Автор Тема: Какво мислите за изневярата?  (Прочетена 31352 пъти)

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #30 -: Август 22, 2015, 07:55:40 pm »
Аз не бих простила изневяра и не бих изневерила на мъжа си. То ако стигнем до там, значи сме си омръзнали и по-добре да не сме заедно.
Абе, като ти издумка 1-2 чаавета, друга песен ще запееш. Това да не ти е Америка - изритваш го от къщата и му вземаш всичко + издръжка, докато намериш друг балък да те издържа.

Много се впрягате, бе хора. Сексът е до време, животът е кратък - глупаво е да разрушиш една хубава връзка, заради нещо толкова незначително. Ако кривването е било само това и ако връзката е наистина хубава, разбира се.

Ама ако връзката е хубава аз ще кривна ли :) ?

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #31 -: Август 22, 2015, 10:17:53 pm »
Аз не бих простила изневяра и не бих изневерила на мъжа си. То ако стигнем до там, значи сме си омръзнали и по-добре да не сме заедно.
Абе, като ти издумка 1-2 чаавета, друга песен ще запееш. Това да не ти е Америка - изритваш го от къщата и му вземаш всичко + издръжка, докато намериш друг балък да те издържа.

Много се впрягате, бе хора. Сексът е до време, животът е кратък - глупаво е да разрушиш една хубава връзка, заради нещо толкова незначително. Ако кривването е било само това и ако връзката е наистина хубава, разбира се.

Ама ако връзката е хубава аз ще кривна ли :) ?
Именно това имах в предвид.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #32 -: Август 23, 2015, 01:36:58 am »
Ама ако връзката е хубава аз ще кривна ли :) ?
Това от кога се е променило, че нещо пак съм пропуснала? Последно, на мъжете не им трябваше причина, за да кръшкат!

Вие двамката с Dampe или сте някакво ново издание или бъркате омръзването с ''проблемна връзка''. Това, че гаджето вече не ти е интересно, не значи, че връзката е лоша, а само, че се е изчерпала. Това става с всички връзки, затова аз единствена тук приемам изневярата.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #33 -: Август 23, 2015, 01:39:28 am »
Още не мога да си обясня каква е причината да имаш връзка и да изневеряваш едновременно - искаш да нараниш някой ли? Иначе раздели се с човека па ходи се развявай...другото е просто тъжно...

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #34 -: Август 23, 2015, 06:47:08 am »
Ама ако връзката е хубава аз ще кривна ли :) ?
Това от кога се е променило, че нещо пак съм пропуснала? Последно, на мъжете не им трябваше причина, за да кръшкат!

Вие двамката с Dampe или сте някакво ново издание или бъркате омръзването с ''проблемна връзка''. Това, че гаджето вече не ти е интересно, не значи, че връзката е лоша, а само, че се е изчерпала. Това става с всички връзки, затова аз единствена тук приемам изневярата.

Ами тя връзката ако се е изчерпала, значи не е наред :) ...

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #35 -: Август 23, 2015, 11:02:03 am »
Още не мога да си обясня каква е причината да имаш връзка и да изневеряваш едновременно - искаш да нараниш някой ли? Иначе раздели се с човека па ходи се развявай...другото е просто тъжно...

Последното, което някой иска е да нарани половинката си. Просто всяка дълга връзка (както Иво каза) се изчерпва в даден момент и хората се превръщат от любовници в съквартиранти. Обичат се, но без да имат сексуално влечение един към друг. Един добър брак не трябва да се разтрогва, заради такива дреболии. Аз съм за отворените бракове, в които хойкането става със знанието и одобрението на партньора.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #36 -: Август 23, 2015, 02:21:40 pm »
Още не мога да си обясня каква е причината да имаш връзка и да изневеряваш едновременно - искаш да нараниш някой ли? Иначе раздели се с човека па ходи се развявай...другото е просто тъжно...
Точно това се опитвах да обясня и аз... добре казано!
Ако ти е омръзнала, остави я и тогава изневерявай... какъв е смисъла да ставаш лъжец и предател и да нараняваш? Въпросът е принципен.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #37 -: Август 23, 2015, 03:42:58 pm »
Раздялата не винаги е възможна и желателна. Това не е, като да си намажеш филия с конфитюр. Понякога една раздяла наранява много повече хора (недай боже децата), затова - тихо, дискретно си вземи това, което ти липсва и си запази отношенията.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #38 -: Август 31, 2015, 08:36:53 am »
Още не мога да си обясня каква е причината да имаш връзка и да изневеряваш едновременно - искаш да нараниш някой ли? Иначе раздели се с човека па ходи се развявай...другото е просто тъжно...

Последното, което някой иска е да нарани половинката си. Просто всяка дълга връзка (както Иво каза) се изчерпва в даден момент и хората се превръщат от любовници в съквартиранти. Обичат се, но без да имат сексуално влечение един към друг. Един добър брак не трябва да се разтрогва, заради такива дреболии. Аз съм за отворените бракове, в които хойкането става със знанието и одобрението на партньора.

Ако е със знанието и съгласието на партньора обаче, тогава спира да е изневяра, а по-скоро свободомислие :)