ноември 02, 2015, 02:34:53 pm »
Забелязваш ли, че постоянно изтъкваш мъжката сила, Айнщайн? Ако разчиташ на това си обречен отново и отново да бъдеш побеждаван от жените и да ги намразваш още повече, което не ти носи никакви ползи.
Вероятно не си чувал китайската мъдрост: ''Капката пробива камъка не със сила, с постоянство'' и затова си мислиш, че като вадиш бицепси си голям победител.
Постоянството е присъщо предимно на жената, независмо дали ще е постоянна в намилането да изхвърлиш боклука или в това да ти извади душата с памук.

Колкото до акъла да прикриеш убийство: Пфу, смЕх! Което ме подсети за вица:
Дъщеря казва на майка си: Мамо, с Гошо имаме годишнина от сватбата, дали да не заколим прасето?
Майката: Иииииии, недей маме - ще ни хванат. По-добре да го отровим. :)

Няма нужда да изтъквам мъжката сила, която е явна и е природна даденост. До сега не съм бил побеждаван от жена никъде и в нищо. На теб сигурно много ти се иска, но няма как да стане, и едва ли някога ще бъде. Както вече ти казах, не се е родила на света още тази, която да може да го направи, а ти се надявай да побеждаваш с постоянство. И, да ти припомня, че постоянството включва и постоянното превъзпитаване на женския пол от по-силния мъжки. Я за профилактика, я за удоволствие. Всеки пол си има различно предпочитание, как да му бъде вадена душата, с памук или с юмрук. ;D Жените сигурно предпочитат юмрука, за това не изневеряват на постоянството. ;D
Вица ти за майката (тъщата) показва колко мозък имат жените в главите си. Едната мисли за едно, а другата за друго. Е, щом си я подхванала на вицове, ето ти един точно за такава тъща ;D

" Разтревожен мъж настига полицай на улицата:
- Полицай, арестувайте ме.
- Защо бе човек?
- Не издържам вече. Ще убия тъщата си.
- Чакай бе, човек! Я по-спокойно. Знаеш ли какво ми хрумна? Я убий и мойта тъща и ще те уредя да получиш по-лека присъда. Познавам един прокурор.
Мъжът побягнал при прокурора:
- Г-н. прокурор арестувайте ме, иначе ще убия тъщата си.
- Чакай бе, човек. А, знаеш ли к’во. Я убий и мойта тъща и ще те уредя да лежиш по-малко.
Мъжът се напил и убил и трите тъщи. Своята, на полицая и на прокурора. Изправили го на съд. Съдията чете присъдата:
- Подсъдимият се признава за виновен в убийството на три тъщи и се осъжда на ... 6 месеца затвор.
Съдията се надвесил към подсъдимият и му прошепнал:
- Тъпанар, ако беше убил и мойта тъща, щях да ти дам условна присъда. ;D ;D ;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #54 -: Ноември 03, 2015, 02:16:49 am »
" Разтревожен мъж настига полицай на улицата:
- Полицай, арестувайте ме.
- Защо бе човек?
- Не издържам вече. Ще убия тъщата си.
- Чакай бе, човек! Я по-спокойно. Знаеш ли какво ми хрумна? Я убий и мойта тъща и ще те уредя да получиш по-лека присъда. Познавам един прокурор.
Мъжът побягнал при прокурора:
- Г-н. прокурор арестувайте ме, иначе ще убия тъщата си.
- Чакай бе, човек. А, знаеш ли к’во. Я убий и мойта тъща и ще те уредя да лежиш по-малко.
Мъжът се напил и убил и трите тъщи. Своята, на полицая и на прокурора. Изправили го на съд. Съдията чете присъдата:
- Подсъдимият се признава за виновен в убийството на три тъщи и се осъжда на ... 6 месеца затвор.
Съдията се надвесил към подсъдимият и му прошепнал:
- Тъпанар, ако беше убил и мойта тъща, щях да ти дам условна присъда. ;D ;D ;D

И кво излиза от така забавния ти виц, приятелю? Всичките му велики мъжаги с престижните си и авторитетни професии са смачкани/победени от една единствена жена - тъщата. И понеже са по-слаби от нея и не могат да я победят честно, се налага да я убият...

Еееех, Херкулес, Хрекрулес 3 - сигурно имаш точно 3 мускула, ама ако имаше и поне една мозъчна гънка... ;)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #55 -: Ноември 03, 2015, 11:09:05 am »
" Разтревожен мъж настига полицай на улицата:
- Полицай, арестувайте ме.
- Защо бе човек?
- Не издържам вече. Ще убия тъщата си.
- Чакай бе, човек! Я по-спокойно. Знаеш ли какво ми хрумна? Я убий и мойта тъща и ще те уредя да получиш по-лека присъда. Познавам един прокурор.
Мъжът побягнал при прокурора:
- Г-н. прокурор арестувайте ме, иначе ще убия тъщата си.
- Чакай бе, човек. А, знаеш ли к’во. Я убий и мойта тъща и ще те уредя да лежиш по-малко.
Мъжът се напил и убил и трите тъщи. Своята, на полицая и на прокурора. Изправили го на съд. Съдията чете присъдата:
- Подсъдимият се признава за виновен в убийството на три тъщи и се осъжда на ... 6 месеца затвор.
Съдията се надвесил към подсъдимият и му прошепнал:
- Тъпанар, ако беше убил и мойта тъща, щях да ти дам условна присъда. ;D ;D ;D

И кво излиза от така забавния ти виц, приятелю? Всичките му велики мъжаги с престижните си и авторитетни професии са смачкани/победени от една единствена жена - тъщата. И понеже са по-слаби от нея и не могат да я победят честно, се налага да я убият...

Еееех, Херкулес, Хрекрулес 3 - сигурно имаш точно 3 мускула, ама ако имаше и поне една мозъчна гънка... ;)

Ами не знам как една мъртва жена е победила мъжете с престижни професии, а щом се наложило да я убият значи си го е заслужила. Пък и сентенцията "Най-добрата тъща, е мъртвата тъща" потвърждава разумното действие на мъжете. Сигурен съм че моите вмускули са си много повече и по-големи от твоите, дори имам и един по-различен от останалите, характерен само за силния пол. Казват му любовен мускул. Като не ти харесва вица, сега ти предлагам този. Дано да ти хареса, че е доста близо до реалността!

Срещнали се след феминистичен сбор германка, французойка и туркиня да се похвалят коя как тормози мъжа си.
Германката казала. - Като се прибрах в къщи и му се разкращях!
- Ей, Ханс, от днес нататък аз няма да готвя. Ти ще готвиш! И внимавай как ще ми готвиш, защото ако не ми хареса ще те пребия от бой!
Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - пак нищо не виждам. Като се прибрах на третия ден, гледам приказна маса, отрупана с най-различни вкусотии. Французойката и тя се похвалила: - Аз като се прибрах у дома и веднага привиках моя Жан и му се скарах: - Хей Жан, слушай ме сега внимателно! От днес нататък ти ще чистиш къщата и ще се занимаваш с домакинската работа. И внимавай! Само да не ми хареса нещо, и ще те пребия от бой!
- Прибирам се първия ден, нищо не виждам. Прибирам се втория ден, пак нищо не виждам. Като се прибрах на третия ден и какво да видя!? Жан ме посрещна боязливо на вратата, къщата свети от всякъде, яденето сготвено, и масата сложена.
Дошъл ред и на туркинята и тя се похвалила. Аз като се прибрах в къщи след сбора, веднага извиках моя Асан:
- Ей Асане, слушай ме сега внимателно! От утре ти ще готвиш, ще чистиш, ще се занимаваш с домакинската работа и ще носиш и прибираш децата от училище. Ясна ли съм? Ако нещо не ми хареса работата ти, ще те пребия от бой!
- Ставам първия ден сутринта, нищо не виждам. На втория ден, пак нищо не виждам. На третия ден обаче, аххааааа.....почнах да виждам, ама само с едното око.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #56 -: Ноември 03, 2015, 11:37:40 am »
Ама не ме разбирай погрешно, херкулес - харесват ми вицовете ти! Забавни са, включително и твърдението, че мъжът е по-висше създание от жената, само защото има ''любовен мускул''. Всъщност, мъжът цял живот е ръководен именно от този мускул, поради което мозъкът му е напълно закърнял.
Точно тоя ''любовен мускул'' е причината мъжете да принадлежат към животинския клас членестоноги, т.е. накъдето посочи членът - натам отиват нозете. ;)

И като сме почнали с вицовете, ето и нещо, което е болезнено вярно - болезнено за мъжете, разбира се.

''Зад всеки мъж с дистанционно стои по една жена, която му казва коя програма да пусне!'' - язък за мускулите, тц-тц-тц..

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #57 -: Ноември 03, 2015, 02:38:01 pm »
Ама не ме разбирай погрешно, херкулес - харесват ми вицовете ти! Забавни са, включително и твърдението, че мъжът е по-висше създание от жената, само защото има ''любовен мускул''. Всъщност, мъжът цял живот е ръководен именно от този мускул, поради което мозъкът му е напълно закърнял.
Точно тоя ''любовен мускул'' е причината мъжете да принадлежат към животинския клас членестоноги, т.е. накъдето посочи членът - натам отиват нозете. ;)

И като сме почнали с вицовете, ето и нещо, което е болезнено вярно - болезнено за мъжете, разбира се.

''Зад всеки мъж с дистанционно стои по една жена, която му казва коя програма да пусне!'' - язък за мускулите, тц-тц-тц..

Така ли? Виж това не съм го забелязал! У дома си имам три жени. Коя ли ми казва, коя програма да пускам? Защото имам много телевизори и всеки може да гледа каквото си иска. А!!! Сетих се! Сигурно имаш предвид когато сме в спалята. Обаче там телевизията е без значение, и се набляга повече на мъжкия любовен мускул, а определяната от него посока е от огромно значение. По някога за този мускул може да има странно заключение! Я сега кажи как мислиш за това?

Момче се връща от медицински преглед на донаборна комисия, за приемане в казармата и казва на майка си:
- Мамо не ме искат да служа войник в армията!
- Защо бе сине, да не си болен?
- Не бе мамо, единият ми крак е по къс от другите два.



Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #58 -: Ноември 04, 2015, 11:13:02 am »
Така ли? Виж това не съм го забелязал! У дома си имам три жени. Коя ли ми казва, коя програма да пускам? Защото имам много телевизори и всеки може да гледа каквото си иска. А!!! Сетих се! Сигурно имаш предвид когато сме в спалята. Обаче там телевизията е без значение, и се набляга повече на мъжкия любовен мускул, а определяната от него посока е от огромно значение. По някога за този мускул може да има странно заключение! Я сега кажи как мислиш за това?

Момче се връща от медицински преглед на донаборна комисия, за приемане в казармата и казва на майка си:
- Мамо не ме искат да служа войник в армията!
- Защо бе сине, да не си болен?
- Не бе мамо, единият ми крак е по къс от другите два.

Въй-въй-въй, тва дете сигурно е мутирало така лошо, щото татко Хасан е млатил майка му прекалено малко, докато е била бременна?! Ако беше яла повече и по-качествен кютек, детето щеше да е с еднаква дължина на краката - и на трите. Божеее, тва липсата на аргументи си е голяма излагация....

Колкото до трите телевизора - дам, у нас са 4. И знаеш ли защо? Защото ако иска мъжът да гледа мачове, филми с Чък Норис или която и да е друга простотия, ще трябва да купи телевизор и за себе си, понеже лошите женки са го победили и тук, т.е. окупирали са телевизорите. Знам го от опит. Баща ми е от щастливците - три дъщери, две внучки и никаква мъжка подкрепа. Обаче е много забавен, когато тропа по масата и си мисли, че той командва парада. Е, примиряваме се за дребните неща, та да си мисли, че е господар на блатото. :)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #59 -: Ноември 04, 2015, 02:24:43 pm »
Така ли? Виж това не съм го забелязал! У дома си имам три жени. Коя ли ми казва, коя програма да пускам? Защото имам много телевизори и всеки може да гледа каквото си иска. А!!! Сетих се! Сигурно имаш предвид когато сме в спалята. Обаче там телевизията е без значение, и се набляга повече на мъжкия любовен мускул, а определяната от него посока е от огромно значение. По някога за този мускул може да има странно заключение! Я сега кажи как мислиш за това?

Момче се връща от медицински преглед на донаборна комисия, за приемане в казармата и казва на майка си:
- Мамо не ме искат да служа войник в армията!
- Защо бе сине, да не си болен?
- Не бе мамо, единият ми крак е по къс от другите два.

Въй-въй-въй, тва дете сигурно е мутирало така лошо, щото татко Хасан е млатил майка му прекалено малко, докато е била бременна?! Ако беше яла повече и по-качествен кютек, детето щеше да е с еднаква дължина на краката - и на трите. Божеее, тва липсата на аргументи си е голяма излагация....

Колкото до трите телевизора - дам, у нас са 4. И знаеш ли защо? Защото ако иска мъжът да гледа мачове, филми с Чък Норис или която и да е друга простотия, ще трябва да купи телевизор и за себе си, понеже лошите женки са го победили и тук, т.е. окупирали са телевизорите. Знам го от опит. Баща ми е от щастливците - три дъщери, две внучки и никаква мъжка подкрепа. Обаче е много забавен, когато тропа по масата и си мисли, че той командва парада. Е, примиряваме се за дребните неща, та да си мисли, че е господар на блатото. :)

Възможно е татко Хасан, да е проявил милосърдие, и да не е млатил майка му достатъчно, и от там детето е пострадало. Е, няма безпогрешни хора, но повечето грешки могат да се поправят. Достатъчно е момчето, вече станало мъж, да си вземе поука и да внимава как ще млати жените около себе си. За да има ефект от млатенето, ще трябват повече повторения. Примерно ако е насинил само едното око на жената, да насини и другото, за да има симетрия, и жената да бъде симетрично красива, и като я срещат познати, да я поздравяват, а тя небрежно да обяснява как се е спънала и е паднала, та за това очите и са насинени! Знаеш ли какво се казва на жена с две насинени очи? Нищо! Защото някой вече и го е казал. И то два пъти. Ти как реши, че у нас имам само три телевизора? Казах, че всеки си има телевизор и може да гледа каквото си иска. Аз съм си радиолюбител още от малък, и съм на ТИ с електрониката, както и много приятели мъже-радиолюбители, за разлика от неграмотния и некадърен в това отношение женски пол. Поддържам гаранционно промишлена и битова електроника (черно-бяла техника). В къщи имам над 12 LCD телевизора-монитори и над 10 бр. LED телевизора. Никакъв проблем всеки да гледа каквото си иска, без женски диктат. Дори имам опция, на 42 инчов TV. да гледам едновременно повече от четири TV. канала, разделяйки екрана на отделни сектори. Чак ми е жал за баща ти. И той нямал късмет като мен, да си има син. В повечето форуми съм получавал грозни проклинания. Мъжете дето искали да имат само синове, Господ наказвал само с дъщери. Абе, надявам се в най-скоро време, с изкуствената утроба и с мъжките яйцеклетки, мъжете вече ще можем да имаме само синове, а дъщери няма да допускаме да се раждат, освен в много малки количества. Ще  създадем за тях резервати, и ще ги гледаме като експонати в зоопарка.
« Последна редакция: Ноември 04, 2015, 02:49:01 pm от herkules 3 »