Автор Тема: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !  (Прочетена 104370 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #60 -: Ноември 04, 2015, 07:24:20 pm »
Тц-тц-тц, забавното е не толкова глупостите, които дрънкаш, а това, че се опияняваш от тях. Поздравявам те!
Колко малко му трябва на един мъж - малко материални блага (15-тина телевизора) и една единствена жена, над която да издевателства, за да се почувства значим и силен.
Завиждам ти!

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #61 -: Ноември 04, 2015, 09:46:24 pm »
Тц-тц-тц, забавното е не толкова глупостите, които дрънкаш, а това, че се опияняваш от тях. Поздравявам те!
Колко малко му трябва на един мъж - малко материални блага (15-тина телевизора) и една единствена жена, над която да издевателства, за да се почувства значим и силен.
Завиждам ти!

Благодаря за поздрава, а глупости дрънкат само феминистките, с огромната им мечта за равноправие с мъжете, равнопоставеност и ред други женски простотии. Е, няма да стане. На всяка идеология и идва краят, а природните дадености, като мъжка сила и разум са вечни. Правилно е да ми завиждаш. А, на един мъж наистина му трябва много по-малко от колкото на една жена. Ако е сама жена без доходи, само дамските превръзки не може да си плати, а да не говорим за текущи нужди. По форумите жените дрънкат, че са си били самодостатъчни, пък пускат хиляди теми за това как мъжете ги онодили (мушнали) и ги изоставили (захвърлили) след това. Уж са щастливи, пък все за нещастията си говорят и търсят помощ и съвети от други пострадали като тях. За мен си добила много грешна представа. Аз никога не съм издевателствал над жена си или дъщерите си. Просто моята дума е законът у дома, но се съобразявам с желанията и погребностите на всички. А това че съм доста значим  е точно казано. Смяташ ли че с мижавата заплата  от около 800 лв. (все едно е социална помощ) на жена ми, трите жени у дома ще могат сами да се издържат, ако мен ме нямаше? Имай предвид че голямата е студентка трети курс в София, а малката в момента е 12 клас. Само наема на апартамента в Лозенец ми струва 600лв. на месец.  А, че съм си и физически силен, силен съм си, и то много. Може отдавна да съм минал 40-те, но във фитнеса доста мъже на по 30-35 ми завиждат. Усещам, че вече не съм както бях, но все още мога да се състезавам с младите, и трудно може някой да ме бие. Не се опиянявам от тези неща, дори съм си много скромен, а по принцип въобще не пия алкохол, ако въобще те интересува. Така или иначе, превъзходството на мъжете над жените е явно, нищо че джендърите изопъчават нещата!

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #62 -: Ноември 05, 2015, 12:28:43 am »
Защо ми се струва, че леко ми се рекламираш??? :)
Relax man, аз не се впечатлявам от тия неща. И най-страхотния мъж ако почне да ми надува главата с материалните си постижения ще ме отегчи до смърт - няма да ми стане, както биха казали мъжете, на които толкова искам да подражавам. Когато постигнеш умението да приемаш хората, като хора, а не като ''притежатели'' ела пак да се напинЯш да ме впечатляваш. ;)

А и впрочем, аз не мечтая за равноправие между половете, защото то е факт. Хелоуууу, огледай се наоколо и ще го видиш. Неприемането на реалността говори за ментални отклонения, но ти не се притеснявай - когато не се опияняваш от личните си вещи и така преходната си физическа сила си готин. :)
« Последна редакция: Ноември 05, 2015, 12:30:17 am от Mimeto »

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #63 -: Ноември 05, 2015, 08:37:02 am »
Защо ми се струва, че леко ми се рекламираш??? :)
Relax man, аз не се впечатлявам от тия неща. И най-страхотния мъж ако почне да ми надува главата с материалните си постижения ще ме отегчи до смърт - няма да ми стане, както биха казали мъжете, на които толкова искам да подражавам. Когато постигнеш умението да приемаш хората, като хора, а не като ''притежатели'' ела пак да се напинЯш да ме впечатляваш. ;)

А и впрочем, аз не мечтая за равноправие между половете, защото то е факт. Хелоуууу, огледай се наоколо и ще го видиш. Неприемането на реалността говори за ментални отклонения, но ти не се притеснявай - когато не се опияняваш от личните си вещи и така преходната си физическа сила си готин. :)

За щастие, Балканите не са център на света и не от тук тръгват тенденциите :)  ;) :D

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #64 -: Ноември 05, 2015, 11:09:42 am »
Защо ми се струва, че леко ми се рекламираш??? :)
Relax man, аз не се впечатлявам от тия неща. И най-страхотния мъж ако почне да ми надува главата с материалните си постижения ще ме отегчи до смърт - няма да ми стане, както биха казали мъжете, на които толкова искам да подражавам. Когато постигнеш умението да приемаш хората, като хора, а не като ''притежатели'' ела пак да се напинЯш да ме впечатляваш. ;)

А и впрочем, аз не мечтая за равноправие между половете, защото то е факт. Хелоуууу, огледай се наоколо и ще го видиш. Неприемането на реалността говори за ментални отклонения, но ти не се притеснявай - когато не се опияняваш от личните си вещи и така преходната си физическа сила си готин. :)

Изобщо не се рекламирам, на теб само така ти се струва. Аз нямам нужда от реклама, а и не съм за продан. Просто ти давам информация за реалността която ти не можеш, а и няма как да видиш, за да направиш сравнение (което не ти се иска) между възможностите на двата пола, и превъзходсктвото на по-силния пол. Никой разумен мъж, няма интерес да показва на яве материалните си постижения, и то пред жените, защото ще предизвика завист и ненавист. Във виртуалния свят има анонимност и известна защита от злонамереност и злоупотреба със законите от женкса страна, за това тук може да се говори открито и да се види мъжкото мислене и отношение към женския пол. Ако ти се огледаш наоколо и се абстрахираш от нагласата си за женското равноправие сама ще видиш, че нещата не са както си ги мислиш. Това женско равноправие е наложено с феми закони, а не е възникнало и обособило само, следвайки еволюцията. За това на практика няма как да бъде реално, и винаги ще има борба от страна на слабия пол за равноправие със силния. С правото си на глас поради многобройната си численост жените създават закони противоречащи на природните. Ако към тях прибавим и всички девианти като педераси педофили, зоофили, геронтофили и всякакъв вид парафили (все женски електорат), женският електорат надвишава с две трети мъжкия хетеросексуален избирател. За това днес с женското участие във властта се гласуват извратени закони, с които се цели обезсилването на мъжкото мнение и гавра с мъжкия облик. Не напразно има народна мъдрост: "Пази боже, кокошка да пропее"! Нали знаеш какво гласи третият закон на Нютон? "Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие"! Нахлуването на имигрантите в Европа потвърждава в преносен смисъл този закон. Исляма като религия определя най-точно стойността на жените.  Една две кози, и много рядко крава. Идвайки ни на "гости" мюсюлманите няма да се съобразяват с женските прищявки за равенство и равнопоставеност, а директно ще поставят жените където им е мястото. Тогава ще се види каква е наистина реалността, и кой е с ментални отклонения. Човешкият фактор е от огромно значение за просъществуването на отделни народи, а при нас с женско управление той прогресивно намалява, докато там където мъжете не разрешават права на жените, човешкият фактор прогресивно се увеличава. Предполагам че имаш елементарни познания по математика, и ако изразиш това в геометрична прогресия, лесно ще разбереш колко време му остава на феминизма с неговата утопична идеология. Няма нужда разумният човек да е Нострадамус, за да предскаже бъдещето на хр. свят, който (по екстраполация) след около 20-30 години ще изчезне с простотията си за равни права между половете.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #65 -: Ноември 05, 2015, 11:47:14 am »
Херкулес, пак се отплесна в черногледство и катастрофални прогнози. Спокойно, бе мен! Нито мюсюлманите ще претопят Европа, нито жените ще изгубят своите моментни позиции. Всичко е под контрол - еволюцията си знае работата.

Между другото, днес бил световният ден на мъжа. Да са ни живи и здрави мъжете! Жени, позволете им днес да покомандват малко. Нека поне веднъж в годината се почувстват господари на Вселената. :)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #66 -: Ноември 05, 2015, 01:18:24 pm »
Херкулес, пак се отплесна в черногледство и катастрофални прогнози. Спокойно, бе мен! Нито мюсюлманите ще претопят Европа, нито жените ще изгубят своите моментни позиции. Всичко е под контрол - еволюцията си знае работата.

Между другото, днес бил световният ден на мъжа. Да са ни живи и здрави мъжете! Жени, позволете им днес да покомандват малко. Нека поне веднъж в годината се почувстват господари на Вселената. :)

Не бе Миме, това не са катастрофални прогнози, а обективен поглед върху днешната ситуация. Мюсюлманите тихомълком си завземат Европа, както обичат да се изразяват, "На нас не ни трябват огън и меч, с оная си работа ще ви победим"! А за жените както сама споменаваш, тези позиции са само моментни, и след разпадането на този гнилоч, насилствено наложен от "Новия световен ред", нещата ще се върнат в нормалното си състояние. Щом си рекла!- Истина е! Еволюцията си знае работата. А за световният ден на мъжа едва ли някой от силните мъже се интересува от него. За такива като мен, всеки ден е на мъжа, а 8-ми март, най-много тормозим жените, като ги караме да черпят по случай единствения ден в който сме им разрешили да се чувстват равноправни. Официално освен днес и 19 ноември е обявен за световен ден на мъжа. Сигурно тогава по-мъженствените мъже (попаднали под влиянието на феминизма и заразени с него), се чувстват и те мъже, понеже са си действащ женски електорат.
« Последна редакция: Ноември 05, 2015, 01:20:58 pm от herkules 3 »

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #67 -: Ноември 05, 2015, 05:15:31 pm »
Ама Херку, не може да ти се угоди на теб. Искаш жените да те почитат и дори боготворят, пък една честитка не можеш да приемеш, ей така чистосърдечно.
Не знаех, че на 8 ми март на жените се позволява да се чувстват равнопоставени??? Аз не го празнувам, защото приемам своята равнопоставеност за нещо съвсем естествено, пък и у нас празника е насочен повече към майката, което е прекрасно.

Обаче това с мъжките яцеклетки ти беше добро! Нали разбираш, че това означава менструация - ''оная гнус''? Наистина ли държиш на това?? :) Иначе резерватите за жени звучат яко...

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #68 -: Ноември 05, 2015, 09:14:44 pm »
Ама Херку, не може да ти се угоди на теб. Искаш жените да те почитат и дори боготворят, пък една честитка не можеш да приемеш, ей така чистосърдечно.
Не знаех, че на 8 ми март на жените се позволява да се чувстват равнопоставени??? Аз не го празнувам, защото приемам своята равнопоставеност за нещо съвсем естествено, пък и у нас празника е насочен повече към майката, което е прекрасно.

Обаче това с мъжките яцеклетки ти беше добро! Нали разбираш, че това означава менструация - ''оная гнус''? Наистина ли държиш на това?? :) Иначе резерватите за жени звучат яко...

Не Миме. Пак грешиш. Аз съм най-чистосърдечния мъж на планетата, и никой не е по-чистосърдечен от мен! Както ти казах, разрешил съм на жените да празнуват 8-ми март, за да се почувстват и те за един ден важни. А, празника на майката у нас е "бабинден" 8-ми януари, и е ден на родилката, която в последствие става и майка. Ама какво става тука бе ? Все 8-ми! Сега се сещам когато бях в четвърти клас едно момиче ми каза да кажа 8-ми. И знаеш ли какво ми отговори, след като и казах 8-ми? "Да ядеш п***а с косми"! Я, сега ми кажи, как да не напердашиш такива деца, пък били те и момиченца?
Мъжките яйцеклетки се образуват от стволови клетки на мъжа, и нямат нищо общо с оная гнус менструацията. Мъжете притежават и Х-хромозома, чрез която учените формират яйцеклетка, по подобие на женската, отглеждат я и я  оплождат със сперматозоид. След това поставят ембрионът в условия за разтеж. Процесът е наречен ектогенеза. Вече има успешни опити с животни, и сега предстоят опити и с хора (мъже). Учените предвиждат до след 20-30 години мъжете масово да започнат да се самовъзпроизвеждат без женско участие. Женските ембриони могат да се селектират и да не се отглеждат (фемицид), освен по-специалните. За това  би било чудесно да има резервати по света за женски индивиди.  ;D Все пак живото доказателство за еволюционния процес на човечеството;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #69 -: Ноември 06, 2015, 01:36:20 am »
Не Херку, ти мъжо над мъжете - бабин ден е денят на родилната помощ, а не родилките, т.е. майките. По твоята логика на празника на кардиолозите трябва да празнуват всички хипертоници, а в дена на банкера - всички с кредити от банките. :)
Иначе си отлично запознат с нАучните експерименти за изцяло мъжко възпроизводство - Бравос! Сигурно лично ръководиш изледванията? В този случай може да се каже, че наистина се провежда експеримент с морски свинчета!

Успех пожелавам на експеримента! ;)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #70 -: Ноември 06, 2015, 10:49:09 am »
Не Херку, ти мъжо над мъжете - бабин ден е денят на родилната помощ, а не родилките, т.е. майките. По твоята логика на празника на кардиолозите трябва да празнуват всички хипертоници, а в дена на банкера - всички с кредити от банките. :)
Иначе си отлично запознат с нАучните експерименти за изцяло мъжко възпроизводство - Бравос! Сигурно лично ръководиш изледванията? В този случай може да се каже, че наистина се провежда експеримент с морски свинчета!

Успех пожелавам на експеримента! ;)

Да ама без родилна помощ доста родилките няма да оцеляват. Следователно по моята логика този празник е и техен, както 8-ми март е женски празник, но и мъжете го чакат с нетърпение за да го отпразнуват някъде дори и без жените, особено алкохолиците. За научните експерименти относно ектогенезата съм слабо запознат и си го признавам. Аз съм добър в областта на техниката, а там трудно ще се намери жена с моите способности, да не кажа че изобщо няма да се намери. ;) А, успеха с морските свинчета отдавна е проведен успешно. В християнския свят нуманността е приоритет.  В ислямския свят отдавна са намерили решение с женския проблем. Проблемните жени директно ги очистват. Стар и изпитан метод, заравяйки ги в земята и от няколко метра с камъни по главата. Предполагам, че имаш достатъчно информация, а и в нета винаги можеш да си намериш. За исляма приказката "Има жена, има проблем няма жена, няма проблем" е мото в живота им. ;D На доста неща можем да се поучим от тях, за да решим и при нас проблема с жените. Но нали сме технически по-напреднали, такива нехуманни методи не са ни присъщи. ;D За това вместо да ги избиваме, ще ги оставим да си умрат от старост, само няма да допуснем чрез ектогенезата следваща женска репродукция, което смятам че е доста хуманно предложение ;D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #71 -: Ноември 06, 2015, 11:08:09 am »
Абе от самото начало се вижда, че ти куца логката - Епично при това. По същата тая твоя логика в деня на стоматолога трябва да празнуват всички с кариеси, ама карай... 8-ми март, 8 януари - жената е дар от природата, без който всички опитни свинчета/синчета щяха да са отдавна загинали. Факт е, че вие - великите мъжкари сте отглеждани от жените през целия си живот. Измулвате се от скута на мама, за да се пльоснете в тоя на жените си и в същото време издевателствате над тях, вместо да им благодарите. Типично за един низш разум! Shame on you!

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #72 -: Ноември 06, 2015, 01:04:29 pm »
Абе от самото начало се вижда, че ти куца логката - Епично при това. По същата тая твоя логика в деня на стоматолога трябва да празнуват всички с кариеси, ама карай... 8-ми март, 8 януари - жената е дар от природата, без който всички опитни свинчета/синчета щяха да са отдавна загинали. Факт е, че вие - великите мъжкари сте отглеждани от жените през целия си живот. Измулвате се от скута на мама, за да се пльоснете в тоя на жените си и в същото време издевателствате над тях, вместо да им благодарите. Типично за един низш разум! Shame on you!

Ето, пак нелогично разсъждаваш!? Куцала ми логиката? По моята логика, всеки ден е ден на мъжа. А 8-ми март, декември,  януари или който и да е друг 8-ми ден, е още по-вече мъжки ден. А, сега я обясни по-подробно с твоята логика, този природен дар жената за кого е дар от природата? За мъжа, или за самата нея? За да издевателстваме над жените, сигурно си има причина, както и възникването на човечеството, и винаги сме били благодарни на мама, но много повече сме благодарни на тати, защото той ни е направил (създал), и без неговото участие нас нямаше да ни има, а сега с техническия прогрес и революционните методи за репродукция, мама може да остане в историята а тати ще продължи да създава поколения, за което те ще му бъдат благодарни. I will not be ashamed! The man is above everything!

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #73 -: Ноември 06, 2015, 04:26:21 pm »
Охххх, Херку - ти ми причиняваш почти физическа болка с невероятната си инфантилност!
Дано не доживявам деня, в който чевеците ще бъдат само от един пол и ще бъдат раждани и отглеждани от мъже! Не мога да не си представя, обаче как децата ще бъдат обгрижвани от така важния и безценен тати. Представям си как добрия чувствителен алфа-мъжкар ще става на всеки 2 часа, за да кърми малката си рожба, как ще я носи на ръце с часове, когато е болна или неспокойна. Как ще превръзва рани, ще прегръща, ще утешава и ще прощава - абсолютно всичко.
Като знам как не могат да се погаждат бащи и синове и като знам, колко безчувствени към чуждата болка са мъжете си представям, какви уроди ще населяват земята след време.

Твоята мечта за изцяло мъжко възпроизводство няма нищо общо с продължението на човешкия род. Ти мечтаеш за фабрично производство на био-андроиди. Успех ти пожелавам отново.
« Последна редакция: Ноември 06, 2015, 05:57:09 pm от Mimeto »

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #74 -: Ноември 06, 2015, 06:00:48 pm »
Охххх, Херку - ти ми причиняваш почти физическа болка с невероятната си инфантилност!
Дано не доживявам деня, в който чевеците ще бъдат само от един пол и ще бъдат раждани и отглеждани от мъже! Не мога да не си представя, обаче как децата ще бъдат обгрижвани от така важния и безценен тати. Представям си как добрия чувствителен алфа-мъкар ще става на всеки 2 часа, за да кърми малката си рожба, как ще я носи на ръце с часове, когато е болна или неспокойна. Как ще превръзва рани, ще прегръща, ще утешава и ще прощава - абсолютно всичко.
Като знам как не могат да се погаждат бащи и синове и като знам, колко безчувствени към чуждата болка са мъжете си представям, какви уроди ще населяват земята след време.

Твоята мечта за изцяло мъжко възпроизводство няма нищо общо с продължението на човешкия род. Ти мечтаеш за фабрично производство на био-андроиди. Успех ти пожелавам отново.

Ееее....ама защо така бе Миме? Как тъй ще съм инфантилен? Че аз имам претенции да съм доста зрял мъж и с обективен поглед върху случващото  се днес. Детинщина е самата ти мисъл, че мога да ти причиня почти физическа болка, във виртуала, защото практически това е невъзможно. Тази парадигма е метапротагонистична, ситуирана е в съответния темпорален контекст и съдържа субкултурни инвенции. С претенциите си за равенство с мъжете, жените сами ще допринесат за собственото си изчезване. Не може всячески по-слабия женски пол, да поставя условия на по-силния и по-умен мъжки пол. Ти не можеш да си представиш, как децата ще могат да бъдат отглеждани и обгрижвани от мъже, а същевременно чрез феминистичните глупави убеждения за равенство, се "бориш" за това мъжете да се превърнат в домакини и да отглеждат децата, а жените да изкарват средствата за прехраната и всичко останало, защото щели да бъдат финансово независими, а ще поставят в икономическа зависимост мъжете. Грешна ти е представата за мъжете, както и на повечето жени. За момчето майката не може да замени бащата. Бащата е сивмол на сила, законностт и справедливост, и всяко момче иска да подражава на баща си, а не на майка си. Мъжете пък със синове-наследници са горди от постиженията си поради факта, че ще имат своето продължение. Фабричното производство на изцяло мъжко население не е моя мечта, а ще стане неизбежна необходимост (по екстраполация), поради днешната уродлива феминизация на хр. свят, предизвикана с наложения извратен закон за равноправие, от група мъже с еврейски произход. За да опровергая предположението ти за моята инфантилност, виж какво говори един много уважаван от света човек пред студентите в Харвард.

                    Реч на Александър Солженицин пред випускниците на университета в Харвард!

"Упадъкът на мъжеството е може би най-поразителното за страничния поглед, което се вижда в съвременния Запад. Западният свят изгуби обществено мъжество – целият той и даже поотделно във всяка страна, всяко правителство, всяка партия и разбира се, в Организацията на обединените нации. Този упадък на мъжеството особено силно се чувства сред прослойките на управляващите и интелектуално водещите, от което се създава и усещането, че обществото като цяло е загубило мъжеството си. Разбира се, запазват се множество индивидуално мъжествени хора, но не те направляват живота на обществото. Да напомням ли, че упадъкът на мъжеството от древността се счита за първия признак на края?"
И сега след всичко казано до тук искам учтиво да те попитам? Е, ли възможно, базирайки се на солидни фундаменти, мистифицирайки асимптотите на провинциалната теория,  да допуснем че ти си една екстравагантна дама, която се опитва да внесе пост-постмодернизъм, в моите ренесансово-абстрактни тенденции.